Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

100 milliót? Kinek?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) Márko88


Márko88
aktív tag

Hogy lehet ennyi telefont eladni, ha már most telítette a piac és szinte csak okostelefon. Kiváncsi lennék egy felmérésre, hogy átlagban milyen gyorsan cserélnek vesznek új telefont az emberek. Csak arra tudok gondolni, hogy vannak akik negyedévente cserélnek.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ez erdekes tema, szivesen latnek kimutatasokat, hol-higy fogy ennyi keszulek.
Egysegnyi piacon, hogy lehet egy telitettsegi szint utan meg eladast realizalni, ugy hogy az novekedest mutat/mutasson az elozo meresimidokhoz kepest.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) AS


AS
félisten

Nem meglepő ár teljesítményben most nagyon erősek.
Honor 6 , P8 Lite, good buy:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Csapoati válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az eladoknak/ vasarloknak. Miert? Valami bajod van veluk, vagy csak nem hiszed el?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Leszállítani le lehet 200-at is, a kérdés az, hogy mennyit adnak el.

(#7) #13110016


#13110016
törölt tag

Ez a hír csak propaganda... fele ennyi még reális.

(#8) #86973952 válasza Márko88 (#2) üzenetére


#86973952
törölt tag

Leszállítás, nem eladás.

Egyébként nincs olyan, hogy telített piac. Csak a vesztéseggel, vagy visszaeséssel küzdő cégek nyugtatják ezzel magukat. Több olyan régió is van, ami részben kihasználatlan. Lehet, hogy az előfizetői, vásárlói bázis, vagy a fizetőképesség jóval alacsonyabb, mint pl. az EU -ban, de létezik. Pl. a sok MTK 6582 -t (IS) be lehetne oda szórni.

Illetve ott van még az USA, vagy az amerikai kontinens, ahol a Huawei is (többek között) bőven tud még fejlődni eladásokban, leszállításban.

Mellesleg egyik gyártónak sincsenek olyan eladási számai, hogy ne lehetne tovább fejlődni. Természetesen más kárára.

(#9) alkatraz3000 válasza Csapoati (#5) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

megnéztem a 2014-es adatokat. a fasorban sem voltak ehhez a számhoz. az előttem szólónak meg igaza van. "szállítani 100-at lehet" de nem lesz kinek.

A huawei erősen kétlem, hogy az USA-ban tarolni fog.

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#10) NavySeal


NavySeal
senior tag

Kíváncsi vagyok mennyi fogy a hazai (kínai) piacon.
Gondolom ott a szolgáltatókkal karöltve tolják a saját márkát és hát nem kicsi piac...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#11) Csapoati válasza alkatraz3000 (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

BRIC orszagok, Europa, Kozel-Kelet. Ezeken a piacokon is lehet nagyot szakitani. Aztan lehet, hogy 80 millio lesz a vege, de gondolom akkor sem lesz tomeges harakiri naluk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Brut


Brut
tag

Megérdemlik a sikert, mert nagyon megbízható telókat gyártanak a konkurencia alatti árakkal.

(#13) judas13 válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


judas13
addikt

100 millió fogyasztónak, de ne add tovább...Továbbá meglehet nézni az azt megelőző évek adatait, hogy mi hogyan is változott, nőtt azon idő alatt.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) crue


crue
őstag

A Huawei gyakran szeret nagyot mondani, de sokszor alaptalanul.

(#15) iNfAntRy válasza kolosanyi (#6) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

én is ugyanezt mondtam magamban. ilyen alapon a Samsung meg 200 milliót szállított le... eladni nem fognak 20-30 milliónál többet az tuti

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#16) judas13 válasza crue (#14) üzenetére


judas13
addikt

[link]

Eladott és nem legyártott darabokról beszélünk...
[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) Paul119


Paul119
addikt

Jó lesz az cirka 40~50 millionak is :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) janeszgol válasza iNfAntRy (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha minden igaz, a 30 millát már most átlépte. Szóval nem kell lenézni.

