Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

a legnagyobb android gyártóvá való kinövéshez kellene valami szoftvertámogatást is felmutatni, mondjuk hosszútávon. :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) joey04


joey04
titán

csökken továbbra is az eladott készülékek száma. továbbra sem sikerül eltalálni a vásárlók igényeit. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) dedike válasza joey04 (#2) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem meg kellene várni a többi gyártó jelentését is, hogy náluk hogyan változtak az eladások! :K

Jó szerencsét!

(#4) HardSanyeee válasza joey04 (#2) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Azért az X10 mini elég szép találat volt, feltételezem neki köszönhető a bevétel nagy része is.

(#5) bolondember válasza joey04 (#2) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem feltétlenül: ha a készülékek drágábbak - nagyobb haszon de kevesebben engedhetik meg maguknak.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) m@xsys


m@xsys
senior tag

legnagyobb Android gyártóvá szeretné kinőni magát: most már tényleg érdekelne, hogy hogyan gondolják. Valami titkos fegyverük van???

(#7) RaveForce válasza m@xsys (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

hát optimizmusuk az van :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) m@xsys válasza RaveForce (#7) üzenetére


m@xsys
senior tag

Az van :W

(#9) erdoke válasza joey04 (#2) üzenetére


erdoke
titán

Azért az átlagos eladási ár 40-45 dolláros emelkedése komoly stratégiai irányváltást jelez. Sikereket először a felső- és a felső-középkategóriában kell elérni, aztán bővíteni lefelé. Szerintem pontosan ezt csinálták az idén az Androiddal, jövőre pedig melléteszik még a WP7-et. Ha ki nem is vonulnak az alsó kategóriákból, komoly fejlesztési pénzt oda nyilván nem szánnak, inkább csak a korábbi középkategóriát fogják átöltöztetni, esetleg némi álságos exkluzivitás fílinggel ellátni.

A legjobb aláírás a héten

(#10) Depression válasza erdoke (#9) üzenetére


Depression
veterán

Az a gáz, hogy a kedvenc mobilgyártóm tényleg azt hiszi, hogy az x10 felsőkategória, és ezt szerintem nagyon nem érdemes lefelé butítani.
Az, hogy a wp7 kezdeti hypejából kimaradnak, szerintem egyenesen hülyeség, vagy erőforrás hiányának. következménye.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#11) bolondember válasza Depression (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem feltétlenül hülyeség kimaradni az első körből - ha azt nézed, h 2011 elején jön egy SP a rendszerhez.. Lehet kivárják azt.
És valamilyen szinten megértem. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) erdoke válasza bolondember (#11) üzenetére


erdoke
titán

Olyan szinten biztosan hülyeség, hogy a MS és a szolgáltatók most úgy 2 hónapig fogják alá tolni a nagy marketing pénzeket, viszont ez jövő év elejére biztosan lényegesen lejjebb lohad. Tehát vagy a SE költ többet reklámra, vagy eleve nem lesz annyira sikeres.

A legjobb aláírás a héten

(#13) fateless válasza amanoba (#1) üzenetére


fateless
veterán

De hiszen épp azt csinálják, amit te szeretnél: hosszútávon nyújtanak szoftvertámogatást, rövid távon belül ugyanis nem volt várható :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#14) joey04 válasza erdoke (#9) üzenetére


joey04
titán

Szerintem nem nagy durranása egyik androidos készülékük sem. HTC, Samsung, Motorola is jobb. Az LG-t ütik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) bolondember válasza erdoke (#12) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na ja.
nagy kérdés, h mennyivel több embert tudnak elcsábítani hamar a csillivilli (és egyébiránt igencsak tetszetős) cuccal, mint a kezdeti hiányosságokkal eltántorítani.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) erdoke válasza joey04 (#14) üzenetére


erdoke
titán

Az LG szándékosan nem adott ki felső kategóriás androidos készüléket, kiemelt WP7 partner.

(#15) bolondember
Nem nagyon van olyan hiányosság, ami a felhasználók nagy többségét zavarná. A WP7 először inkább a tömegeket célozza, és fokozatosan adják hozzá az egyéb funkciókat. Januárra egyébként már ígérnek copy/paste-et, Bing navit és alkalmazás gyorsváltót is. Az USA-ban az 2-2,5 hónap, ami az Apple fél-egy éves szoftver upgrade tempójánál sokal erősebb. Persze a MS már eleve hátrányból indul a feature listát tekintve.

