Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nem értem miért kell erőltetni ezt a billentyűzet dolgot. Ha egyszer van egy komoly érintőfelület, miért kell egy vastagító/nehezítő, sérülékeny és teljesen felesleges alkatrészt beépíteni.

Semmivel sem könnyebb így beírni egy telefonszámot.

(#2) PowerBuldog válasza ROBOTER (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én ettől a batár SE csatlakozótól akadtam ki. Bűn ronda, és ráadásul megtöri a készülék ívét is ezzel a tégla formával... :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Lirion válasza ROBOTER (#1) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem meg kicsit meg is neheziti ez a kezeleset, meg a menube lepeshez ki kell huzni a csuszkat. Viszont egyedi es kulonleges, ez biztos sok embernek fog tetszeni.

(#4) Prof01 válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, ettől én is a falra tudnék mászni. :W
Nem igaz, hogy nem tudnak egy egyszerű mini usb csatlakozót rátenni, vagy vmi hasonlót fejleszthetnének...
Ha pedig ennyire ragaszkodnak hozzá, akkor adjanak hozzá vmi takaró gumit. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) Csabee.


Csabee.
nagyúr

nekem bejön a készülék :D 8,1mpixel kíváncsi lennék mire képs. az se nagyon jó ilyen szempontból.

Üdv: Csabee.

(#6) Enjoy válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


Enjoy
addikt

Engem is ez a csatlakozó aljzat idegesít :(((
Már nagyon elavult dolog, sokkal célszerűbb lenne egy microUSB foglalat, ami töltő-adatátvitelre lenne alkalmas, és egy 3,5-ös jack zenéhez.

► més que un club ◄

(#7) Endr00


Endr00
aktív tag

Csak azért se 8 megapixel, nehogy már beálljanak a sorba, nem, 8.1 !!! Az igen! Grat!

Samsung Galaxy S23

(#8) copin válasza Enjoy (#6) üzenetére


copin
őstag

Ez mindenkire vonatkozik sajnos, de az SE-re hatványozottan. A végén még túl egyszerű lenne mobilt váltani.

(#9) DaveNo1 válasza ROBOTER (#1) üzenetére


DaveNo1
veterán

"Yes, the 3-inch screen is actually touch-enabled but only in the multimedia part of the menu and the camera interface."

Tehát az érintőképernyő csak ezen a két helyen használható..grat SE.

You are not prepared.

(#10) Bibby


Bibby
addikt

Az a helyzet hogy a kiemelkedő aljzat SE sajátosság, hiszen még a jack dugót sem tudják a készülékházba simítani.
Talán meg kellene nézniük más gyártókat is, ahol meg tudják oldani ügyesen.
:))

Ελευθερια η θανατος

(#11) nrgia válasza DaveNo1 (#9) üzenetére


nrgia
őstag

:K :C

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#12) csab2


csab2
veterán

Nem rossz készülék, de valóban "érdekes" elképzelés az érintőkijelzőnek és a billentyűzetnek ez a fajta kombinációja. Ha jól értelmezem (legalábbis ez tűnik logikusnak) a következő volt az SE elképzelése: csukott állapotban egy multimédia lejátszó, nyitott állapotban pedig telefon. Értem én, csak kicsit feleslegesnek tartom ezt a két funkciót így kettébontani.
Azért nem rossz, legalább próbálkozik valamivel az SE.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#13) HardSanyeee válasza Endr00 (#7) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Nagyon fontos dolog, hogy most ott van-e az az egy tized vagy sem, gratulálok. Amúgy ha nem tűnt volna fel a C905-re és a W995-re is 8,1 MegaPixel van írva... És ha már itt tartunk az SE jelentett be előbb 8 megás mobilt, szóval ennyi erővel a többi gyártó nem követi a 8.1 MP-t...

#9: Áhh, orosz barátaink úgyis fel fogják törni a telefont, hogy mindig használható legyen az érintőképernyő :C

[ Szerkesztve ]

(#14) Mamuska


Mamuska
őstag

Fehérben nagyon tetszett, így már csak átlagos. Azért leírom mi nem tetszik, igazából szinte semmi, és nem azért mert SE, hanem egy ilyen telefont max. 2007-ben szabadott volna piacra dobni.

