Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Kiváló videó! :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Zolás


Zolás
addikt

Tetszik a cucc és igényesnek tünik. Na majd játék közbe kiderülnak a dolgok. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3) Nunder


Nunder
őstag

"All legends have a beginning, but a legacy lasts forever..." Nagy igazság. Ez a videó nagyon megfogott. Mondjuk az apropóját nem igazán értem, de kétség kívül nagyon el van találva.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) Realradical válasza Nunder (#3) üzenetére


Realradical
őstag

Ha jól emlékszem a story-ra akkor Chau Sara az első olyan benépesült terran bolygó volt ami fölött a zerg átvette az irányítást. Majd megjöttek a protossok akik sterilizálták a bolygót terranokkal és zergekkel együtt.

De aztán talán jön majd egy lór szaki aki jól megmondja , hogy nem is :)

mod: engem az a vonal érdekelne ami egy rejtett pályán volt annó a brood warban. Duran (a halál után) megjelenik egy bolygón ahol zerg-protoss hybridekkel kísérletezik és egy nagyobb hatalomra hivatkozik ami irányítja és/vagy ő is a része.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#5) EczkE


EczkE
addikt

nagyon oda vág :D

nice :C

Asszem mindenféleképpen!

(#6) total90


total90
veterán

Protosoc voltak az első részben a kedvenceim :) A videó meg jóóóó :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) Nunder válasza Realradical (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Na valami ilyesmire bukkantam én is mikor utánanéztem :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szk suliban volt nagy kedvence oszt társamnak a broodwar, vagy mia szösszenet. nekem akkor nemjöttbe.
a videó viszont teszik. magával ragadó..csak sajnos tökre f..gom sincs a Starcraftról :( bár én videóból nemtudtam eldönteni, hogy ez stratégia, vagy fps vagy mi?:U help pls:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) horvathkrisz válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


horvathkrisz
addikt

[link]
[link]

A nem igazán értelmes hozzászólásod megírásod helyett ha használtad volna a barátod, sok mindent nmegtudhattál volna...

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Első osztályú videó. :R Arról nem is beszélve, hogy "csak" fan anyag....

[ Szerkesztve ]

(#11) - = Zk = - válasza horvathkrisz (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

használtam, olvastam. de az nekem semmit nem mond sry:U :B
köszönöm a linkeket, de valószínűleg már nemis fogom ismerni. majd az új részt.
valamint a videóból tényleg nem derül ki, hogy milyen típusú játék lesz. akik ismerik a JÁTÉKOT, azok kapásból tudják...énsajnos facsipesz vagyok hozzá. ennyi!:R

szerk: az írás módszeremért meg elnézésed kérem, moderálom magam a közeljövőben!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Djuree


Djuree
félisten

jó kis videó!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13) Wolverine válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

A Starcraft a világ egik legsikeresebb RTS-e, ha nem esett volna le a Wikipediás szócikkből :U és a régi is még kapható a boltokban szerény 2k-ért.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) whiz válasza ,,no name" (#14) üzenetére


whiz
aktív tag

Ez a videó kegyetlen. 1. osztályú. Bővített változatot akarok! :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#16) Dare2Live válasza Realradical (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

return of the xel naga

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#17) - = Zk = - válasza Wolverine (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) hommeros


hommeros
őstag

Hát ez hobbi videónak nagyon jó. :Y

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#19) Nimrod válasza Realradical (#4) üzenetére


Nimrod
addikt

Azt nem értem, hogy a videón hol vannak a zergek? Mert a végének pont úgy lenne értelme. :F
Egyébként az emberek segítettek, hogy a zergek megszállják a bolygót, ők csalták oda őket.

Én az új SC-ben várok egy negyedik fajt is, amire egyből két jelölt is lenne. Az egyik az említett hibrid faj lenne, a másik a zergek és a protossok alkotói (lásd A Teremtők Árnyai könyv).

(#20) nLali


nLali
senior tag

Kb milyen gép kell majd az új résznek?

(#21) Wolverine válasza nLali (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudjuk. (de a Blizzard sosem a magas gépigényről volt ismert.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) nLali válasza Wolverine (#21) üzenetére


nLali
senior tag

Gondolom az IGP-t mindenképp elfelejthetem :DDD Jólenne, ha 1920×1080-as felbontásban valami takarékos VGA-val beérné :B

(#23) sti10p


sti10p
senior tag

És én meg el is hiszem, hogy csak rajongó videó... :N

XY

(#24) darkarthur


darkarthur
senior tag

Juuuuj! A hideg kirázott, annyira jó! :C :K

Samsung S23 Ultra 5G

(#25) Wolverine válasza sti10p (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Miért ne? Profi, animációval foglalkozó emberek a szabadidejükben nem csinálhatnak ilyet? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Ari18


Ari18
őstag

Kiváló videó :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.