Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [SymbianOS:] Sold

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

N8, E6 miért is volt eladó? :U

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ne dühöng, megesik az ilyesmi.

Én minden üzletet csutkára kibeszélek, lezsírozok előre. Csak azután bólintok rá a bulira, miután nincs több tisztázandó kérdés.
Ennek értelmében Yózsi a Vaterán a megbízható, pontos, extrahiperszuper, türelmes, rugalmas, meg a fax se tudja, hogy milyen üzletfél.

Megnézed az üzletfél adatlapját, és ha megérdemli, letárgyalsz vele mindent csutkára, pont. Az gyorsan kiderül, ha valami bűzlik. No persze, szükséges a sorok közt is olvasni.

Én kötnék veled tisztességes üzletet. Ha van egy tuti Samsung Z-560-as telcsid, már meg is vettem, ha normális áron adod. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) beefjeez válasza anjani182 (#1) üzenetére


beefjeez
senior tag

igen, nem azokat vetted? :U :F

(#4) anjani182 válasza beefjeez (#3) üzenetére


anjani182
őstag

De...én is így emlékszem. :Y

Forever and ever, let's make this last forever.

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

én félnék tőled...

(#6) Wictor válasza Gergő_ (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Amúgy ja. :Y Simán el tudnám képzelni, hogy egy döcögős, ámde sikeres üzlet után pillangók lepnék el a gyomrom. Csak nem az örömtől. ;]

Egyébként idegesítő jelenség, hogy én is ár alatt adom a cuccaim, az egész oldalon néha a legpitibb összegért árulom az adott mobilt és ennek ellenére jönnek alkudni + vigyem házhoz (nem kér, követel).

[ Szerkesztve ]

(#7) Kolondrum válasza anjani182 (#1) üzenetére

2db n8-am volt,a maradék páromé,engem meg vár egy új n8. E6 páromé volt.

Gergő! Hát hidd el egy ilyen üzi után elvesztem a fejem. Értem!

(#8) anjani182 válasza Kolondrum (#7) üzenetére


anjani182
őstag

Biztos, nem értem... ;]

Ha volt N8-ad, akkor miért írtál egy bejegyzést arról hogy vettél egy N8-at :C

Forever and ever, let's make this last forever.

(#9) vwpolopg válasza Kolondrum (#7) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem jött be neki, vagy lett helyette más teló?

(#10) Thome


Thome
addikt

Tudom milyen, lebeszélem egyik csávóval hogy 31, összefutunk, "hát csak 25 van nálam", mondom "hát ennyiért meg viszlát van", egyből előkerül még egy 5-ös, "hát ez még csak 30, van még egy 500-asom, de abból haza kéne mennem, blabla" k*rv@ @ny*d, odaadtam 30-ért a cuccot majd mellékeltem egy "fulladj meg" szöveget is. Büdös trógerek.

Legközelebb ilyet nem játszok el, ez is kivételes alkalom volt nálam is, mert kellett a mocsok pénz. Legközelebb ha nincs meg a teljes pénz? Húzz a 'csába!

Undorító rohadt férgek vannak a földön.

(#11) Wictor válasza Thome (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Legutóbbi nagyobb üzletemnél (Xperia mini) volt ilyen. 40000 Ft volt megbeszélve, átutaztam vasárnap délben (!) csak emiatt Kecskemétre, mire bejelenti a srác, hogy mégsem vették meg a videokártyáját, hadd legyen már 38000 Ft... Persze papírt azért kellett róla írni, mert én ugye mocskosul megbízhatatlan egy alak vagyok, alap... Azért a memóriakártyát sikerült kialkudnom magamnak, de szívem szerint én is valami hasonló szöveggel távoztam volna, mint Te, ha nem lettek volna ketten, pluszban még 2x akkorák is, mint én...

