Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Misi1979


Misi1979
őstag

most mondjam, hogy tudtam hogy csaló, a hirdetései miatt, csak nem volt bizonyítékom?:))

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#52) bullseye


bullseye
addikt

igen, az érdekes, hogy a normál hangneme is milyen gáz volt, meg mindenen felhúzta magát
DE
Sonec azért húzta az agyát rendesen... azon sem csodálkoztam volna, ha a csősz őt is kikergeti egy-két napra az erdőből...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#53) Crystalheart válasza ollie (#49) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Mi a két másik? ;])

(#54) Fadam válasza Crystalheart (#53) üzenetére


Fadam
csendes tag

[link] :U Ha ennyire tudni akarod.

[ Szerkesztve ]

(#57) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez a 42-es csákó nem sokáig vezetheti a Merdzsóját. Jön ám a törvény, mely szerint csak annak lehet jogsija, aki elvégezte a 8 általánost. :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) Sonec válasza Vakegérke (#57) üzenetére


Sonec
tag

:D

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#59) Krisinto válasza CséZé (#55) üzenetére


Krisinto
őstag

40-es karja van :DDD
Akkor ez sem a legizmosabb... ;]

(#60) Sonec válasza Krisinto (#59) üzenetére


Sonec
tag

De hájas! Izom 1Gramm sincs :DDD

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#61) Krisinto válasza Sonec (#60) üzenetére


Krisinto
őstag

:C

Legalább látjuk,hogy mi lesz a magyarokból is kb 4-5 év múlva...

(#62) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ez gáz :(
Egyértelműen jellemzi az illető személyiségét.. Régebben egy hasonló kaliberű személy kezdett el velem társalogni az edzőteremben. Nem volt indulatos, de a harmadik mondata az volt, hogy a bátjya most börtönben ül, úgyhogy ő elkezdett gyúrni hogy megbosszulja amiért ezt tették vele... :U Szerencsére gyúrt két hetet és eltűnt nem láttam többet azóta se. Remélem most már a bátyjával társalog ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#64) ollie


ollie
MODERÁTOR

A következő rasszista megnyilvánulásért, kitiltás fog járni!

***

(#65) Sonec válasza szombatitomi (#2) üzenetére


Sonec
tag

Még nem

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#66) Vakegérke válasza ollie (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jogos, ha valóban rasszista hozzászólás születik. Frankón jogos. :K

Én viszont nem látok itt semmi olyant, amely rasszhoz kötődő negatívum lenne.
Egy aberrált, anyagi helyzetével, kigyúrt testével dicsekvő, helyesen írni nem tudó, börtönviselt, önmagát kasseroló, másokat kajakra vevő, fenyegető figura a téma.
Hol itt a rasszizmus?

Én is hibás vagyok bizonyos mértékben, hiszen az illető iskolai végzettségét vontam kétségbe. Van rá alapom? Van. Aki ilyen szögletesen gondolkodik, reagál mások megszólalására, azt nem tudom másként megítélni: ökölagyú.
Rasszista lennék?
Nem tettem célzást származására, pusztán megszólalásai alapján ítéltem meg. Véleményem lesújtó, és magamhoz képest szelíd voltam.

Nincs itt rasszizmus egy deka sem. Annál sokkalta kifinomultabb ez a közösség.

Úgy mertem megkockáztatni soraimat, hogy tudván tudom, két moderátor kivont szablyával várja az alkalmat, hogy lefejezzen, eltávolítson innen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#67) CséZé válasza ollie (#64) üzenetére


CséZé
őstag

:))
áruld már el mi a rasszizmus. esetleg egy kis antiszemita megnyilvánulás nem volt benne?
leírtam h miket és miről írt ez a drága user. ebben mi a rasszizmus? vagy ő is rasszizmus miatt lett kitéve?
azzal h eltussolod a való igazat nem segítesz senkit, de főleg nem oldod meg a problémát.

