Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Ingyen oké is volt. Kicsivel több, mint egy órát játszottam vele, aránylag élveztem, de kilépés után úgy éreztem ennyi elég is. ¯\_(ツ)_/¯

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) shapphire válasza VágniValó (#1) üzenetére


shapphire
tag

Pontosan ezt a kimenetelt tartottam legvalószínűbbnek.
Ezért le se töltöttem.
Pedig majdnem rávettem magam, hiszen ingyen volt.

(#3) Busterftw válasza VágniValó (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

Haverokkal jobb moka, foleg a Coop mission.

(#4) flexxx2


flexxx2
őstag

Még 2021ben is szép ez a játék. A single és multi része is jó móka. Ingyen nagyon megérte :)

(#5) Daelion


Daelion
őstag

Single/sztori része érdekelt, az tetszett is de botok ellen is el lehet szórakozni egy ideig. 'multi semennyire sem érdekel'

Ennyire teljesen jó volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#6) bollokcs80 válasza VágniValó (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én is így voltam vele, játszottam egy kicsit, aztán uninstall. Mondjuk nálam gép is picit kevés volt hozzá, majd új vason kipróbálom.

B.Cs.

(#7) saelin válasza VágniValó (#1) üzenetére


saelin
veterán

Maga a gameplay az jó, de ez egy tipikusan olyan multis játék amiben a progression egy kalap valami. Nyomja egymás után az ember a köröket egészen addig, amíg meg nem unja, aztán meg kilép. Engem uborkaszezonban vagy két hétig szépen lekötött. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jól el lehet vele szórakozni. Viszonylag sok fajta játékmód is van benne. Szerintem teljesen jó game, főleg így ingyenesen.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Találtgyerek válasza Busterftw (#3) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Coop-ot még ki sem próbáltam. Hétvégén megnézzük. ;)

06-3o/9759I39

(#10) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ezek utan, ha a kovetkezo resz ingyenesen jelenik meg tele penzert unlockolhato szarsagokkal, meg sem lepodhetunk. Tisztan kommunikaltak a jatekosok, hogy ingyen ez fasza nagyon.

(#11) saelin válasza rottenbull (#10) üzenetére


saelin
veterán

Ennek semmi értelme. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) Raysen623


Raysen623
addikt

Nem tudta még a 11 millió légy mire vállalkozik. Nálam az egyik legnagyobb csalódás a játék.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) qad


qad
senior tag

Ha valakinek nem volt csalódás akkor majd most az lesz. Megjelentek multiban a 100+-ot ölő arcátlan csalók és EA természetesen semmit sem tud velük kezdeni. Ennyit ér ha ingyen adva próbálnak feltámasztani egy halott játékot.

Marad a .... EA által eldugott játékos jelentő rendszer, amit legtöbben nem találnak ezért nem is tudják jelenteni a csalót és inkább kilépnek a csatából.

[ Szerkesztve ]

(#14) udash válasza qad (#13) üzenetére


udash
csendes tag

Hatalmas +
Meg karacsonyi idoszakban jatszottunk unokatesommal es ket gyerekevel. Hihetetlenul tonkre tudja tenni az elmenyt a rengeteg csalo, nem is ertem, hogy ezt hogy lehet elvezni.

U-dash

(#15) qad válasza udash (#14) üzenetére


qad
senior tag

Szerintem a csalónak rendkívül unalmas, mert csak az előre gombot kell nyomnia, minden mást az automata csinál. Ő csak a chat-et olvassa és röhög magában.

(#16) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Az a baj hogy semmi anti cheat nincs alápakolva. Talán szerver oldali FairFight van, ami a legkritikusabb egyéneket teszi ki.

Egyébként hatalmas poén a játék, régóta megvan dobozosan is. A repülős módok kifejezetten szórakoztatóak, szeretem ahogy fel van építve. Na meg a játék valami eszméletlenül gyönyörű.

Üdv!

(#17) qad válasza RudiLicenc (#16) üzenetére


qad
senior tag

Elvileg 2 anti-cheat is van alatta úgy olvastam emlékeim szerint. Amúgy mind1 mennyi van alatta ha nem foglalkoznak vele és frissítik. A single után nálam csak a co-operative mód maradt, amíg a csalókat ki ne irtják a multiból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.