Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Régen nagy Sony rajongó voltam (fényképező, illetve kamera még ma is az), de egyre elérhetetlenebb volt árban, így ma már nem is nézelődök a Sony-k között, ha telefonról van szó. Ahogy látom az anyagminőség és a kamera továbbra is erőssége a márkának.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Jó az árú,80 ért vinném.Végre letudnám cserélni a 7 éves Nokiámat. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Sonynak semmi köze nem volt amúgy a HD-DVD-hez, ők pont a Blu-rayt nyomatták a HD ellenében (és nyertek is).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Wesder válasza Dévacsen (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Jó vicc volt, ja nem... :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) #98880768 válasza Dévacsen (#2) üzenetére


#98880768
törölt tag

Én még 120-ig is elmennék érte, na de 210? :F Nem.

(#6) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

2 napot késett a teszt. Április elsején még jó poén lett volna egy Sony telónál a "ragadozó". :D

(#7) 4Grider


4Grider
nagyúr

Elkeserítőnek tartom, hogy a telefonos fényképezők natív felbontáson még mindig csak elmosódott képeket képesek készíteni.

(#8) leslien


leslien
nagyúr

most már szinte biztos h direkt cseszik el a kamerát.. ennyire bénák nem lehetnek..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9) #06658560 válasza kovjoe (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Ahogy látom az anyagminőség és a kamera továbbra is erőssége a márkának."

Ezt a mobil kamerák eredményeire érted?

(#10) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

2 kiló körüli nyitóárral ez a hardver full HD kijelzővel szerintem rendben van, de az még mindig meglehetősen röhejes, hogy a Sony a saját kameráihoz nem képes normális szoftvert készíteni.

(#11) Ádám16


Ádám16
addikt

Egyrészt nekem nagyon bejön külsőre, másrészt mást nem is nagyon tudnék választani SE után, ha nem iPhoneban gondolkodok.
Simán kéne. Talán Karácsonyra beesik az ára elfogadhatóra.

(#12) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Végre!!
Egy teló a compact kedvelöknek
BEST PHONE EVER.

:R

(#13) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Szerény lett így sajnos. Ennyi pénzért. Android fronton továbbra is Xiaomi párti vagyok.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#14) aelod válasza kovjoe (#1) üzenetére


aelod
veterán

A kamera sosem volt az erőssége...(ha tréfa volt akkor ok.)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#15) Mamuska


Mamuska
őstag

A hátulja kifejezetten ronda, de amúgy nem egy szépség számomra. Amikor megjelent a Z3 akkor nem volt kérdés, hogy Sony telefont vettem, de most még nem térnék vissza a márkához.

(#16) modd3r


modd3r
őstag

Köszi a tesztet, már nagyon vártam. :R

(#17) Departed válasza Fryskitt (#13) üzenetére


Departed
őstag

Egy darab ilyen, vagy ugyanennyiért majdnem 5 és fél darab Xiaomi Redmi 4X...

Se Sony se HTC sem képes reális árat adni a cuccainak. A kinézetet meg inkább hagyjuk. Aztán csodálkoznak hogy nincs eladás. Nem is érdemlik. :N

(#18) chapo


chapo
tag

Számomra az XA2-vel (az valami gyönyörű lett, bár nem kávahuszároknak való - szerintem totál rendben van) lezárult a szép Sony-k korszaka, ezek a szafaládé alakú, púposhátú szappantartók totál jellegtelenre sikerültek szerintem. :(

(#19) szekra


szekra
őstag

Még mindig csúnyácska szegény.

(#20) fattyu


fattyu
veterán

szokásos sony olajfestmény filter minden képen.
neveccséges. az érthetetlenül pici akku ekkora vastagsághoz és tömeghez továbbra is wtf.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#21) Mamuska válasza szekra (#19) üzenetére


Mamuska
őstag

Na hát akkor nem velem van a baj, ez a telefon bűn ronda, olyan ronda mint a Zámbó Árpy. :D

(#22) janeszgol válasza Departed (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

De miért, mennyi legyen? Ez egy csúcskateges teló. (Akart lenni. Az a kamera produktum...)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) bagkri01


bagkri01
őstag

Ránézésre meg nem mondanám, hogy egy csúcskészülék, inkább hinné az ember belépő kategóriának.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#24) Csari93


Csari93
aktív tag

Csak szerintem hasonlít a régi SP-re ezzel a kiállító kamera kávával? Mintha két-három lépés lenne visszafelé dízájnban, főleg ezzel a standard módon hátra bedobott ujjlenyomattal. A többi le van írva.. :) Kár, pedig az 5", FHD+, SD845 bitang.