(#12) beefjeez


beefjeez
senior tag

egyszer elvittek tőlem egy vidikarit, alacsony összeg, és ebből így akart alkudni: ország másik feléből jövök... mondom ok... erre kiderül biciklivel 40percre lakik az illető, és elvittem neki, mivel egy huszassal idősebb nálam nem mondtam semmit, ellenben privátban igen, ment fekete, és egyszer bannoltattam is... olyanok élnek itt... sőt, egyszer nem volt kedvem a 3000ft os coolert árulni, akció, 1000ft, és alkudni akartak... hát **** a *****dat!

[ Szerkesztve ]

(#13) Kolondrum válasza anjani182 (#8) üzenetére

A bejegyzések közel sem követik a valóságot. A megmaradt egy N8-as (ami nokia garis) páromé lesz, ez egy Dark Grey, én meg rendeltem egy új Bronz színűt. Az E6 és a másik N8 (amit arra vettem, hogy meglessem az N8-ast) ment a levesbe. Ennyi a történet.

vwpolopg! Pontosan, nem jött be neki. Kicsi a kijelzője.

Thome! Júúúúj ilyen még nem volt velem, de tudni kell rólam, hogy feleslegesen (ez kimeríti ennek fogalmát) nem mozdulok meg. Biztos elborulna az agyam. FIX!

beefjeez! Hát ez az alkudás dolog...... volt hogy azt hittem viccel a tag és lemaradt egy nulla, de nem komoly volt. Vaterán nem szeretik ha erre reagál az ember.

[ Szerkesztve ]

(#14) mexicanraven válasza Wictor (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Aranyszabály, hogy sose megyünk ismeretlen biznisz területre egyedül.
Ha ismered az eladót, akkor OK, nekem is van ilyen, de ha ismeretlen a téma, ált. akkor csatlakoznak hozzám! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#15) anjani182 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


anjani182
őstag

Sose értettem E72/E6-nak hogy van/volt piaca...nekem se kéne :))

Forever and ever, let's make this last forever.

(#16) Wictor válasza mexicanraven (#14) üzenetére


Wictor
senior tag

Nincs senki, akit magammal tudok ilyen esetekben rángatni. Szülőket nem viszem, mással meg nem nagyon tartom személyesen a kapcsolatot. Meg őszintén... a fene gondolta, hogy majd eljátsszák ezt velem, sosem volt még hasonló. Kecskemét ismerős terep, a koma is megbízhatónak tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#17) Domxc válasza Kolondrum (#13) üzenetére


Domxc
senior tag

Kivételes ember vagy, hogy még mindig elkötelezett vagy a Nokia mellett. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#18) vwpolopg válasza Domxc (#17) üzenetére


vwpolopg
őstag

Mióta mobiljaim vannak 2 kivétellel csak nokia... most egy E71-et nyúzok, szeretem a qwerty billentyűzetet, nem rajongok a tapikijelzőkért. Páromnak E72 van, talán ha jön egy jó ajánlat váltok arra. E5 nem kéne mert csúnya, E6 nem jön be a tipitapi miatt... várok egy fizikai qwertys windowsos nokiára, hátha ott meg tudom szokni az érintőkijelzőt... ha nem, akkor nem tudom mire váltanék, mert ugyebár ez a kurva érintőkijelző a jövő...

(#19) danih


danih
addikt

Én ezeket már a PÜ-kben tanúsított stílusukról felismerem, ezért IRL nem futottam bele egy fillérbaszó-utolsópillanatbanalkudozó parasztba sem. Kifinomult a pókösztönöm.

(#20) beefjeez válasza danih (#19) üzenetére


beefjeez
senior tag

igen ez a :
hol a proci hol vehetem át szerk: ja és feléért elhozodenekem
ennyi, ennyit szoktak írni. :U
szerintem minimum illik: köszönni, illedelmesen megkérdezni megvan e még, hol található, finoman alkudni próbálni, elköszönni.

