Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Jó teszt lett, sokat fejlődtél. Na meg a telefon is nagyon jó :R

Iphone 7

(#2) Dr.LEW válasza FET-MEN (#1) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Köszönöm kolléga:-)

Pénz & Sárm

(#3) dragonfx


dragonfx
veterán

jo teszt képek vannak kamerával?
mekkora is a kijelzője?
szerintme kissé tulárazta a sony

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4) FET-MEN válasza dragonfx (#3) üzenetére


FET-MEN
veterán

Kijelző 3,5 col led megvilágítású. Egyáltalán nincs túlárazva.

Iphone 7

(#5) Dr.LEW válasza dragonfx (#3) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Kijelzö 3,5col képek sajnos nincsenek kamerával sztem nem annyira drága

Pénz & Sárm

(#6) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Nekem azzal van bajom, hogy nem bővíthető a háttértár. 4 GB, oszt annyi. :(
Bármilyen jó is a telefon maga, ezzel nagyon bekorlátozták.

(#7) Иван


Иван
őstag

Blackberry

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#8) Dr.LEW válasza zotyesz66 (#6) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Nekem még sok is a 4gb :-)

Pénz & Sárm

(#9) FET-MEN válasza Иван (#7) üzenetére


FET-MEN
veterán

Na mi a vátáfákvan? o.O hogy jön ide a a BB?

Iphone 7

(#10) sdd2


sdd2
veterán

A cikkíróhoz szolnék kicsit. Ránézni és átfutni volt csak időm de van pár észrevétel. Kicsit részletesebben próbálj írni, saját tapasztalatot véleményt is belevíve az egész cikken át. Ha pontosak akarunk lenni akkor: A processzor egy kétmagos, ST-Ericsson Novathr U8500 proszesszor, ez 1GHz-en pörög. Mind ezt 45 nanométeres csíkszélességen kínálja a gyártó. Ehhez hozzá jön a Mali-400MP grafikai gyorsító. Van még 512MB RAM és 8GB belső memória amiből a felhasználó 5,5GB-ot használhat.

Például így. És akkor még azt is bele kell írni hogy gördülékeny-e így a rendszer, stb. Ezeket segítségként írtam, legközelebb próbálj meg így írni, sok meló meg minden de megér véleményem szerint. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#11) FET-MEN válasza sdd2 (#10) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1

Iphone 7

(#12) Dr.LEW válasza sdd2 (#10) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Az ott volt hogy nem tudtam megakasztani nagyon gördülékeny...ja a proci kimaradt

Pénz & Sárm

(#13) FET-MEN válasza Dr.LEW (#12) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nekem ma sikerült megakasztani ;] Sz@rgingerbred ;]

Iphone 7

(#14) Dr.LEW


Dr.LEW
csendes tag

Nem is volt ma nálad!! Nehazudj

Pénz & Sárm

(#15) sdd2 válasza Dr.LEW (#12) üzenetére


sdd2
veterán

Mondom csak belepislogtam és példát írtam. ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#16) GIJoe


GIJoe
addikt

Köszi a tesztet!

Aksi kicsi (16- v 18 óránként töltöd?), a RAM is, ára pedig vicc max 50Kt ér (nekem)

(#17) Dr.LEW válasza GIJoe (#16) üzenetére


Dr.LEW
csendes tag

Másfél napot használom 1nap reggel 7től este 8ig aztán második nap reggel 7től d.u. 5-6 körül kell tölteni

Pénz & Sárm

(#18) pető bá' válasza Dr.LEW (#8) üzenetére


pető bá'
őstag

én is csak a tárhely miatt nem vettem meg azonnal, és ennyi idő után sem. még felhővel sem tudnám kényelmesen használni. eleve, most van kb. 6 GB zeném, oké, ha nagyon-nagyon akarom, akkor 3-ra talán le tudom szűkíteni, de néhány kép, videó, netán 1-1 film néha - és máris kevés. (jelenleg 16-os kártyán kényelmesen elvagyok, néhány giga hely mindig marad üresen, egy-egy film bármikor elfér.)
szerintem egyébként best-buy telefon lehet annak, akinek nem kell ennyi hely, és elfér 4GB-on. én meg még várok pár hónapot...
jó írás, köszi :R

"... and I hope you have a great day!"

(#19) Иван válasza FET-MEN (#9) üzenetére


Иван
őstag

Csak neked, csak most elmondom (mondanám, hogy új vagy, de látom, hogy öregmotoros :DDD ): nekem az elmúlt hetekben illik a telós irományokhoz beírni, hogy BB.