[ Szerkesztve ]

www.flickr.com/csari

(#25) borand


borand
aktív tag

Nekem tetszik, főleg ebben a színben. Legalább nem tucat ájfon profilja van, mint a legtöbb nagyra becsült kínai csodának. Kicsit tényleg fura, hogy ilyen vastagság mellett kicsi a telep meg kimaradt ez meg az. Kár a kameráért - bár nem értek hozzá-, de mintha összefolyt volna a kép.

Elgondolkoztató, hogy más gyártó miért nem gondolkozik ekkora méretben és miért van az, hogy egyik csúcs telefonjuk mérete üti a másikét (S9+-Not8, P20pro vs Mate 10 p).

(#26) mizoli válasza bagkri01 (#23) üzenetére


mizoli
addikt

Erről a képről első ránézésre azt hittem tokban van :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Szép ez az Xperia Sp dizájn.... XD

(#28) aelod


aelod
veterán

A tavas kép, te jó ég belenagyítva botrány! 210 pénzért ezt meg, hogy?
Nekem a designal semmi bajom szokásos sony, kis méret kicsi akku, kézre áll kompakt (ezt is megértük, hogy 5" már kompakt de lassan az 5.5" is). De a kamera miért ennyire szemét?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#29) Hallosz


Hallosz
senior tag

Nekem nagyon tetszik ez a készülék, annyira, hogy leadtam az előrendelést. A sok kis apróság amiben elmarad, pl, a navigációs gombok permanens jelenlenléte miatt, meggondolom az átvételt.

Mert lakni, muszáj.

(#30) darvinya


darvinya
titán

Xperia SP szép volt, de ez, hogy fogalmazzak ne legyen moderálva…Hiúseng ismered magyar műanyag ipar szappantartóját, mert meg van a dizájn, s még a fröccsöntő gép is meg van hozzá.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#31) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Drága, ez már nem kompakt méretű, aksi gyenge, camera átlagos. "Ajánlott" egy kicsit erős, inkább tetszett... De nem venném meg ennyiért, 100e ft-ért sem.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#32) Smiro


Smiro
senior tag

Hiába vártam erre a telóra, 1x és mindenkorra felejtős lesz a Sony. Nem megy ez nekik sajna.

(#33) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jó teszt, jó telefon. Ajánlott plecsni :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#34) petymeg


petymeg
addikt

Az utóbbi 5 évben Sony-kat használtam, volt 4 db, de ez a formaterv nálam nagyon félrement.
A hátsó ujjlenyomat szenzor szintén nem tetszik, de sajnos az összes gyártó oda teszi. :W

Nemrég kaptam a cégtől egy Galaxy S7-et, ha nem kaptam volna, gondban lennék mit vegyek, mert az új telefonok közül egy sem tetszik! Az Xperia XZ1 meg az XZ Premium az, ami még néz ki valahogy.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#35) ALBY


ALBY
senior tag

Ház ez sem jött be.
Én nagyon akarok egy kompakt telefont, de ez egyáltalán nem az!
135mm az nem kompakt! 12.5mm vastagság sem sikerült, és még akku is halvány.
(Legalább nem annyira baltával faragott mint a előZőek, és nem karistolja majd szét a tulajok farzsebét egy hónap alatt.)
A kávából szépen visszavettek, de ez még nem a jó megoldás, csak pofoztak egy kicsit a régi gázos kávákon.
LG G6 kávája ami a helyes mód szerintem, a többi félelmetes.
DE 16:9-es kijelzővel! Rövidebb telefont akarok, nem tepsit még nagyobb és megfoghatatlan kijelzővel.