A legjobb aláírás a héten

(#17) k. válasza joey04 (#2) üzenetére


k.
őstag

Azóta amióta az SE odafigyel a drágább kategóriára, már a mi családunkban-echte nokia- is lett egy SE és 1-2 héten belül jön mégegy. Egyszerűen jók lettek a drágább telefonjaik szerintem, és inkább öket választjuk teszemazt a drága jó Nokia helyett.

(#18) Ceree


Ceree
senior tag

SE párti lennék, de mivel a Telenor nem forgalmaz, csak Nokiát, Samsungot, HTC-t, na meg persze Blackberry-t ezért eléggé be vannak korlátozva a lehetőségek az alsó és középső szegmensben. :W

Másolat_eredetije

(#19) HardSanyeee válasza erdoke (#16) üzenetére


HardSanyeee
őstag

"Az LG szándékosan nem adott ki felső kategóriás androidos készüléket, kiemelt WP7 partner."

Miért, a HTC és a Samsung nem azok? :U

(#20) Nordic


Nordic
Közösségépítő

"Azért az átlagos eladási ár 40-45 dolláros emelkedése komoly stratégiai irányváltást jelez. Sikereket először a felső- és a felső-középkategóriában kell elérni, aztán bővíteni lefelé. Szerintem pontosan ezt csinálták az idén az Androiddal, jövőre pedig melléteszik még a WP7-et. "

Azért az "idén"-ből, már nem sok van, és amit eddig villantottak az nem sok :U , Android ide vagy oda, főleg hogy csak 1.6.

(#21) erdoke válasza HardSanyeee (#19) üzenetére


erdoke
titán

Nem. Azért kiemelt, mert nem pont ugyanolyan, mint a többi.

A legjobb aláírás a héten

(#22) AMD Power válasza k. (#17) üzenetére


AMD Power
titán

Én is szívesebben vennék SE-t mint Nokiát. Már csak az Android miatt is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) bolondember válasza erdoke (#16) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, nem tudom.

Ilyen impozáns vas köré épített cuccok (minimum 1 GHz-es proci) - és a tömegeknek? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24) joey04 válasza erdoke (#16) üzenetére


joey04
titán

de amit kiad az is.... (inkább nem mondom)

17: na persze, hiszen a nokiának nincsen értékelhető rendszer a kezében (már olyan, ami piacon is van.) A SE meg a lebutított Androiddal is jobb, mint a Nokia a megturbózott Symbian rendszerével. Csak miután szinte mindenki ráfeküdt az androidra (htc, samu, moto és 2011ben azért lesz lg is) így szegény se-t csak az olyan fanok veszik, mint az N8 Nokiát. persze kivétel akad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) waverider válasza amanoba (#1) üzenetére


waverider
senior tag

pontosan, tényleg hogy akarnak már az Android platformon működő telefonok elsőszámú gyártójává válni, ha a szoftverfrissítések meg a béka segge alatt vagy tiltva vannak?
epic fail, szvsz

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#26) k. válasza waverider (#25) üzenetére


k.
őstag

Hát pedig aztán a jutkát pl kurvára izgatja hogy hanyas android van a telefonján. Vegyük már észre, hogy sokan a szifont se frissitik, valszeg ezeket sem, egyszerűen ez lényegtelen. 1 milla telefonból megveszi mondjuk 20k tech geek, az meg nem nagy arány.

(#27) waverider válasza k. (#26) üzenetére


waverider
senior tag

hát lehet a jutkát kurvára nem izgatja, én meg nagyon várom már, nem vagyok geek, de azért az 1.6 android nagyon gyík az x10 mini pro telómon, és várnám a szinte az alapfunkciók megkapását a szoftverfrissítéssel, az arányokról szóló infóid meg nem valósak, de hát istenem, otthon mindenki okosabb a másiknál, még jó hogy nem otthon élek. :)) :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#28) Ricardo válasza k. (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

Van benne valami, de egy beígért frissítés nem szabadna hogy ennyit késsen, főleg úgy hogy a konkurencia jóval előttük van.

A logika szerint meg csúcskészülék sem kell, hiszen Jutka (azaz a vásrálók jelentős tömege) nem vesz drága készüléket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.