A miértekre már priviben :DD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sztem az egyik best buy telefon manapság. bolti garival már 55 től lehet vinni, néha pedig vodás vagy tér bontatlanokat szoktak 35 től árulni itt a ph-n. amugy a második képen az alsó kupak az narancssárga? vagy én látom rosszul? :F

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#21) FET-MEN válasza pető bá' (#18) üzenetére


FET-MEN
veterán

Akkor vegyél solát :)

Mr arabírás: :DDD

Iphone 7

(#22) pető bá' válasza FET-MEN (#21) üzenetére


pető bá'
őstag

ha lenne a Vodafone-nál... :( ahogyan HTC One V sincs.. meg Ace 2 se (csak az ace+) :O
és nem, nem váltok szolgáltatót, várok :D

"... and I hope you have a great day!"

(#23) Prof01


Prof01
veterán

Jó kis teló! Köszi a tesztet! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#25) Joe.36


Joe.36
addikt

Tapasztalatom, jó telefon, kissé sérülékeny, kár hogy nem bővíthető csak OTG vel.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#26) Joe.36 válasza pető bá' (#22) üzenetére


Joe.36
addikt

Van a 9 kerületben a központban :K

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#27) sing1ep1ayer válasza sdd2 (#10) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Pont egy olyan mondatot ragadtál ki, ami bőven elég volt önmagában is. Ki a fenét érdekel, hogy milyen csíkszélességen készül a telefonban lévő proci? Mi a francnak kellene ezt beleírni? Senkit nem ismerek, aki ez alapján választ készüléket.
Egy magánembertől elfogadható ez a cikk, nem kell sokkal jobban belemennie a részletekbe, de személyes tapasztalatot valóban többet is megoszthatna.

Viszont az ajánlott plecsnid gyalázat, kedves cikkíró. Gyorsan kérj meg valakit, hogy rajzoljon neked egy másikat, de ezúttal ne paintben! ;)

(#28) FET-MEN válasza pető bá' (#22) üzenetére


FET-MEN
veterán

Jól teszed.Én is vodkás vagyok. Eshárom van náluk nekem az a lényeg :DDD

szinglepléjer: :DDD ;] De gonoosz

Iphone 7

(#29) 4d


4d
aktív tag

A video hang és képminősége milyen? azt hallottam hogy a sony telefonok általában nagyon gyengék e téren. A fotó minőségéről is írhatnál pár sort.

[ Szerkesztve ]

(#30) FET-MEN válasza 4d (#29) üzenetére


FET-MEN
veterán

Reggelt.Mondjuk ezt megcáfolnám. Nekem egérmoziba nagyon jó kamera van.Szerintem ugyan ez van az U-ban is. Bent nem a legjobbak a képek de kinnt nagyon szép képeket lő

Iphone 7

(#31) kelly416


kelly416
veterán

Reggelt!

Nekem ugyan nem, de az asszonynak U van. Nem panaszkodik a kamerára, sőt! Nagyon tetszik Neki a készülék amúgy is, de el van ragadtatva a képektől, videóktól. Igaz, LG KP502-je volt előtte.

A cikkhez csak annyit, hogy ha "Míg egy U 60-70 Ft között mozog, addig egy P 90-100 Ft és az S 100-130 Ft között mozog függetlenül." tényleg ilyen árban lenne, én már vettem volna pár S-t és P-t is. De sajnos vannak ezen számértékek és "Ft" feliratok között a - cikkben ugyan láthatatlan - 1000X-es szorzók. Erre nem ártana odafigyelni, hiszen itt senki nem fog a boltba rohanni egy gurulós kétszázassal, hogy egy U-t és egy S-t kérek, de máshol is előferdülhet ez a tévedés ami félreértésre adhat okot. Amúgy tényleg rövid, szellős lett, ami jó, mert könnyű átolvasni és rossz, mert hiányzik a privát tapasztalat.

Jó lesz ez, csak így tovább!

(#32) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Korrekt teszt köszi :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#33) Psytech


Psytech
senior tag

A telefon nagyon tetszik, asszonynak keresek valamit ami váltaná szegény Galaxy Mini-t és ez is benne van az esélyesek közt, erre legalább nem mondaná folyton, hogy akad meg sz@r :DDD De a microsd bővítés hiánya még őt is zavarja, pedig nem egy nagy játékos..

A tesztről: jó lett, de nekem tényleg kicsit információszegény a saját tapasztalatok oldaláról. A fontos tudnivalók korrekten le vannak írva, de egy kicsit több személyes vélemény/érzés a használattal kapcsolatban nem ártana. Az objektív tesztekhez ott vannak gsmaren/phandroid/intomobile/mobilarena oldalak, ott dögivel száraz tesztet lehet olvasni.
Ide logoutra szerintem egy kicsit több személyes tapasztalattal fűszerezve jobban illik, még is csak valami "személyes bejegyzések" ezek..

