Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Tudtommal ez még csak egy Photoshop látványterv pár rajongótól. Semmi köze (?) az Alma terveihez.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez mi is ez?

(#3) Lenry válasza D1Rect (#2) üzenetére


Lenry
félisten

ez

a kérdésre válaszolva: akar a franc. ha volt iPhone-om meg MacBookom (vagy akármilyen notim) akkor meg végképp nem kellene

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Samus


Samus
addikt

Nem akarnám. Nincs ájfónom sem, és almagépem sem. Én most egy N97 mini-t vagy egy N900-at akarnék...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) <NewL>


<NewL>
addikt

pl
termékeket milyen könnyű bemutatni.

netezni mennyire jó lehet rajta,iPhonon is álom a többi készülékhez képest.

egyébként nem ez az első tablet... :U

Ha Te nem vennéd meg,meg azt se tudod ,hogy mire kell/kellene használni - kinek kellene/miért akkor miért foglalkozol vele?

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Nekem van iPhoneom, de ilyet akkor se akarnék...
A kettőnek a gyártón kívül nem sok köze van egymáshoz...

Az #5-ösben linkelt videón látszik, hogy kb mire is lehet alkalmazni az ilyet.
Céges használatra teljesen jó lesz. Home office use-ra meg szerintem értelmetlen.
Ki a fene akarna magával cipelni egy 10+ colos gépet csak azért, hogy netezzen rajta, amikor azt egy telefonnal is megtudja tenni... Ami v.színűleg ma már mindenkinek van.... Persze kényelmesebb egy ilyenen netezni, tény, de cipelni már kevésbé...

Amúgy nyúlnak igaza van. Tablet pc-k már évek óta vannak, és használják is őket, de nem otthoni célokra...

(#7) <NewL> válasza Dany007 (#6) üzenetére


<NewL>
addikt

ki a fene cipel magával egy netbookot?:D

There's an app for that

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Jövőre vennék elvileg laptopot. Ha az Apple tablet olyan specifikációkkal fog kijönni, hogy érdemes megvenni, laptop helyett egy ilyen (milyen?) lesz.

(#9) <NewL> válasza Jhonny06 (#8) üzenetére


<NewL>
addikt

ezt még honnan tudja előre az ember?:D
még az se biztos ,hogy néz ki,mi lesz benne,milyen stb stb

egyébként egy netbook(!) helyett nem lenne rossz :))

There's an app for that

(#10) Dany007 válasza <NewL> (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Csak az akinek igazán szüksége van rá! Mondjuk munkához. Vagy azok akik szerint olyan nagyon menő dolog laptoppal szaladgálni. Vagy még esetleg azok is, akik úgy gondolják magukról, hogy nekik nélkülözhetetlen a számítógép jelenléte a közelükben, de valójába semmi érdemi hasznát nem veszi... :D

(#12) Jhonny06 válasza <NewL> (#9) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mármint mit? :) Egy netbookot helyettesítő eszköz nekem bőven elég lenne, bár azért van pár elvárás, pl. ne egy nagyképernyős iPod Touch legyen, mint ahogy sokan írják, legyen valami normális (ha nem is teljes értékű) OS.

(#13) nyunyu


nyunyu
félisten

TabletPC kategoria eddig is letezett mar vagy X eve, megsem vette a kutya sem.

Eddig ossz-vissz 2x lattam tablat, pedig 5 eve tapikepernyos cuccokkal foglalkozom, egyszer egyik osztrak ugyfelunk bohockodott ilyennel kb. 3-4 eve, masodszor nemreg, amikor a biztosito szakertoje kijott felmerni a karomat, aztan papiron karesemeny felvetel helyett a FuSi tablajat kellett alairogatnom 3x.

Szoval kivancsi leszek, Apple meg tudja-e torni ezt a senkineksemkell trendet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) tildy válasza Dany007 (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért a telefonon netezés hagy még némi kívánnivalót maga után. Mégha Iphoneról is van szó.Különben nem fogynának úgy a netbookok, márpedig veszik őket...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Jhonny06 válasza nyunyu (#13) üzenetére


Jhonny06
veterán

Bármit is hoz ki, meg fogja törni. Ha teljesen használhatatlan, akkor is megveszi majd egy bizonyos réteg. Az Apple ebben a legjobb.

(#16) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Ha van egy iPhone-om(ami van), meg egy macbook-om(ami még nincs), akkor mindkettőt eladnám, és ilyet vennék. Mennyivel jobb, pl buszon ezzel netezni, mint a nagy notit kinyitni, szenvedni vele, ezt meg beteszed egy majd hozzá gyártott bőr tokba, kinyitod, mint egy könyvet, és az ujjaiddal nyomkodod, netezel rajta, sokkal jobb, mint bármilyen notebook... :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#17) <NewL> válasza _Voyage_ (#16) üzenetére


<NewL>
addikt

...és még annyira nincs is elszállva az ára se az első "infók" szerint. 1000$ alatt jósolják

Jhonny06 : hát mindent:D még semmi biztos infót nem tudni róla. de ahogy az apple-t ismeri mindenki szar cuccot nem csinálnak az elmúlt években. szép és használható cuccokat.

lehet ,hogy egy teljesen más rendszer lesz rajta,nem lenne rossz egy hibrid iphone-osx

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#18) <NewL> válasza Jhonny06 (#12) üzenetére


<NewL>
addikt

estére már lehet törölni is fogod a bejegyzés második részét?:)

There's an app for that

(#19) Jhonny06 válasza <NewL> (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem én vagyok az a réteg, aki mindenképpen megveszi. ;)

(#20) nyunyu válasza <NewL> (#17) üzenetére


nyunyu
félisten

de ahogy az apple-t ismeri mindenki szar cuccot nem csinálnak az elmúlt években. szép és használható cuccokat.

