Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ez már döfi, de ráérnek ezzel majd miután kiadták az SCII-t addig inkább azon szorgoskodjanak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#2) Sicilian


Sicilian
addikt

érdekes lehet :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) sirdond


sirdond
őstag

ez nem semmi :Y
tényleg tudnak valamit blizzéknél

(#4) Muton


Muton
addikt

majd kiadhatnának a három alapjáték lemez után egy válogatást is ezekből a kicsi játékokból is :K

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5) malwy


malwy
senior tag

Ha olyan könnyű kezelhetőséggel ötvözik, mint amit a war3 pályaszerkesztője birtokolt, akkor valami fenomenális dolog sül ki belőle, ha működik.

(#6) nghost


nghost
tag

ez kész. tudtam, hogy nem teljesen komplettek a srácok, de hogy még ezt is belezsúfolják a stuff-ba.. :DD
már csak meg kellene jelennie :U

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#7) #92888064


#92888064
törölt tag

remélem a dotát "portolják" át először

(#8) Konflikt


Konflikt
addikt

nice.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#9) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Uram atyám! Hát megkaptam mára az 1 agyleszívás adagomat. :W
Ki az Isten akana (esetleg egy elvetemült Blizzard rajongón kívül) az SCII motorjával FPS modot csinálni?
Ott van 3 féle Half-Life 2 engine (az alap, az EP1 és az Orangebox), az is moddolásra született, és már elég régi, mégis fényévekkel jobb a grafikája, és mennyivel kiforrottabb az FPS irányítása. De ugyan úgy megoldható a 3. személyű nézet is, csak a karakter mögé tolják a kamerát, van is ilyen mod.
De van még UT3 is, a Mass Effect jó példa rá, hogy megállja a helyét FPS-en kívül is.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10) Wolverine válasza janos666 (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha megnézed még egyszer, ez a Ghost-mod inkább TPS; engem első pillantásra a WoW irányítására és kinézetére emlékeztetett, amikor megláttam a BlizzCon-streamen :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) Vamp


Vamp
senior tag

Hogy örülnek a kockák a háttérben:D.

Ilyet War3 editorral is lehetett csinálni. De szerintem, aki ért hozzá, bármilyen 3d motorból csinál akciójátékot.

(#12) Ősember válasza janos666 (#9) üzenetére


Ősember
őstag

szerintem meg - mint ahogy el is mondtak - csak demonstralni szerettek volna, hogy az editorrel milyen valtozatos dolgokat lehet csinalni :) persze semmi sem kotelezo, most csak megmutattak, hogy ilyet is lehet. nyilvan nem ez lesz a starcraft2 fo profilja :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#13) ollie


ollie
MODERÁTOR

"A fejlesztők szabadidejükben össze is dobtak 1-2 alkotást."

Inkább a játék befejezésén dolgozzanak a szabadidejükben. ;]

Amúgy nincs mit csodálkozni rajta, hogy akciójáték is készíthető a szerkesztőjével, hiszen valójában a Diablo is egy akciójáték, igaz, felülnézetes.

***

(#14) aram01


aram01
nagyúr

szerintem jó ötlet volt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) ALI_G


ALI_G
veterán

mi lenne ha előbb az SC2-t adnátok ki b.meg :D

(#16) Nunder


Nunder
őstag

Jó ötlet, mindenki olyan játékot pakol össze magának, amilyet akar. De inkább fordítsák most minden erejüket a SC2-re, mert eleget vártunk már rá szerintem.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#17) littlelion21 válasza ALI_G (#15) üzenetére


littlelion21
addikt

Jah....haladjanak, aztán bohóckodjanak.

(#18) Depression


Depression
veterán

Most már legalább tudjuk, hogy milyen hülyeségek miatt késnek a játékok.
A dio3-mal meg majd lehet pókerezni, meg sakkozni...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) Wolverine válasza Depression (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt a szabadidejükben ütötték össze a fejlesztők. Meglepő, hogy ők is 8-10 órát dolgoznak csak naponta, mi? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) anulu válasza Wolverine (#10) üzenetére


anulu
félisten

amikor néztem nekem Azjol-Nerub ugrott be... :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) Depression válasza Wolverine (#19) üzenetére


Depression
veterán

Lehet, hogy én is szólok a főnökömnek, hívjon össze egy sajtótájékoztatót, hogy bemutassam, mit alkottam a szabdidőmben.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22) tbundy válasza Depression (#21) üzenetére


tbundy
csendes tag

gyanítom nekik "erősen ajánlották", h kellene vmi ilyesmit csinálniuk a szabadidejükben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.