Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) freestailo


freestailo
őstag

szavazva, a többi pedig savazva! :)

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Misimod nem lesz?

(#3) maross


maross
veterán

kar hogy meg is kell osztani facebookon a nyereshez, kicsit tulzasnak erzem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4) gerii válasza maross (#3) üzenetére


gerii
addikt

Lassan már a Füles magazin megfejtéseit is észbúkon kell beadni...

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

AxBattler don't FB, de itt azért +1 az Ent Mod-ra! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) maross válasza AxBattler (#5) üzenetére


maross
veterán

+1 a robotra, az ent is klassz, tudom hogy nem illik sarazni, de olyan minha egy boltbol vasarolt ent hasara celluxoztam volna. Ha egy zold-fekete temaja lenne a lapnak, es beleolvadna az egészbe, abszolut nyero lenne az a mod.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7) Duree


Duree
veterán

Na végre remek játék komolyan.

duree54

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az a Doom3-as mod... Alázgyaláz!!! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) pengwin


pengwin
addikt

Mi ez, hogy casemod és casecon egy kategóriában versenyez? :F
Szerintem nem egészen tisztességes...

Üdv, pengwin

(#10) energy4ever


energy4ever
addikt

Nekem nem tetszenek ezek a magyar mod-ok. Csinalnak egy figurat, es ra/bele aggasztjak a geoalkatreszeket.
Nekem sokkal jobban tetszenek azok a modok, amik atalakitott pc hazra epulnek...

(#11) r3dsnake válasza energy4ever (#10) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egyetertek. Ezeknek semmi koze a pc moddinghoz.

(#12) macman507


macman507
aktív tag

Az a búrás tök jó! :)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#13) djyuri


djyuri
őstag

Üdv :)

Az alkotáskészség és a teljes alapanyagok egyéni és az elképzelt szerinti megvalósítás szintjén egyértelműen a robot a nyerő 【MSI PRO MOD】Xpower loader by info

De a szívemhez nagyon közel álló DOOM és annak egy hihetetlen szép kivitelezése miatt ezüstérem részemről! 【MSI PRO MOD】At Doom's gate by mattoc91
Viszont későbbiekben hagyjuk el a meglévő számítógépházat...Mert ilyet már csináltak

Az ENT és az ECOSPHERE is nagyon szépen mutatja az alkotókészséget és az álmok/képzelet megvalósításának vágyát. Őket egyenrangúként bronzra érdemesek! De csupán azért,mert látni vélek bővítési lehetőséget bennük! Teljesség esetén egyenértékű enne a DOOM project-el.(vagy jobb!)

A DELOREAN-nél több részletességet vártam volna,szerintem siettették a projeck-et és emiatt az apró részletek elmaradtak. Ha a következő modversenyre készültek volna el,akkor mindenképp helyezésértékű lenne számomra! A DOOM-al egyenértékű lehetett volna akkor.

A Polar moddingban nagyon látszik,hogy szépen és sokat tud dolgozni a megalkotó. És emiatt nagyobb látványt várnék el..Legalább a több szín,vagy változatosabb forma.

A Nocturnal Hunter -hez kicsit több testrész illene.Egy szép megegyező dizájnos emelvény. Például egy tojásból nyúlik ki ez a fej,ha már hüllőről esik szó.

A KRAIT EDITION -nál is tetszetősek az átalakítások,mindenképp kíváncsian várom a további alkotásokat :) Csak kevesebb meglévő alapanyagból...több önálló elemet bele.

A többinél csak azt látom,hogy pénz dögivel van...idő is....és a már szinte 100% kész darabok összerakása eggyé. Másféle versenyre tudom elképzelni. Jelen esetben csak azt látom,hogy maguk az alkatrészgyártók egyéni ötleteik össze lettek válogatva.

Mindenképp gratulálok a résztvevőknek és különösen az általam értékelteknek! :R

(#14) carr


carr
őstag

Mi van akkor, ha valakinek nincs (és nem is lesz) fészbukja? Az bukja? :))

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#15) energy4ever válasza carr (#14) üzenetére


energy4ever
addikt

"Akinek nincsen facebookja, az nem is letezik."
Ilyen vilagban elunk. Lassan mar a prohardver lapcsalad is facebookon lesz csak... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.