1, az a pár gomb simán fölférhetett volna az előlapra
2, nincs op. rendszer, ebből kifolyólag jön a 3. hiba is
3, gps teljességgel értelmetlen bele, mert nem működik rajta semmi
4, a kijelző annyira elavult, hogy az hihetetlen
5, nem az egész menü érintős, már itt elvérzett
6, a csatlakozó

Megvenni max. elvakult SE fanok fogják, más nem nagyon, nekik még jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Csabee.


Csabee.
nagyúr

az a baj hogy szerintem a méretét tekintve a készülék elég nagy.... akkor már inkább iphone

Üdv: Csabee.

(#16) brumesz


brumesz
aktív tag

hm, egy sony-e ami tetszik :)

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#17) _az


_az
senior tag

csak nekem tűnik a video alapján a szoftver lassúnak, vagy szerintetek is az?

annyira rohadtul kiábrándító, amikor van egy "menő kis kütyüd" és minden érintés után röcög, szenved. remélem javítanak rajta... hajrá s40 :D

az

(#18) yorka válasza Mamuska (#14) üzenetére


yorka
tag

1. Gondolom, az nHD TFT miatt lett ilyen. Ha még a kezelőszervek is ott lennének, akkor elég viccessen hosszúkás volna.
4. Lehet, hogy régebbi technológia, mint az OLED-el, de nem hinném, hogy csúnyább képe lenne. NE felejtsük el azt sem, hogy sokkal olcsóbb.

(#19) yorka válasza yorka (#18) üzenetére


yorka
tag

Itt lehet samu OLED és se TFT kijelzőt hasonlítgatni.

(#20) Mamuska válasza yorka (#18) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem azt hiányolom, hogy nem oled. 240 x 432 kevés, amikor mások már 800x480-as paneleket pakolnak a készülékekbe, akkor ne nyomuljanak már ilyennel.

(#21) PierNight


PierNight
aktív tag

nah ez a telefon tetszik :) régen sony fan voltam...de mostanába nem túl sokat nyujtottak! ez viszont már bejövős :) igaz ilyenem sose lesz mert nekem drága xD

(#22) yorka válasza Mamuska (#20) üzenetére


yorka
tag

Okostelefonon még látom is értelmét, de ennél nem. A Saitóban már 640x320-as van, az lenne a te telefonod. (ok, fastport, tudom).

(#23) copin válasza yorka (#22) üzenetére


copin
őstag

Akkor már inkább az i8910.

(#24) Mamuska válasza yorka (#22) üzenetére


Mamuska
őstag

Mindegy, nem éri meg ezen a nudlin vitatkozni, én ezért a telefonért még 1-2 évvel ezelőtt sem adtam volna pénzt. Főleg ,hogy mikor fog megjelenni.

Saito
Abból viszont hiányolom az oled kijelzőt, csak egy ok miatt, még pedig, hogy sokkal kevesebbet fogyaszt, és az akkuidőn nem keveset lehetne dobni. Nekem még hiányzik róla a qwerty, 3,5 jack, microUSB, de amúgy egész jó, bár elolvasva egy i8910 HD specét, na annál rosszabb, meg hát a saito is mikor kerül piacra? a samsung addigra legalább 3-4 hasonló kaliberű telefonnal lesz a piacon.

(#25) copin válasza Mamuska (#24) üzenetére


copin
őstag

Az OLED a TFT-hez képest durván 40%-al kevesebbet fogyaszt. Szóval olyan döbbenetesen nagy különbség nincs, bár egy plazmához képest szinte már méregzöld, viszont olyan nincs mobilba, az esetleges beégés miatt lehet hogy nem is kéne. :N

[ Szerkesztve ]

(#26) Mamuska válasza copin (#25) üzenetére


Mamuska
őstag

Az OLED a TFT-hez képest durván 40%-al kevesebbet fogyaszt.
Nekem az már elég.