(#68) Lenry válasza Vakegérke (#66) üzenetére


Lenry
félisten

a már nem létező #63-as hszben CséZé kolléga nyilvánult meg rasszistának nevezhető módon.
(egyesek szerint... én egyetértek azzal, amit írt)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#69) Magnum_ válasza Lenry (#11) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#70) zoo8800 válasza Magnum_ (#69) üzenetére


zoo8800
veterán

olvass tovább ;)

rip and tear, until it is done

(#71) keIdor válasza Lenry (#68) üzenetére


keIdor
titán

+1, de nem merek vitatkozni moderátorral. Meg nincs is értelme.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#72) nem_tom


nem_tom
őstag

Ezen behalok! :DDD

(#73) Magnum_ válasza zoo8800 (#70) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#74) Sonec


Sonec
tag

1500+ Lekérés :)

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#75) Janix14 válasza ollie (#49) üzenetére


Janix14
csendes tag

:DDD

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#76) Vakegérke válasza Sonec (#74) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tetszik a címváltás. Én legalábbis tényleg jól mulatok egy ilyen sekélyes figura vergődésén, aki képtelen volt arra, hogy közénk furakodjon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#77) Sonec válasza Vakegérke (#76) üzenetére


Sonec
tag

Azért váltottam :DDD

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#78) Janix14 válasza Sonec (#77) üzenetére


Janix14
csendes tag

Nagyon jól tetted:D

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#79) Sonec válasza Janix14 (#78) üzenetére


Sonec
tag

:DD

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#80) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Júúj, ez de csúnya.... :(((
Szegénykém...:(
Jobban járt volna, ha csöndben marad...:U

Sonec, jól tetted, hogy a végén hagytad az egészet.
Az ilyenekbe kár belemenni, mert olyankor látod, mi van.
A végén már a losonczitól kezdve, mc, fater, hajléktalanok, cigányok, sőt, még a sittet is belekeverte a témába...:U

[ Szerkesztve ]

(#81) SzlobiG válasza művésznő4 (#80) üzenetére


SzlobiG
félisten

De hát ő vásárolni szeretett volna.(majdnem fél áron).:D

(#82) Samus


Samus
addikt

Na ez...komolyan. Hatalmas arca van. De nem tudom néztétek-e, de nem azt mondta, hogy gyere beszéljük meg. Szolok faternak, és összeverlek...tipikus. A tag még köztünk jár?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#83) Sonec válasza Samus (#82) üzenetére


Sonec
tag

Kapott egy banánt :D

művésznő4:

Hát jah :U

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#84) Krisinto


Krisinto
őstag

De az a leborzasztatóbb,hogy egyre több ilyen van és csak itt nagy a szájuk!
Ha oda áll eléjük az ember,hogy na akkor most mutasd,akkor meg:"jajj nem úgy gondoltam,csak hülyültem..."
Szóval ezeken tényleg csak nevetni lehet,mert mást nem érdemelnek.
Nem vagyok rasszista meg semmi,mert....aki gondolja privátban elmesélem,mert ez nem ide tartozik:)

(#85) Misi1979 válasza Krisinto (#84) üzenetére


Misi1979
őstag

komolytalan volt. az elején látszott, nyomta a szöveget de egy privátot nem dobott volna.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#86) Sonec válasza Krisinto (#84) üzenetére


Sonec
tag

Pontosan :K :U

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#87) Sonec


Sonec
tag

2000+ Lekérés :Y

Címlapos írásnál nincs ennyi :))

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#88) Lenry válasza Sonec (#87) üzenetére


Lenry
félisten

nem túl népszerű címlapos írás, amelyiknek nincs 2000 lekérése

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#89) Źşë' válasza Sonec (#87) üzenetére


Źşë'
addikt

jó a cím, és sok a kíváncsi ember :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#90) talmida válasza Sonec (#87) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Azt honnan lehet látni, hogy mennyi a lekérések száma? :F Régebben lehetett ellenőrízni a fórumoknál, de mostanában csak a hsz-ok száma látszik (vagy csak nálam? :DDD... ragad a hülyeség).

vakegérke : én sem láttam 1 dkg-ot sem :N

Lenry, köszi a PrtSc-t! :R :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#91) Wictor válasza talmida (#90) üzenetére


Wictor
senior tag

A lekérések számát csak a bejegyzés tulajdonosa látja az oldal tetején.

