Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) .LnB válasza Cifu (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd írok a topikba ha lesz valami. Most a Hammer Times Lexicanum videókat kezdtem el sorban hallgatni meló közben. Szóval tanulom az alapokat. De nekem több helyen is sántít ez az univerzum. A sok másolt faj (Dredd, Alienek, Rambók stb stb) És a iszonyat sok szintű fajok. Az "x" fajnak azlfaja, annak az alfajnak az évek sorén eltorzult alfaja, meg annak az ükapjának a lányának a faja. :D Bazdki annyi féle faj és azoknak annyi frakciója van, hogy már a fejem belefájdul. Meg, hogy van a 4 káosz úr, azoknak a serege, de vannak olyan seregek akik nem a káosz urakat szolgálják, de azoknak a seregeknek az élén is van egy-egy vezető aki mégis valamilyen módon a káosz urakat istenítik.. Nem semmi. Ezt nem rosszból írom, csak elsőre ez kicsit feleslegesen van túlbonyolítva. Nem csoda, hogy egy ekkora univezum lore-ját nem lehet rendesen kordában tartani.
Ráadásul nekem iszonyatosan ismerős sok elem a Warcraft Lore-ból is. Értem, hogy az alapja a Warhammer-nek is fantasy, de azért túl nagy a hasonlóság. Ott a void, a god lord-ok, sargeras, a Twisting Nether, ezeknek mind megvan a Warhammer megfelelőjük. De ez ne végleges vélemény. Mondjuk úgy, hogy első benyomás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.