[ Szerkesztve ]

(#21) Domxc válasza vwpolopg (#18) üzenetére


Domxc
senior tag

haha.. én is éltem már sok anti-érintős korszakot, de valahogy az SGS-nél, és az Androidnál leragadtam. Egyszerűen annyira jó, hogy nem laggol, bárhogyan személyre tudom szabni és, hogy szvsz ebben az OS-ben mindig van valami új, és emiatt megunhatatlan.
Volt egy Nokia C3-asom, és egy N97 mini-m is. A C3-at rövid időn belül meguntam az N97 mini, pedig a legborzalmasabb élményem volt a telefon, és egyébként bármilyen elektronikai szerkezet közt.

szerk.: bocs az off-ért.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#22) beefjeez válasza Domxc (#21) üzenetére


beefjeez
senior tag

tényleg elég pocsék az a n97 mini :)

(#23) danih válasza beefjeez (#20) üzenetére


danih
addikt

Jaja :)
Jelek (a teljesség igénye nélkül, ami épp eszembe jutott):
- nem köszön
- ezzel nyit: odaadod x-2 ezért? (mégis mit? esetleg leírnád mit akarsz)
- túl sok mondatot kezd "ám", "akkor" szavakkal
- kihagy betűket: "naon", "vok", "mer", stb...
- nincs értelme annak, amit ír :)
Én már ott tartok, hogy válaszra sem méltatom, ilyennek eladni sem akarom - persze lehet azt mondani, hogy honnan tudom, lehet elvitte volna a meghirdetett árért, de én tényleg inkább odaadom egy normális embernek olcsóbban, mint egy ilyen idiótának drágábban.

(#24) beefjeez válasza danih (#23) üzenetére


beefjeez
senior tag

egyszer kábelt adtam el, és rám ordít a kliens a találkozón: az 10méter!!!??? ezután kb. 15percet váratott, pontosan telefonált, majd elment... :F

(#25) Tulipanti


Tulipanti
tag

Azért sajnálom az E6-ot. Szegénynek az a nagy hibája volt, hogy a AF kimaradt belőle. :(
Most meg megkaptam kopottkát, igazán nőies telefon! :DD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#26) Kolondrum

Kopottka = Nokia E90 :))
Figyelitek? AF, ezek a kifejezések! :R

(#27) Tulipanti válasza Kolondrum (#26) üzenetére


Tulipanti
tag

De amúgy jól megvagyunk! :))
Volt kitől tanulnom! :K

röst :P

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#28) Kolondrum válasza Tulipanti (#27) üzenetére

SÖNT ellenállás! NEM RÖST! :W
Ha nem széria hibás az N8 akkor a héten leteheted kopottkát.

[ Szerkesztve ]

(#29) Tulipanti válasza Kolondrum (#28) üzenetére


Tulipanti
tag

Tudom, csak piszkállak! :P :P
Lehet hogy megtartom! :P

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#30) anjani182 válasza Tulipanti (#25) üzenetére


anjani182
őstag

A telefon nem fényképező! :))

Forever and ever, let's make this last forever.

(#31) Kolondrum válasza anjani182 (#30) üzenetére

Azért lehet vele valamit kezdeni.

(#32) Tulipanti válasza anjani182 (#30) üzenetére


Tulipanti
tag

De nekem az fontos, hogy jó legyen benne. Suliba igencsak jól jön. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#33) anjani182 válasza Kolondrum (#31) üzenetére


anjani182
őstag

Én csak azért veszek jobb telót, hogy minőségi legyen, amúgy only phone and sms. :DDD a többi annyira nem érdekel... :K

Forever and ever, let's make this last forever.

(#34) Kolondrum válasza anjani182 (#33) üzenetére

Mindenki másra hajt. :R Azért sem vettem N E7-et mert abban nincs AF kamera, ki hinné.... Vidi,fénykép fontos. Tuli N8-asa tegnap kapott kis kiegészítést kamera terén, van AF videó alatt. Sztem az enyémre is feltolom.

(#35) anjani182 válasza Kolondrum (#34) üzenetére


anjani182
őstag

Én meg azért C7-et, mert vékonyabb a többihez képest. :DDD

Forever and ever, let's make this last forever.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [SymbianOS:] Sold
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.