[ Szerkesztve ]

(#92) Krisinto válasza Sonec (#87) üzenetére


Krisinto
őstag

Norwand tesztem: [ 2937 / 7835 megjelenés ] :P

(#93) Dany007 válasza CséZé (#67) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem inkább az arra való felbujtásra hajazott a dolog. Rasszizmus, antiszemitizmus nem volt benne, az biztos. Én még szerencsére el tudtam olvasni. Kicsit nyers volt, erős, de 100%-ig igaz, és voltaképp semmi új. Teljesen egyetértek vele.
Szégyen, hogy már ilyen emberek is képesek net elé ülni. (ergo annyi képessége van, hogy bekapcsolja a gépet regisztráljon, netezzen stb., de a kultúrát már hírből sem ismeri)
A személyiségén tipikusan tükröződött a gyermeki butaság. Ami már már átcsapott szánalomba. Tény, hogy az osztást nem ő kezdte, de ő durvult el és az ő stílusa volt az, ami túllépte a határt. Ez a fenyegetőzés, meg 2 év sittre való menőzés nem hogy nem idevaló, de egyenesen szánalmas is.

(amúgy lehet egyszerűen csak azért törölték, mert benne volt a cigány szó :D sose lehet tudni. Lehet én is kapok ezért már valamit. Tudod, az ő jogaikat már sokkal jobban védik, mint a miénket. És röhej, de egyre több helyen tapasztalom (IRL) ezt a fordított diszkriminációt :((( )

(#94) Krisinto válasza Dany007 (#93) üzenetére


Krisinto
őstag

Az utolsó bekezdéseddel teljesen egyetértek! :K
De ez sem volt több 11-12évesnél az biztos!
börtön szöveg kamu...és a többi is

(#95) Misi1979 válasza Krisinto (#94) üzenetére


Misi1979
őstag

A srác csaló volt, nem a hülyébb fajtából. Általában nokia telefonokra ment rá, mármint jó ajánlatokat tett fel a hardverapróra. Pl ilyen volt egy szoftverfrissítés közben behalt e90, fullos állapotban és tartozékokkal, egy vadiúj n95 30k-ért..

Az e90-nél közbeavatkoztam, az n95-nél nem tudtam..

Ezzel a nickjével 2 n97-et árult.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#96) Misi1979


Misi1979
őstag

Egyébként, mivel tuti olvassa ezt a topikot is:

itt nem fog több babér teremni neked.A hozzád hasonlók maradjanak a jól bevált expressznél.. júvil lájkdet.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#97) Viktor77 válasza Dany007 (#93) üzenetére


Viktor77
titán

Arról van szó, hogy hülyeség belekeverni a származást. Ugye nem kell linkelnem százmillió olyan hirdetést, ahol ugyanezt a hangnemet ütik meg a tejfehér magyar emberek?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#98) bullseye válasza Dany007 (#93) üzenetére


bullseye
addikt

annyi volt emlékeim szerint, hogy kicsit túláltalánosított, és nem egyértelműen.
A te hozzászólásodból látszik, hogy az "ilyen emberek" az értelmi képességeire vonatkozik. Ott valamivel, khm... félreérthetőbb volt a csoportosítás.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#99) Dany007 válasza bullseye (#98) üzenetére


Dany007
veterán

Jó, lehet kicsit célirányosabb volt. De ez többek között azon a félreértésen alapult, ami maga az illető okozott, ott a topicban. :)
Még épp határvonalon volt a dolog. (mármint a cenzúra szempontjából) Nyilván nem gond, csak olyan frappánsan össze volt szedve annak az embernek a "lényege".

(#100) nem_tom válasza Misi1979 (#96) üzenetére


nem_tom
őstag

Miből gondolod, hogy olvassa?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.