A 210eFt meg horror. Szép hogy csúcs hardvert is bele tudnak tuszkolni, de azért akarok én pl. kompakt mobilt mert nem ezzel akarom megoldani nyomorult kis életem összes ügyét, hanem vannak az adott célokra sokkal sokkal alkalmasabb gépeim is tablet és igazi pc stb., így jó lenne szimplább alternatíva IS olcsóbban.
Szeretnék egy olyan telefont ami normálisan befér a zsebembe, bírok telefonálni és jól fényképezni,
és nem hitvány a bele (mint a korábbi sok szétbutított "mini"phone) de a csúcs HW felesleges bele,
Doom6-ot nem ezen akarok játszani.
Nem kell arcfelismerés, mert okádok tőle, nem kell púpos lekanyarodó üveg sem, mert drága a kijelzőcsere, és hasonló innovációk.
Igazából kb egy Xiaomi 4X lenne jó 4.5"-on, és újragondolt kávákkal, és házzal.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#36) atike


atike
nagyúr

Nem rossz. Az ára sem, bár ez a 2-essel kezdődő számsor szinte fáj... :DDD

(#37) janeszgol válasza FireFox1996 (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért lett ajánlott, mert ekkora méretben nincs más. Összegzés.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) zdanee


zdanee
őstag

Nos, megint az első oldalig tudott izgalomban tartani a készülék. Nincs jack, akkor felőlem bármi is lehet a motorháztető alatt.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#39) janeszgol válasza ALBY (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát nem irigylem a gyártót. Eddig a Compact mindig azért lett megszólva, mert HD, mert nem csúcs HW, mert csak 4.6 col.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) CabalX


CabalX
aktív tag

Remélhetőleg hamar lenyomja az XZ1 Compact árát és akkor le tudom a Z3C-t cserélni arra.
Ez így nem érdekel - az új design nem tetszik, a jack elhagyása és annak az indoklása pedig botrány. Nem szeretnék adapterrel zenét hallgatni a bluetooth pedig nem hozza ugyanazt a minőséget (a fülesbe épített dekodertől függ, a telefon csak adatot továbbít)

A Telekom miért hanyagolja ennyire a mostani Sony telefonokat? Van két darab és ennyi?!

(#41) tixem


tixem
addikt

Tragédia amit a Sony művel. Nem is értem, hogy vannak még mindig jelen a mobilpiacon. Ha nem számoljuk a 845-öt, ez a produkció talán 2-3 éve még ütött volna.

Elbaltázott, elnagyolt dizájn, említésre sem méltó kamera optikai stabi nélkül, kávahegyek, lespórolt jack, cserébe vastagon fogó ceruza :N Vicc

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#42) junior11 válasza petymeg (#34) üzenetére


junior11
veterán

+1

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#43) FireFox1996 válasza ALBY (#35) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

+1.
Nekem elég egy olyan, ami jó az aksija (min. 3-4 napos, 7-8 órás netes kijelző idő), mérete <= 130mm (régebbi Xperia Z1-Z3 compact), és a kamerája átlagon felüli, 70-80e ft alatt. Ilyet sajnos nem kapok sehogy.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#44) vicze


vicze
félisten

Egyszerűen szörnyű ezt a cikket olvasni. :( Tele van hibás adatokkal tényekkel, túlbonyolított értelmetlenbe átcsapó megfogalmazásokkal. Elkezdtem összeírni a hibákat, de elment a kedven a javítgatástól, a sokadik után. :(
Azért jól lenne ha közzététel előtt legalább 1 valaki átolvasná tüzetesen.

(#45) Zalanius


Zalanius
tag

szerk. #3 Csapoati +1

[ Szerkesztve ]

--= Zalán =--

(#46) ak76


ak76
senior tag

2 kilóért műanyag hátlap, jack mentesítve, kettőnyolcas akksival, meg a szokásos fos kamerával,aham....
Nincs semmi csodálkozni való azon, hogy 5 éve még dzsunka gsm gyártók oda vissza agyonverik a Sony-t

(#47) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszi a tesztet. Végre egy compact telefon, ha beesik az ára , meggondolandó. Kár a jack-ért, kamera annyira nem érdekes számomra telefonban.

A jövő most van

(#48) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Anno sok Sony-m is volt. A Compact-ok inkább a méret miatt.
De...
Ezt valahogy gyengének érezem. Pici akku,no jack,no OiS,
A kamera még mindig nem jó Sonyéknál?
Sajnálom,pedig amúgy tetszik.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#49) domerator


domerator
veterán

210-ért ez hogy lett ajánlott :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#50) judas13


judas13
addikt

Tovább, tovább nincs itt semmi látnivaló.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.