Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

S500i + Walkman gomb + Walkman soft = W205
vagy W580i + plasztikázás = W205

Congratulation, SE.

Lehet hogy titokban az nvidiával működnek együtt? ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) helixP


helixP
nagyúr

ebből aztán ismét hiányzik az innováció, mint olyan :U

(#3) rootkiller


rootkiller
őstag

176x220 :W Felejtsék már el! A Nokia 2-3 éve QVGA-t használ!

Artengo TR 990 Pro

(#4) joey04 válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


joey04
titán

nekem is ez jutott eszembe! :D
az nvidia legalább néha villant egyet a felső kategóriában ami tényleg jó, és ütős. a SE még ennyire sem képes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) fateless válasza rootkiller (#3) üzenetére


fateless
veterán

Pontosan! A legjobb példa a Nokia 3110, ami 22 hónappal ezelőtt a zseniális 128x160 pixeles kijelzővel rukkolt elő. :C

Az az igazság, hogy a Nokia sohasem járt élen kijelzők terén (pl 6230). Olyannyira nem, hogy náluk teljesen ki is maradt a más gyártóknál megszokott 176x220-as felbontás. Persze ami évekig a hátrányuk volt, az most már kezd az előnyükre válni némely esetben, mert ha már nincs képük a 128x160-as kijelzőt belerakni a készülékükbe, akkor nem marad más, mint a 240x320-as. Így került ez az ablak a 3120-ba és lesz a 2700-ban is. (Illetve az N85-ös kijelzője is kimagasló az újdonságok közül.) Azért az alapkészülék Nokia 1209-es bő egy évvel ezelőtti 96x64-es kijelzője is megmosolyogtató még a saját kategóriájában is.

Mellesleg nem tudom, pontosan mire nem elég az LG, Samsung, Motorola, SE által használt 176x220 az alsóbb kategóriákban, de ezen a téren lehet, hogy bennem van a hiba. Mondenesetre jobb lett volna a koreai gyártókat példaként felhozni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) Mr.Csizmás válasza fateless (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nokia 3650? Az nem 176x220 volt? :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) joey04 válasza fateless (#5) üzenetére


joey04
titán

kit érdekel mi volt régen? régen nagy gyártó volt a SE meg a Moto is. múlt, elmúlt.
anno pont a gusztustalan kijelzők miatt váltottam és hagytam ott a Nokiát.mert rossz volt. most már nem az.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) (An)Dante válasza Mr.Csizmás (#6) üzenetére


(An)Dante
őstag

Nem. 176x208.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#9) mrlujoak válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egyszerűen kellenek az alsós mobilok.
A W200i-t is hány, de hány tesztben lehúzták, és top telefon lett miután a szolgáltatói kínálatba is bekerülve lement az ára.
Kellenek az alsós mobilok is a piacnak.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Az S312 nagyon szép lett Pár kép

(#11) joey04 válasza mrlujoak (#9) üzenetére


joey04
titán

Kellenek az alsós mobilok is a piacnak.
és ezt ki kérdőjelezi meg?

w200hoz: [link]
rövid távon szép sikere volt. hiába ment le az ára, hozott sikereket, ha a walkman márkát lejáratta.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) joshua7 válasza joey04 (#11) üzenetére


joshua7
veterán

Pontosan! 1 időben rangnak számított a walkman, egy ideje meg már viszont minden alsós foschra ráaggatják...

Semper Fi

(#13) fateless válasza joey04 (#7) üzenetére


fateless
veterán

Ne kezd már megint az értetlent! :(((
Arról beszéltem, hogy amit rootkiller hozott példának a Nokia múltjából kijelzők terén az éppen hogy nem állja meg a helyét.
Nem azt mondom, hogy a Nokia most rossz, hanem hogy a példa hibás.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) joey04 válasza fateless (#13) üzenetére


joey04
titán

Az az igazság, hogy a Nokia sohasem járt élen kijelzők terén
ez már nem igaz.
az, hogy van igazság is a mondandódban egy dolog.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) fateless válasza joey04 (#14) üzenetére


fateless
veterán

Akkor cáfold meg.
Touchscreenben lemaradt. "Nem kicsit, nagyon"
OLED-ben sem mondható piacvezetőnek, elég soká hozták ki ezen készüléküket.
A symbian telefonok között is az átlag méretet és felbontást hozzák.

