Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#199) n.e.o.one válasza Jakesz (#183) üzenetére


n.e.o.one
csendes tag

"Ez szép és jó, de akkor mi van azzal a rengeteg optimalizálatlan PC-s porttal, amelyek még egy erőművön is akadnak?"

Sajnos ezzel nincs mit tenni. Meg kell várni a következő gépfejlesztést. Amúgy a GTA 4-en kívül, nem voltak annyira borzasztó optimalizálatlan PC-s portok. Minimumon elmentek mindenkinél. A GTA 4 nálam pl közepes részletességre volt állítva. Kivéve a forgalomsűrűség, mint ahogy azt kifejtettem a #153-as hsz-ben. Ahol azt is láthatod hogy nem csak a grafika jobb PC-n, hanem néha a játékmenet is. Egyébként én nem vagyok az a típus, akinek mindig a legmagasabb grafikai részletesség kell, de azért van egy minimális szint, ami alá nem szeretek adni. Pl Crysis 1 amikor kijött,minimumon is alig futott az akkori gépemen(15-25 fps kb). A különböző pályaelemek (kövek, szemét stb) 10 méternél messzebb nem voltak láthatóak, amerre mentem úgy töltődtek be az orrom előtt, ezért hanyagoltam a játékot egy időre.

"idővel odáig is elfajulhat, hogy csak mondjuk AMD-n fog elindulni a játék."

Ilyen valószínűleg soha nem lesz. Nagyon magára haragítaná XY cég, az embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.