Amúgy ez az X %-kal több, ez relatív. Jól hangzik, de relatív. Tavaly eladtam egyet, idén hármat, az 200%-os növekedés.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) Lecs@


Lecs@
addikt

A Honor nem Huawei ! Ez többször ki lett hangsúlyozva. Most meg ott van, hogy a Honor 7 dob a számokon :U

Amúgy le a kalappal Huawei előtt. Samsung hurka rudi úgy minőség, mint ár, mint optimalizáltság téren Huaweihez képest. :R

512 GB

(#20) janeszgol válasza Lecs@ (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

A Honor nem Huawei? Ezt kit hangsúlyozta ki?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) AS válasza Lecs@ (#19) üzenetére


AS
félisten

Honor Huawei , csak más néven, ugyan az cég gyártja.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) #13110016 válasza AS (#21) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1
Azért ne kavarjuk a dolgokat :B

(#23) judas13 válasza Paul119 (#17) üzenetére


judas13
addikt

Tavaly 75 milliót nyomott el, akkor most biztos igaz lesz a cirka számod....:))

És részemről ennyi...nem fizet nekem semmit a Huawei, hogy bizonygassam itt még napokig a tényeket a számokat, ami még ha egyeseknek fáj is, de az pont annyi amennyi. :)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#24) Lecs@ válasza janeszgol (#20) üzenetére


Lecs@
addikt

"Most viszont leválasztották a Honor márkát az anyavállalatról és külön marketinggel, értékesítéssel, később pedig már külön fejlesztési és formatervező részleggel is fog rendelkezni. [link]" Nagyon sok helyen olvasom ( ha kell linkelem is ) , ahol a Honort megemlítik Huaweiként, hogy nem, az már nem az. De ha épp te rendelkezel ezzel kapcsolatos infókkal, szívesen veszem a tájékoztatást hogy is van ez most.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#25) rozsasandor9


rozsasandor9
tag

Ha a felét behozzák.. :DD

"Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

(#26) Paul119 válasza judas13 (#23) üzenetére


Paul119
addikt

nem fáj nekem max a nagyot mondás:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27) bulikavagyok válasza judas13 (#23) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. Nem is értem egyesek szerint miért lehetetlen a 100 milliós eladás. Tavaly több mint 50%-al növelték az eladásaikat, most ehhez elég lenne 30% is. De bármennyi is lesz a vége, egy ilyen cégtől óriási eredmények ezek.

[ Szerkesztve ]

(#28) tonerz válasza Lecs@ (#24) üzenetére


tonerz
aktív tag

A Honor a Huawei brandje.
Azért választották le a brandet, hogy a Xiaomi üzleti modelljét követve, elsődlegesen függetlenül online csatornákon értékesítsék.

(#29) Lecs@ válasza tonerz (#28) üzenetére


Lecs@
addikt

Külön marketing, és értékesítés az nem azt sejteti hogy nem a Huaweihez tartozik akkor ? Én értelmeztem rosszul ?

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#30) #86973952 válasza Lecs@ (#29) üzenetére


#86973952
törölt tag

Annyira áll külön egymástól a két márkanév, mint a Gillette és az Ariel.

(#31) ak76


ak76
senior tag

Simán el tudom képzelni a 100M készüléket,a Huawei iszonyatos tempóban fejlődik,pár éve a P6 se volt rossz készülék,de a mostani vasak,a Mate7 G7 P8,mind mind nagyon jó cuccok,nem beszélve a prémium Honor családról,amelyik lehet leválasztott brand,de ez semmit nem von le a minőségéből.

(#32) alkatraz3000 válasza ak76 (#31) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ahhoz az appletol kellene elvenni vásárlót leginkabb, ami azert nem egy egyszeru mutatvány SZERINTEM!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#33) #86973952 válasza alkatraz3000 (#32) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hogy jön ide az Apple? Egy márkának sem olyan magas a piaci részesedése, hogy ne lehetne az ő vásárlói nélkül erőteljesen növelni az eladásokat.

