Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Sordoran


Sordoran
addikt

Jó cikk, kíváncsi voltam milyen témákat érintesz az MA!-s és én tesztem után. Mivel mint írtad a fórumban felmerült kérdésekre próbáltál választ keresni, így a RAM kezelésre is ránézhettél volna (ami mostanság jött elő), de ugye ez szoftveres dolog/probléma, lehet mire megírnád már jön is valami update rá :K
A tok meg tetszetős, én is ilyet rendeltem eBay-en, 2 és fél hét alatt itt volt 2 fóliával, cserébe a várakozásért olcsóbban. Kissé zavar mondjuk, hogy oldalsó gombok is fedve vannak benne, nehezebben érezhető a nyomáspontjuk.
Akik meg a kijelzőre mutogatnak, megerősíthetem, használat közben nem érződik az, hogy jajj de rossz lenne, tökéletesen használható, nincs probléma vele, betekintés is elégséges. Nem 89 fokos, de ha pár ember össze dugja a fejét, hogy nézzen rajta valamit, akkor nem probléma, látható.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.