A, ugyan mar:
-sargulo burkolatos gepek
-szanaszetrepedezo muanyag laptopok
-robbano akkus ipod

Mindre kitalaltak valami kamu indokot, hogy ne kelljen gariba cserelniuk, pl. dohanyos juzer elrepedt laptopjara beszoltak, hogy veszelyes a repedesekbol szivargo nikotin, karos a szervizesek egeszsegere -> nem javitjak.

Azota beleirtak a garis feltetelekbe, hogy dohanyfust automatikusan garimegvonassal jar.
Meg homerot raktak a legujabb szifonokba, ami ha tullep egy elore meghatarozott erteket, akkor ugrott a gari, aztan rafogjak a juzerre, hogy nem tartotta be az uzemi homersekletre vonatkozo eloirasaikat. (ahelyett, hogy elismernek, hogy a tulmelegedo Sony akku a ludas.)

Persze mindig vannak olyanok, akik beszopjak az Apple trendformalo marketingbullshitjet, aztan nalukhagynak egy vagon penzt, utana meg ugatnak, hogy miert tart barmilyen almalogos cuccot 2-3 honapba megjavitani, ha elromlik.
Ha egyaltalan javitjak/cserelik :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21) Dany007 válasza tildy (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe, épp te voltál az egyik, aki elég erőteljesen érvelt a telefonos net használata mellett :)

De voltaképp én is ezt mondom. Akinek fontos a net + a számítógép tudása, teljesítménye az laptopot vesz.
Aki meg csak szimplán olvasgatni, levelezni szeretne, arra a célra bőven jó egy telefon és az ott elérhető opera mini vagy safari nyújtotta lehetőségek.

De most ki a franc venne még egy ilyen tábla pc-t, hogy 10 colon tudjon netezni érintőkijelzőn?
De nem? Ha nagyon kell a pc akkor veszek netbookot, laptopot. Ha csak olvasni + levél akkor jó a telefon is.
Minek hordjon magával az ember mégegy 10 colos kütyüt, ráadásul ha jól tudom igen borsos áron.

Mert ennyi erővel hogy praktikus meg hasonló, szal ennyi erővel lehetne külön mobiltelefonunk, külön telefonkönyvünk, meg külön mp3 lejátszó, külön videólejátszó, külön fényképezőgép, és mondjuk egy ilyen apple tablet pc a netezésre...
De mégsincs mindenkinél egyszerre ez a 6-7 féle kütyü, mivel ma már egy telefon, vagy egy laptop, de max. mindkettő mindezt egyesíti magában a lehető legjobb hatásfokkal.
Szóval nemsok értelmét látom ennek. az 5-ösben linkelt videón látszik a legjobban a használhatósága. Kereskedelmi, vagy egyéb munkaterületen hasznos lehet, és látványos.
De ahhoz, hogy mégegy ilyen cuccot magammal cipeljek nem látom értelmét...

(#22) jookomak


jookomak
őstag

ha nagyon sok pénzem lenne tuti vennék egy ilyet (is) csak azért, hogy a medencénél, meg a kanapén fetrengve is tudjak jutub videókat nézegetni, vagy hogy lássam az apple legújabb kínálatát :)

(#23) <NewL> válasza nyunyu (#20) üzenetére


<NewL>
addikt

persze,es ezeknek a fele kamu hir

az iphonenal tenyleg vannak repedesek,foleg a fehereknel,a tulsagosan meghuzott csavarok miatt-ilyen dolog mas gyartonal sosem fordul elo ...?
de visszaviszed a tmobilehoz es zokszo nelkul cserelik,meg ujraidul a gari.

a szamitogepeknel,laptopoknal nem tudom mi a helyzet.

Dany : gyonyoruszepen levezetted ,h neked miert nem kell. kesz,nem veszed meg ,de ha valakinek kell es van stexe akko vegye.

egyebkent is amerikaban ezek az osszegek nem nagy oszzegek.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#24) Dany007 válasza <NewL> (#23) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm :)
És amúgy ez minden termékkel így van... Akinek van rá pénze úgyis megveszi. Attól még ugyan olyan értelmetlen marad. Biztos van aki megveszi az aranyozott wc ülőkét 35 millióért is... :U

(#25) Vandit. válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


Vandit.
addikt

Jaja, meg. A sznobok. :))

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#26) joey04


joey04
titán

Ha sok fölös pénzem lenne, biztos vennék egyet, mert nagyon tetszik. De nekem nincs rá semmi szükségem. Ha Apple vonalat nézünk, akkor nekem az iPhone + iMac kombó lenne a legtökéletesebb, mert nekem az kell, hogy a net és a zene a zsebemben legyen, és bármikor, bárhol, akár a buszon egy kézzel kapaszkodva is tudjam ezeket használni, amire mind a netbook, mind a tablet képtelen. Ez meg azért nem kéne, mert ahol esetleg használnám, ott már elfér egy macbook is. Ez persze egyéni vélemény. ;)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) jookomak


jookomak
őstag

megvan, tudom már. veszek egy ilyet tálcának. szalonna+hagyma rajta, és pálinka, kísérőnek meg sör. 10"-os a gép, pont elfér rajta.

(#28) _Voyage_ válasza jookomak (#27) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Majd szólj, ha röhögni kell. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.