Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Köszönöm az írást!
Nem is említetted, hogy egy kis történelmi bevezetőt is adagolsz mellé. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) baluka26


baluka26
veterán

Korrekt cikk, eléggé informativ. Köszi, schawo.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3) dudika10


dudika10
veterán

Szívesen láttam volna egy kis összehasonlítást gyengébb forrásokról.
Hajthatóságban sem egy kategória a kettő. A HD668B-nek szinte mindegy miről szól, de a HD660 nem adja magát olyan könnyen (feltételezem a HD330 alapján ami elvileg ugyan az nyitottban). Valószínűnek tartom, hogy ez is közrejátszott abban, hogy nem terjedt el olyan széles körűen. A 668B-hez nem kell még 10-15k-t kiadni legalább egy erősítőre vagy erősített kimenettel rendelkező hangkártyára.

A cikk maga viszont teljesen korrekt. Az én véleményem is valami hasonló volt a HD330-ról. :R

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#4) schawo válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


schawo
titán

Magában egy nyers teszt túl unalmas lett volna, gondoltam kap egy kis bevezetőt.

(#3) dudika10 Valóban lehetett volna egy gyenge forrásos összehasonlítás is. Egy alaplapin csinálok egy rövid összehasonlítást, és kiegészítem vele. Sajnos mezei hangkártyám csak elég régi van, Win7-en nem is tudom életrekelteni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) wody21


wody21
tag

Nagyon komoly teszt, köszönjük!

(#6) dfdfdf


dfdfdf
őstag

jó teszt öröm ilyeneket is olvasni! :C

(#7) slfln


slfln
senior tag

Köszönjük! ;)

Többször használod a számok elemzésénél az "értelmezhető" szót. Ezt hogyan kell érteni?

(#8) guppy válasza schawo (#4) üzenetére


guppy
őstag

én is hiányoltam a gyengébb erősítőkről való véleményezést :U

(#9) schawo válasza guppy (#8) üzenetére


schawo
titán

Gyengébb erősítős összehasonlításnak nem látom értelmét, ugyanazt az eredményt kaptam volna, csak kellemetlenebb lett volna végigcsinálni :)

Aminek látom értelmét, az az erősítés nélküli teszt, tehát sima hangkártyára kötve. Itt már előfordulhat, hogy a HD668B jobb lenne, mint a HD660.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10) guppy válasza schawo (#9) üzenetére


guppy
őstag

Úgy értettem én is, hogy mennyit javít egy normális erősítő a hangjukon.

(#11) #27483136


#27483136
törölt tag

:R
korrekt
köszi

(#12) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon jó kis írás.

A HD668B-vel nagyon meg vagyok elégedve. Most jelenleg Dream Theater - Bridges In The Sky szól vele és imádom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) korpicschess


korpicschess
veterán

Jó kis írás lett, köszi szépen.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#14) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Én vagyok felületesen olvasó, vagy télleg nem említetted meg milyen headamp-ot használtál ? Esetleg a 150ohm impedancia mellé nem is volt szükség vagy a DAC egyben headamp?
Különben remek cikk :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#15) fi:zi'k válasza vodkaboy22 (#14) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

3. oldal. :)
"A forrást és erősítést egy Apogee Mini DAC szolgáltatta..."

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16) vodkaboy22 válasza fi:zi'k (#15) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Akkor csak felületes voltam :((( megkeresem ezt a DAC-ot

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#17) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a tesztet :R
Nagyon érdekes és részletes teszt :R
Ajánlott vájtfülűeknek :)

Dave666

(#18) ujtordai válasza dfdfdf (#6) üzenetére


ujtordai
tag

Grat! Nagyon jó teszt!

☻♂♫

(#19) kromatika


kromatika
veterán

Köszi a tesztet.Szerinted a HD660-at ki hajta,egy LG G4 okos teló?

(#20) Balázs1986 válasza kromatika (#19) üzenetére


Balázs1986
addikt

HD660-am és 668B-m van, egyiket sem hajtják ki rendesen a mobilok. Szólnak, de messze nem úgy, mint azt várnád...még a HD668B sem. Sőt, még egy integrált PC "csoda"chip sem igazán jó nekik. Nekem egy kis relatíve olcsó FiiO E10K Olympus2 hajtja gépről őket, de már ez is rengeteget dob rajtuk.
Ha ezek mellett teszed le a voksod telefonhoz, ilyesmi lehet félmegoldás, ill. ha már nem lehet kapni, akkor biztos van utódja, na meg más márkák. Nekem bevált, utcazaj mellett nem rossz a minőség (bár már nem használom, azt sem tudom, hol van, de jó hogy eszembe juttattad, megkeresem :D ). Arra figyelj, hogy a HD660-nál utcán nem sokat fogsz hallani a külvilágból, ne üttesd el magad :D

[ Szerkesztve ]

(#21) kromatika válasza Balázs1986 (#20) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi a választ. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.