Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- sh4d0w: Amikor az ostobaság szorgalommal párosul
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Pajac: Szinte mindene megvan
- sz_tibor: Fekete, kerülendő cégek
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
kromatika
veterán
HD660-am és 668B-m van, egyiket sem hajtják ki rendesen a mobilok. Szólnak, de messze nem úgy, mint azt várnád...még a HD668B sem. Sőt, még egy integrált PC "csoda"chip sem igazán jó nekik. Nekem egy kis relatíve olcsó FiiO E10K Olympus2 hajtja gépről őket, de már ez is rengeteget dob rajtuk.
Ha ezek mellett teszed le a voksod telefonhoz, ilyesmi lehet félmegoldás, ill. ha már nem lehet kapni, akkor biztos van utódja, na meg más márkák. Nekem bevált, utcazaj mellett nem rossz a minőség (bár már nem használom, azt sem tudom, hol van, de jó hogy eszembe juttattad, megkeresem
). Arra figyelj, hogy a HD660-nál utcán nem sokat fogsz hallani a külvilágból, ne üttesd el magad 
Köszi a választ.

-
Balázs1986
őstag
HD660-am és 668B-m van, egyiket sem hajtják ki rendesen a mobilok. Szólnak, de messze nem úgy, mint azt várnád...még a HD668B sem. Sőt, még egy integrált PC "csoda"chip sem igazán jó nekik. Nekem egy kis relatíve olcsó FiiO E10K Olympus2 hajtja gépről őket, de már ez is rengeteget dob rajtuk.
Ha ezek mellett teszed le a voksod telefonhoz, ilyesmi lehet félmegoldás, ill. ha már nem lehet kapni, akkor biztos van utódja, na meg más márkák. Nekem bevált, utcazaj mellett nem rossz a minőség (bár már nem használom, azt sem tudom, hol van, de jó hogy eszembe juttattad, megkeresem
). Arra figyelj, hogy a HD660-nál utcán nem sokat fogsz hallani a külvilágból, ne üttesd el magad 
-
kromatika
veterán
Köszi a tesztet.Szerinted a HD660-at ki hajta,egy LG G4 okos teló?
-
ujtordai
tag
-
dave666
aktív tag
Köszi a tesztet

Nagyon érdekes és részletes teszt
Ajánlott vájtfülűeknek
-
vodkaboy22
addikt
-
fi:zi'k
nagyúr
Én vagyok felületesen olvasó, vagy télleg nem említetted meg milyen headamp-ot használtál ? Esetleg a 150ohm impedancia mellé nem is volt szükség vagy a DAC egyben headamp?
Különben remek cikk
3. oldal.

"A forrást és erősítést egy Apogee Mini DAC szolgáltatta..." -
vodkaboy22
addikt
Én vagyok felületesen olvasó, vagy télleg nem említetted meg milyen headamp-ot használtál ? Esetleg a 150ohm impedancia mellé nem is volt szükség vagy a DAC egyben headamp?
Különben remek cikk
-
korpicschess
veterán
Jó kis írás lett, köszi szépen.

-
Xaels
félisten
Nagyon jó kis írás.
A HD668B-vel nagyon meg vagyok elégedve. Most jelenleg Dream Theater - Bridges In The Sky szól vele és imádom.
-
#27483136
törölt tag

korrekt
köszi -
guppy
őstag
Úgy értettem én is, hogy mennyit javít egy normális erősítő a hangjukon.
-
schawo
titán
Gyengébb erősítős összehasonlításnak nem látom értelmét, ugyanazt az eredményt kaptam volna, csak kellemetlenebb lett volna végigcsinálni

Aminek látom értelmét, az az erősítés nélküli teszt, tehát sima hangkártyára kötve. Itt már előfordulhat, hogy a HD668B jobb lenne, mint a HD660.
-
guppy
őstag
Magában egy nyers teszt túl unalmas lett volna, gondoltam kap egy kis bevezetőt.
(#3) dudika10 Valóban lehetett volna egy gyenge forrásos összehasonlítás is. Egy alaplapin csinálok egy rövid összehasonlítást, és kiegészítem vele. Sajnos mezei hangkártyám csak elég régi van, Win7-en nem is tudom életrekelteni.
én is hiányoltam a gyengébb erősítőkről való véleményezést

-
slfln
senior tag
Köszönjük!

Többször használod a számok elemzésénél az "értelmezhető" szót. Ezt hogyan kell érteni?
-
dfdfdf
őstag
jó teszt öröm ilyeneket is olvasni!

-
wody21
tag
Nagyon komoly teszt, köszönjük!
-
schawo
titán
Magában egy nyers teszt túl unalmas lett volna, gondoltam kap egy kis bevezetőt.
(#3) dudika10 Valóban lehetett volna egy gyenge forrásos összehasonlítás is. Egy alaplapin csinálok egy rövid összehasonlítást, és kiegészítem vele. Sajnos mezei hangkártyám csak elég régi van, Win7-en nem is tudom életrekelteni.
-
dudika10
veterán
Szívesen láttam volna egy kis összehasonlítást gyengébb forrásokról.
Hajthatóságban sem egy kategória a kettő. A HD668B-nek szinte mindegy miről szól, de a HD660 nem adja magát olyan könnyen (feltételezem a HD330 alapján ami elvileg ugyan az nyitottban). Valószínűnek tartom, hogy ez is közrejátszott abban, hogy nem terjedt el olyan széles körűen. A 668B-hez nem kell még 10-15k-t kiadni legalább egy erősítőre vagy erősített kimenettel rendelkező hangkártyára.A cikk maga viszont teljesen korrekt. Az én véleményem is valami hasonló volt a HD330-ról.

-
baluka26
veterán
Korrekt cikk, eléggé informativ. Köszi, schawo.
-
fi:zi'k
nagyúr
Köszönöm az írást!
Nem is említetted, hogy egy kis történelmi bevezetőt is adagolsz mellé.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- 35 millió forintos géppel értelmezné újra a PC-t az NVIDIA az ASUS jóvoltából
- Microsoft Rewards
- Könyvajánló
- Suzuki topik
- Projektor topic
- Facebook és Messenger
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Apple iPhone 16 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:95%
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! Akár Részletfizetés 0% THM ÚJ AMD RYZEN AM5 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
- 58.5 mm full fém tamper
- Dell P2419H / P2719H Full HD LED IPS 24"-27" LCD monitorok
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
). Arra figyelj, hogy a HD660-nál utcán nem sokat fogsz hallani a külvilágból, ne üttesd el magad 


megkeresem ezt a DAC-ot