Mindenesetre köszönjük a tesztet :R

(#34) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Szisztok.
A páromnak vettünk egy ilyet t-mobile-nál.
Neki megfelelne mert nem érdeklik a telefonok olyan téren, hogy hánymagos meg android ics...nem egy technikai típus. Az a villogo szar az alján kicsit idegesítő a kijelzője kb átlagos ezért az árért. Egy S2-höz hasonlítva nagyon elmarad. A legfontosabb a kamerája ami nagyon kritikán aluli. Még a lányom iphone 3gs telója is jobb dinamikusabb képet csinál.
Ha erős a fény akkor minden fehér ha meg kevés a fény akkor semmit nem látsz. Aki fotózni is szeretne annak nem ajánlom. Ez sarkalatos pont volt a páromnak mert szerettt fotózgatni.
Persze tudom venni kell egy fényképezőgépet de az előző szar nokia c5 is nagyságrendekkel jobb képet csinált. Ennyi

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#35) FET-MEN válasza kelly416 (#31) üzenetére


FET-MEN
veterán

bameg :DDD :C

Iphone 7

(#36) opeter87


opeter87
senior tag

Jó teszt és jó telefon is. Én egy tipo-t használok már lassan 1 hónapja második telónak és az ugye gyárilag ics és valami félelmetes, nagyon gyors, nem akad, stb. egyszóval ics-sel az u is még jobb telefon lesz.
Szerintem egyetlen problémája van, azaz, hogy alig olcsóbb a P-nél, így én már inkább azt venném.

(#37) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Jó kis teszt lett! :R Én is nagyon meg vagyok elégedve a kis U-val. Kíváncsian várom, milyen lesz ICS-vel a fedélzeten :)

osu-no seishin

(#38) FET-MEN válasza Töki bácsi (#37) üzenetére


FET-MEN
veterán

Gyors :)

Iphone 7

(#39) Napfénysüti

A Sony-nak ez a sorozata kifejezetten tetszik még az is lehet egyszer lesz Sony telefonom. Remélem dobnak majd ki WP8-as készüléket is korrekt hardverrel szép köntösben. :)

Més que un club!

(#40) FET-MEN válasza Napfénysüti (#39) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nem tudom hogy várható-e, mondjuk én próbálgattam eleget a WP-t valahogy nem fogott meg :)

Iphone 7

(#41) Napfénysüti válasza FET-MEN (#40) üzenetére

Én több mint 1 éve használom (HTC Trophy) és nagyon elégedett vagyok vele. Ha a Sony kijönne egy WP8-as telefonnal elgondolkodnék rajta. Eleinte ódzkodtam a rendszertől mert én is Androidos telefont akartam de így utólag nem bántam meg hogy a WP vonal mellett döntöttem. Persze ez sem hibátlan rendszer az tény. :R

Més que un club!

(#42) FET-MEN válasza Napfénysüti (#41) üzenetére


FET-MEN
veterán

Hibátlan nincs az tuti :DD . Mondjuk egyedi, és ritka nekem az tetszik wp-ben illetve a stabilitás hatalmas már egy msm7227A-s masinában is. :)

Iphone 7

(#43) Napfénysüti válasza FET-MEN (#42) üzenetére

Páromnak vettünk egy Huawei G300-at szinte tökéletesen ugyanaz a hardver van benne mint a Trophyban. Szembeötlő a sebességkülönbség a WP javára. És emellett rettentő stabil nekem igazán ezek tetszenek benne. Ja meg ez a csempgé kezdőképernyő is okos találmány.
Utóbbi persze tök szubjektív, egy Androidos barátom kifejezetten utálja. :D

Més que un club!

(#44) FET-MEN válasza Napfénysüti (#43) üzenetére


FET-MEN
veterán

Hát,így van. De a csempe nekem sem jön be :DDD kicsit átláthatatlan a rendszer :)

Iphone 7

(#45) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Kb mikorra varhato az ICS hozza? Ugy remlik valamikor szept. elejere igertek, csak aztan halasztottak.

#43: Naaa, azert attol hogy 1 GHz vs 1 GHz, a G300 hardware-e koszonoviszonyban sincs a Trophyval!

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#46) Napfénysüti válasza Cathulhu (#45) üzenetére

Proci valamennyire más de 512/576 ram majdnem azonos és Adreno 200 van mindkettőben.
Előbbiek meg:
Huawei: 32 bit Qualcomm MSM7227A
HTC: 32 bit Qualcomm Snapdragon QSD8250

Itt mekkora az eltérés? Ezt mondjuk nem vágom.
De igazából lényegtelen azonos hardvereknél a WP7 valószínűleg gyorsabb lesz mindig.

Més que un club!

(#47) Cathulhu válasza Napfénysüti (#46) üzenetére


Cathulhu
addikt

Persze, nem is vitatom, hogy folyamatosabb, az is lesz mindig szerintem, amig szemmel meg lehet kulonboztetni.
A prociknal a kulonbseg annyi, hogy az egy egyikben egy Scorpion mag van (amit a Cortex A8-ak ellen terveztek) a masikban egy utolag cortex A5-nek elkeresztelt, alsokategorias, olcsosagra epito CPU. Feltetelezem, hogy a memoriak sebessegeben is van jelentos kulonbseg. Az Adreno az valoban ugyanaz, ami mondjuk szegeny trophynak nem tul jo dolog.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.