Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Syrano


Syrano
tag

Eddig mindegyik SC-vel játszottam ami PC-re megjelent és ez a rész nekem sajnos csalódás, legalábbis ami a single részt illeti.

Nekem nagyon hiányzik az üvegek és egyéb apróbb tárgyak felvétele és valahova eldobása, amivel kiválóan be lehetett csapni az őröket, a fütyülésről nem is beszélve. A megfigyelő kamerát is jól elcseszték, a régi "zaj" jobb volt mint a mostani zene. Ezek miatt nagyon nincs már meg a régi hangulat.

A Last Known Position tényleg jó, hasznos új funkció.

A Mark and Execute gondolom a casual réteg miatt került be, nem is nagyon használtam. Jobb lett volna ha inkább úgy csinálják meg mint ahogy a Modern Warfare 2-ben a behatoláskor lelassul a játék és a játékos hozzon ki a legtöbbet belőle. Azt már meg se említem, hogy ha egy bejelölt ellenség beszalad valami fal mögé Sam akkor is lelövi (Realistic szinten).

Az irányításról már nem is beszélek, miért nem tudták megtartani a görgővel való sebességállítást? Az nagyon jó dolog volt. Meg miért nem lehet valakit csak leütni, miért kell mindenkit megölni, illetve miért nem lehet elvonszolni azt akit kiiktattunk egy kevésbé forgalmas helyre?

Számomra csalódás ez a Splinter Cell-nek nevezett rész.

Multit és Co-Op módot még nem próbáltam, remélem ezek még visszaadják a régi hangulatot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.