Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122) Synthwave válasza laposonly11 (#118) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Carpal tunnel, professzor úr, a makacs fajtából. Ehetek akár 80 DEKA nyers magnéziumot félóránként, akkor sem lesz ez már jobb, legfeljebb szinten tartani lehet; ezt én veled ellentétben tudom, mert nem egy orvos látta már, és ezzel élek nap, mint nap, lassan egy évtizede. Legfeljebb a drasztikus, invazív beavatkozás kecsegtethetne sikerrel, de azt meg nem vagyok hajlandó sem megkockáztatni, sem átélni, amíg nem 108 százalékosan muszáj. Plusz kb. az összes izületem tropán van, még az állkapcsom is ropog, de ha szigorú Norbi™ diétát követek, bizonyosan zsugorbicskaszaltózni fogok a flaszteren naphosszat. Please.

tl;dr: Tudom, hogy mindenki a Semmelweisen is végzett (a Gyurcsok kurzuson), de fogalmad sincs rólam. Reálisan nézve nem is lehet. Meg nem tudom, hogy jött (és miért pont) a 19-30 éves nő, de 35 éves férfi vagyok.

Azért érezzük a zen nyugalmat, mert pontosan tudjuk, hogy mit mikor és miért csinálunk, hála a sokezer beletett órának és annak, hogy komolyan vesszük. Nyilván vannak pillanatok, mikor megugrik a pulzus, amikor van egy kis drukk, de egy jó meccs közben jellemzően inkább nyugi van.

A játék Quake Live (ahogy feljebb is írtam már, ugye...), de bármi mással behelyettesíthető, csak másban nem voltam sokáig world rank 3 FFA player, meg nincs 4 TDM dobogóm (1x 2nd, div3 | 1x 2nd, div2 | 1x 1st, div2 | 1x 2nd div1) az Oroszországot is magába foglaló, európai 4v4 ligában, szóval ha mással példálóznék, az némileg kevesebb hitelt érdemelhetne.

Tegyük hozzá, hogy a te argumentedet az sem segíti, hogy olyanokat írsz, hogy "volt hogy 3 napig nyomtam folyamatosan a Battlefieldet, alvás nélkül" (fo sho), meg "játékot nem szabad komolyan venni", utána meg ecseteled, hogy miként kéne működnie a high level playnek, miközben karatésokat hasonlítasz az egeret cibáló nerdekhöz. Érzed a paradoxont?

"Pl. 3-5 óra játék után ha nem érzed a fáradtságot, hanem helyette zen nyugalmat,"

Direkt nem olvasod, amit írok? Érdemi szünet hiányában 3-5 óra után már rég The Walking Dead megy a képernyő előtt, ha nem lámákat szecskázok atomjaikra a legcsekélyebb gondolkodás nélkül. Nézzük mégegyszer azt a #114-et, ezúttal értelmezve...

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.