Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Youri


Youri
veterán

1:25-nél a zerg mit keres itt? :D

Amúgy érdekes, lehet, majd kipróbálom, ha lesz free lehetőség

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A háttér zene Two Steps From Hell! Nagy kedvenc.

14 napos próba verzió ha lesz akkor kipróbálom majd.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) kexksz


kexksz
addikt

Vistaboy, ha már én is megírtam kirakhattad volna az enyémet, az tartalmasabb volt. :P

(#4) Vistaboy válasza kexksz (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocs, nem figyeltem, hajnalban írtam meg a híreket, még nem voltam magamnál teljesen. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) forol


forol
csendes tag

Örülünk, hogy végre ez is kikerült, de a videóbol a shadow ág merre marad? :(

(#6) kexksz válasza forol (#5) üzenetére


kexksz
addikt

Ez a nagy bánatom nekem is... Mintha rejtegetnék a Shadowot, komolyan. Bármi kép/videó ami van a Consularról az a Sage-ről van. Pedig engem pont a Shadow érdekelne. :(((

(#7) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

A class videókon mindig az egyik, jellemzőbb ágat mutatják. Az inquisitornál is a sorcerer volt végig, a jedi knight vagy sith warrior is 1 karddal csápolt :D. Márpedig a consular klasszikusan a force power "varázsló".
Majd a class progression videóban lesz shadow is.
(megj: én is shadow-t fogok indítani, bejelentés, ill. class bejelentés óta ez a terv. De az összes class bemutató így épült fel, szóval semmi meglepő nem volt benne, hogy a shadowból semmit sem láttunk.)
A videó viszont egész jó lett (nem a kedvencem, apróságok miatt). Főleg, hogy mindenki elkönyvelte, a consular az inquisitorhoz hasonlóan "lány kaszt" úgyhogy csaj lesz a videóban... erre egy ekkora kopasz, 2ajtós szekrény :D

[ Szerkesztve ]

(#8) ceia


ceia
őstag

A végén még hegyekkel fognak dobálózni ;] Ez játék nagyon tetszene, ha nem lenne mmorpg. :O

        it's more fun to compute

(#9) Raysen623 válasza Meglivorn (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

Én is a shadow consular mellett döntenék, de ez is tetszett. A legnagyobb dilemmám a shadow cons és jedi sentinel közt van:D Majd elválik mikor kijön és elkezdek vele játszani....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) kexksz válasza Raysen623 (#9) üzenetére


kexksz
addikt

Igazából nekem legjobban egy light-medium armouros jedi tetszene, single karddal. Ugyebár egy ilyen van, a Jedi Sage, de az meg nem használja a kardot, csak hátulról dobálja a hajtóműveket...

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy még mindig úgy mozognak, mintha jégen csúszkálnának. Szerintem ezt már nem fogják kijavítani, sőt talán nekik nem is tűnik fel, hogy milyen furcsa. A katonák mozgása is fura, mintha pálcikaemberek lennének.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Meglivorn válasza kexksz (#10) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Igen, a single kard sokaknak tetszene (sokan meg azért sírnak mert az ő kasztjuk - knight, sith warrior - nem használhat olyat :D ). Nekem is jobban tetszene egy sima kardos shadow.
Az lett volna az igazi, ha opcionális, és csak fluff a dolog, de animációk meg egyebek miatt így döntöttek. Ez van, nem lehet mindenkinek egyszerre jó :)

(#13) Meglivorn válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Érdekes, ez nekem sem tűnt fel, pedig elég sok gameplay videót néztem (nem csak a hivatalosakat). És sokmindenre nem de a csúszkáló futásra kifejezetten allergiás vagyok.
És így sem...

(#14) Raysen623 válasza kexksz (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

Én meg pont nem egykezest szeretnék: vagy két egykezes vagy bot! Ennél lejjebb nem adom:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#15) Raysen623 válasza Meglivorn (#13) üzenetére


Raysen623
addikt

Mozgáskor nekem nem tűnt fel a csúszkálás csak forduláskor.....de komolyan mondom akit ez zavar az menjen legózni!:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) kexksz válasza Raysen623 (#14) üzenetére


kexksz
addikt

:))

(#17) forol


forol
csendes tag

Lvl 50-en 30-40 spellel, 5-10 ellenséggel körülötted meglátjuk ki mennyire fogja nézni hogy mozog a karaktere :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.