(#27) Enjoy válasza copin (#8) üzenetére


Enjoy
addikt

X1-nél megoldották, akkor azt hittem, hogy nem csak WM telóinál fogja bevezetni.. :(

► més que un club ◄

(#28) Mamuska válasza Enjoy (#27) üzenetére


Mamuska
őstag

de az egy átcímkézett HTC, nem sok köze van hozzá a SE-nek, ja de panelprogram. MUHAHA!!

(#29) DaveNo1


DaveNo1
veterán

SE árazását ismerve 4. negyedévben mikor kijön lesz vagy 130ezres kezdőára, mivel a BT sztereoheadset + 8gb-os kártya + speciális töltőállvány dob vagy 25ezret az áron...szóval nagy bukta lesz ez is ilyen ár mellett, mivel ekkor már tuti hasonló árban lesz egy jóval nagyobb tudású Samsung HD pl. vagy közel fele ilyen árban egy még mindig jobb LG Arena...

You are not prepared.

(#30) Enjoy válasza Mamuska (#28) üzenetére


Enjoy
addikt

HTC-vel gyártatta le a "telót" szóval gondolom beleszólhatott volna, h hé srácok brutál SE csatit rakjatok az oldalára..
Mint ahogyan az alsókategóriás SE-k legyártatásánál.. Az Alcatel, vagy Sagem közreműködése esetében

Nah, mind1.. Nem izgat különösebben
Szar és kész :D

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#31) <NewL>


<NewL>
addikt

nem is lenne rossz. még lehet ,hogy kellene is ha egy qwerty vagy félqwerty billentyűzet lenne a csuszkán.

There's an app for that

(#32) Lirion válasza Mamuska (#26) üzenetére


Lirion
addikt

A gsm arenas preview test szerint 3 napot igy is elmegy, szoval annyira nem nagy gond, foleg, h az OLED bajosan olvashato napfenyben. Az egyetlen komoly gond a csatlakozok, bar szetszedheto fulessel az 3,5 is meglenne. Remelhetoleg olyat adnak hozza es nem azt a fost, ami a kepeken van.

(#33) mark75


mark75
senior tag

Nem olyan rossz,de nem is olyan jó. :N

(#34) Ricardo válasza ROBOTER (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt a véleményt miért nem hangoztattad más gyártó esetén. :F

PowerBuldog:
A csatlakozó szerintem sem szerencsés, bár én megelégednék azzal ha alulra kerülne :U

A készülékváltás meg azért nem gáz, mert a telefonok többségéhez adnak már kábelt, fülest és a töltő is jár hozzá, mást meg nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#35) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Miért kell ezt a 640x480-as videórögzítést ennyire a központba tenni? Egy-két éve még ok, de most lehetne már 16:9 vagy 16:10 arányú felbontású felvételre is lehetőség.. nagyon kevés telefonnál olvasok ilyet, nem ismert információról van szó vagy tényleg sokkal kevesebben szerepel, mint amennyi megjelenik?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#36) #16820480


#16820480
törölt tag

szerintem ötletes meg szép teló. nem az én igényeimnek készült, de attól még tetszik.
amúgy mindig sírnek sokan, hogy miért nem hozza az SE a japán telefonokat, na ahhoz képest ez szerintem design terén már majdnem ott van. nagy lapát telefon, valami mozgó mechanikával, érintőképernyővel, stb.

(#37) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Bizony szép, meg végre nem a szokásos SE, ilyenek kellenek ha életben akar maradni...
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#38) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hát igen ilyenek kellenek hogy a sony ericson jo legyen. Csak az a baj hogy mindig NAGYON elkésnek velük. Ennek is év elején ki kellett volna jönnie ha nem tavaly. Igy sztem megint nagyot buknak a késés miatt...

(#39) plus44


plus44
veterán

Nekem nagyon bejön külsőre, csak a bill. nekem nem kellene rá. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#40) C.Dávid válasza ROBOTER (#1) üzenetére


C.Dávid
tag

Mert valaki rühelli az érintőkijelzőt pl én :D

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.