[ Szerkesztve ]

(#34) Luck Dragon

Én a nagy eladások helyet egy honor hetet jobban várok egy MA teszt erejéig biztosan.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) Csapoati válasza #86973952 (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De ha kell egy márkát mondani, az a Samsung lesz - már akitől elvehetnek vásárlókat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) alkatraz3000 válasza Csapoati (#35) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Viszont tőlük valóban lehet nyúlni. Mert ez a honor rosszabb nem lesz az uj s6-os szeriaknal, sőt talán jobb is lesz es gondolom lenyegesen olcsóbb. Végül de nem utolsó sorban ez igényesebb is :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#37) monti0222w válasza alkatraz3000 (#36) üzenetére


monti0222w
addikt

Bizony, de erőben nem lesz ott annyira, de minden másban igen! :K

(#38) Csapoati válasza alkatraz3000 (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az S6 mondjuk pont sokkal igényesebb, mint az S5. A Honor a jó ár/érték aránnyal domboríthat főleg.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) alkatraz3000 válasza Csapoati (#38) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Annál minden igényesebb, de a honor kevesebb pénzért igényesebbet fog varázsolni.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#40) zombinyul


zombinyul
addikt

Na, en is megleptem tegnap Paromat egy P8-assal. :D A masfel eves (es egyebkent egyszer mar szervizelt) P6-osanak mar a torka is veres volt... Eddig nagyon csecsenek tunik a ketyere. :) Kinai gyartok kozul kb. az egyetlen aminek a termekeit telefonszamba veszem. Torjenek is felfele :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#41) GSPLR válasza zombinyul (#40) üzenetére


GSPLR
senior tag

Nem fog vele rosszul járni. A P széria eleinte betegeskedett, de mostanra igencsak szépen összerakták. Én azért a Huawei mellett még megemlíteném a Xiaomi-t, csak ugye az egy picit macerásabb story.

Huawei

(#42) ctvagyok válasza alkatraz3000 (#39) üzenetére


ctvagyok
őstag

Bizony bizony, a honor 7 jobb is lesz, mint egy iphone ;]

(#43) crue válasza zombinyul (#40) üzenetére


crue
őstag

Az én P6-om is másfél éves, igaz a torka még nem véres, de a szervizt már megjárta púpos akksival. Ezt a P7-nél sem sikerült teljesen kiküszöbölni, kíváncsi vagyok a P8 is megkapta-e ezt a "feature"-t. Majd fél-egy év múlva kiderül. Mindenesetre én egyelőre távol tartom magam a Huawei telefonoktól.

(#44) monti0222w válasza zombinyul (#40) üzenetére


monti0222w
addikt

Ezt sajnálattal hallom, mivel vannak még jó telefonokat gyártó cégek akik igenis minőséget raknak le az asztalra. Pl. Xiaomi Mi3, Mi4, MI Note, Meizu MX3, Mx4, M1, Oppo itt szinte bármelyik jó, Lenovónak is vannak igen jól eltalált teloi pl. amelyek Vibe névvel futnak, :)

(#45) AS válasza GSPLR (#41) üzenetére


AS
félisten

Meg a Lenovo is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) GSPLR válasza AS (#45) üzenetére


GSPLR
senior tag

Természetesen :) Csak nem akartam a teljes aláírásomat bemásolni.

Huawei

(#47) #86973952 válasza crue (#43) üzenetére


#86973952
törölt tag

"Az én P6-om is másfél éves, igaz a torka még nem véres, de a szervizt már megjárta púpos akksival. Ezt a P7-nél sem sikerült teljesen kiküszöbölni..."

De.

[ Szerkesztve ]

(#48) crue válasza #86973952 (#47) üzenetére


crue
őstag

Mélyenszántó érvelésed ellenére leírom, hogy találkoztam duplájára duzzadt P7-tel is. Hogy pozitívat is írjak, le a kalappal a gorilla glass előtt, hogy azt a görbületet kibírta.

(#49) #86973952 válasza crue (#48) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem kell ide semmi mélyenszántó érvelés. Láttál egy hibás telefont/akksit (már ha igaz), ezért a P7 púposodik. Oké.

Én még egy helyen sem találkoztam ilyennel (itt sem), ami nem zárja ki azt, hogy nem létezhet. Létezik, nekem is volt már ilyen az egyik telefonnál kb. 2 hét használat után.

(#50) GSPLR válasza crue (#48) üzenetére


GSPLR
senior tag

Írok neked jobbat, hogy kihúzzalak a biliből. Én nem találkoztam olyan márkával, ahol ez ne fordulna elő. Általánosítasz, lejáratod magad, nincs értelme. Tudod, sokat legyártottak belőle, vannak hibás darabok, stb...:)

[ Szerkesztve ]

Huawei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.