Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lathronos


Lathronos
őstag

Van pár ember aki való világ, éjjel nappal Budapest stb. színvonalú műsorokon, nyomtatott vagy digitális médián kívül másra nem vágyik. Bár igaz mit csodálkozok ezen, mikor Pokemon GO lázban ég a világ felnött társadalmának 50%-a(én szerencsére nem kaptam el az elmebajt). :DDD

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#2) bookninja


bookninja
tag

a metropol is szenny volt a maga kategoriajaban. es 29 evesen pokemon go-zok.
udv, egy elmehaborodott. :)

(#3) Bird válasza Lathronos (#1) üzenetére


Bird
addikt

Ennél a pokemon go bullshitnál nagyobb ökörséget.... :W :W

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4) Csapoati válasza bookninja (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mondjuk a Lokál a Metropolhoz képest is egy szennylap, ráadásul közpénzen készülő propaganda.
A Pokemon GO-t meg kipróbáltam, aztán el is köszöntem tőle. Mondjuk gyerekként se szerettem a pokémonokat, lehet ezért.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Spet válasza bookninja (#2) üzenetére


Spet
addikt

Mindennapjaim során ingyenes(!) napilappal ebben a szegmensben nem találkoztam mással, de ha megosztod miről maradtam le, akkor szívesen fogadom.

Szerk.: Pokemon GO: Egy jó időben, jól eltalált, társadalmi és vallási rétegeket jól lefedő mikrotranzakciókra épülő játék (amit másik igen jól kitudnak aknázni, lásd éttermek, pizzériák), amit vagy használ az ember vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6) nemlehet válasza Spet (#5) üzenetére


nemlehet
őstag

Simicska lapja volt, aki sokáig a jelenlegi kormány nagy puszipajtása volt. Finoman szólva nem volt objektív, de legalább néha néha voltak benne értelmes cikkek, és ritkán hazudtak direktbe.

A mostani ugye Habonyé, aki Orbán szukája (vagy fordítva, mindenesetre nagyon gyanús alak, erősen karhatalmilag takargatott kapcsolati hálóval) és a korábbi nem objektiv állapothoz képest átment teljes seggnyalásba és konkrét hazudozásba.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#7) Spet válasza nemlehet (#6) üzenetére


Spet
addikt

Igen azt tudtam, hogy Simicska lapja volt, és nagy eséllyel a megromló viszonyból kiindulva lett lehúzva a roló.

Hogy a a mostani kié eddig nem tudtam, nem érdekelt, de tartom a véleményemet, hogy a WC papírt jobban lehet hasznosítani mint a Lokált.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#8) nemlehet válasza Spet (#7) üzenetére


nemlehet
őstag

Csak arra próbáltam világítani, hogy azért Simicska is volt annyira kormányközeli, hogy gyakran szócsőként üzemeljen a Metropol.

A többiben egyetértünk :D

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) bookninja válasza nemlehet (#6) üzenetére


bookninja
tag

+1, sokszor erosen szubjektiv es tartalmilag megkerdojelezheto cikkeket kozoltek le benne, persze en nem jarattam napi rendszeresseggel. :DDD
mindenesetre a lokalhoz kepest valoban egy-ket kategoriaval szinvonalasabb volt. de azert ne hasonlitsuk a nol-hoz vagy a hvg-hez peldaul (bar a hvg-ben is olyan cikket olvastam, ahol adozas temakorben akkora f*aszsagot irtak le, hogy a hajam egnek allt). tudom, ezek nem ingyenesek papiralapon...

(#10) villamos


villamos
őstag

Én minden esetre elraktam az utolsó Metropol egy példányát...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#11) Spet válasza bookninja (#9) üzenetére


Spet
addikt

Mi otthon napi szinten forgatjuk a Nepszabadsagot, de mint irott sajto az sem az elfogultsagarol illetve tokeletesen megszerkesztett cikkekrol hires ;) (igy nem csoda, ha a nol.hu-n is hasonlokat irnak)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#12) Spet


Spet
addikt

Vagy igaz vagy nem, de legalabb hasonlo a velemeny. :P

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.