Csak azért, mert sok telefont gyártanak, ebből fakadóan pedig több készülékükbe kerül bele jó kijelző, még nem lettek élenjáróak, csak trendkövetőek.

Egy kijelzőre emlékszem, ami előremutató volt a Nokiánál, az a "böszmefonba" szerelt kijelző, ami bekerült az E60-ba is.

A kommunikátor készülékei, valamint az 700-as, 800-as sorozatok pedig eléggé le voltak maradva kijelzőügyileg a hasonló árkategóriájú eszközöktől.

Egy ekkora gyártónak dominánsnak kellett volna lennie ezen a téren, ahogy azok sok más téren (pl symbian készülékek, WLAN terjedése).
Jó a Nokia, de nem élenjáró kijelzők terén.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) copin válasza fateless (#15) üzenetére


copin
őstag

OLED-ben sem mondható piacvezetőnek

Nem is lehetne, mivel nem gyártanak OLED-et. Hasznos link.

(#17) joey04 válasza fateless (#15) üzenetére


joey04
titán

OLED kell a francnak nem látsz semmit belőle napfényben.
Touchscreen esetében a készülékek maradtak el, pl az 5800 féle kijelzőt egy telefon előzi meg szépségben, az iphone.(méretben valóban van nagyobb, bár ha a méret a lényeg egy HTC touch hd-t példának veszünk akkor jöhet egy E90 is)
ahogy írod, szép kijelző volt az N90ben is, n80ban is.
vagy említhetem a 16M bevezetését is, amire sok irigykedő mondja hogy parasztavkítás nem látni különbséget pedig nagyon kiemelkedtek anno amikor bejöttek.
egy csöppet (nagyon) ellenszenves neked a nokia látom, de ez a te bajod.
no meg nem tudsz elszakadni a SE-tól sem.
mondjuk nekem mindegy, nincs nokiám, és ha így megy tovább egy darabig nem is lesz, ugyanazzal a lendülettel dobtam el ahogy a SE is repült amikor elkezdte az ellustulást, szóval felőlem szidhatod őket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) copin válasza joey04 (#17) üzenetére


copin
őstag

említhetem a 16M bevezetését is

Amit a Panasonic "vezetett be"? :D Az hogy az apple és a nokia beszállítókra szorul a kijelzőket illetően, elég erősen megkérdőjelezi, azt az állítást, hogy náluk van a legjobb panel. Erre sokkal több esélye van egy samsung, sony, vagy lg modellnek.

(#19) joey04 válasza copin (#18) üzenetére


joey04
titán

komplett nokia telefonokról volt szó (mindegy mikből tevődik össze)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) fateless válasza joey04 (#17) üzenetére


fateless
veterán

Ment privátban, hogy ne offoljuk szét a topicot

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21) copin válasza joey04 (#19) üzenetére


copin
őstag

Egy Panasonic mobilban mutatkozott be a 24 bites kijelző, ha így tetszik. :D

(#22) joey04 válasza copin (#21) üzenetére


joey04
titán

jah az 2 darab. ok, akkor a bevezetést cseréld ki elterjedésre

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) copin válasza joey04 (#22) üzenetére


copin
őstag

Én kozmetikázzak, miután te tévedtél?

(#24) joey04 válasza copin (#23) üzenetére


joey04
titán

kicseréltem én: a nokia terjesztette el.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) FID


FID
őstag

Néha a leg gagyibbak néznek ki a legjobban.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#26) AMD Power


AMD Power
titán

Ezek a telefonok nevetségesek. Nem 2005-t írunk már.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27) Ricardo válasza AMD Power (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

A 128X160 és 1,3as kamera már ebben a kategóriában is kevés, de a 2-es kamera, és a 176X220 belefér a legalsó szegmensbe.

(#28) lolmár válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


lolmár
csendes tag

keresek w205 telefont akinek van irjon pü-t

Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát.

(#29) AMD Power


AMD Power
titán

Mint ne mondjak élőben is csúnya ez a S302. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.