Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kifolyik a szemem tőle, egyszerűbb lett volna ide leírni. Vagy most ez a menő?

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

Hűűha, pirulok.:B:DDD:DDD
Szóval a reklám után folytatod. Kíváncsi vagyok a történetedre.:K

(#3) Samus


Samus
addikt

Tisztára mintha a Mátrixban lennék...Teljesen úgy érzem magam ettől az olvasmánytól...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) szablya válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


szablya
tag

A szövegszerkesztőt Dark Room-nak hívják, és elképesztően feelinges.
Igazából a nagyobb lélegzetvételű dolgok írására jó. Teljes képernyő, nem zavar semmi, esetleg kis dallamos zene alá... Nem foglalkozol olyasmivel, mint a formázás, helyesírás (aki nem tud írni, az igenis foglalkozzék vele!), csak te vagy és a gondolataid.
Tényleg nagyszerű ötlet, ez a matrix, régi dos-os feeling csak ráadás.

Persze a .txt-et aztán megformázod, kijavítod valami officceal. De magához a puszta íráshoz sokkal kényelmesebb, mint az "irodai szoftvercsomagok". :U

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Thunderzolee válasza szablya (#4) üzenetére

Hát.. találó az elnevezése. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) szablya válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


szablya
tag

Hidd el, üdítő a Word 2007 után :U Az OpenOffice pedig írásra valamiért még kényelmetlenebb. Persze ezek csak érzések :U De nekem így kényelmesebb, könnyedebb így írni, ráadásul nem is jön, hogy öt percenként nézzek "ki" a böngészőbe :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Thunderzolee válasza szablya (#6) üzenetére

Értem, nekem bejövős, csak a nevét szekáltam, nem a skint.

"..nincs az az érzés, h öt percenként nézzek "ki" a böngészőbe." :C
Ezt ismerem, ezért kések el mindig mindenhonnan. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.