Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brumesz


brumesz
aktív tag

ilyen van egy havernak is. tényleg jó kis táska :)

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Tök jó táska.

(#3) strar


strar
tag

Ugyan ilyen táskát használok már vagy 2 éve, gondolkoztam is azon, hogy majd egyszer írok róla egy ajánlót - örülök, hogy végül valaki ezt meg is tette!

A műanyag pántok engem is zavartak, de mivel nagy terhelést is stabilan megtartanak, inkább csak a műanyagos nyikorgás lehet negatívum.

Az anyaghasználat szerintem ebben az árkategóriában nagyon rendben van, én is gyalogoltam már vele mindenféle viharban, és amíg a laptoptáskámból facsarni lehetett a vizet, ennek meg se kottyant, belül minden száraz maradt.

Amellett, hogy a rekeszek elrendezése könnyen variálható, sajna a belső nyúlós borítás könnyen bolyhosodik, és mindig az az érzésem, hogy könnyen ki is lehetne szakítani. Éppen ezért a tépőzárak nyitogatásán kívül igyekszem ritkán piszkálni.

Ha hátizsáknak használjuk, számítani kell arra, hogy a felső részben és főleg a hátsó felén egyáltalán nincsen merevítés, így a zsák középen megtörik, és a teljes terhelés nagy része a derekadra feszül. Amennyiben a felső teret jól megpakoljuk, kicsit változik a helyzet, de azért érdemes kísérletezni a vállpántok helyes beállításával.

[ Szerkesztve ]

(#4) bubi92


bubi92
őstag

azért ez a kihajtható hátizsák rész überállat :Y

(#5) PierNight


PierNight
aktív tag

ez nagyon állat :) használd egészséggel ^^

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jó kis tatyó.
Nekem egy bridge géppel sajnos nincsenek ilyen tárolási igényeim.. :DDD

(#7) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Hogy barátnőmet idézzem (aki fotóriporterként dolgozott több évig):
"ez a táska szerintem minden fotóriporter álma..."

Nem minden vándorút céltalan...

(#8) Frigetrus


Frigetrus
senior tag

Örülök, hogy másoknak is tetszik! :) ;)

strar: na akkor különösen megérte megcsinálni az írást! :)

3.Aragorn: És ez az idézet konkrétan erről a táskáról szól, vagy csak úgy ide passzol? :D Gondolom csak úgy ide passzol, de ha nem, akkor ezek szerint nekem nagyon jó cuccom van.

(#9) sbazsi


sbazsi
veterán

Mi a táska pontos neve? :U

(#10) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo kis taska. Nekem tetszik. :)

"There is nothing permanent except change"

(#11) Frigetrus válasza sbazsi (#9) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Az a pontos neve, amit leírtam. Ez van a papírján: Soligor Two-in-One (Convertible Backpack)
Soligor honlapon pedig így szerepel: Foldable Backpack Two-in-One [link]
;)

(#12) 3.Aragorn válasza Frigetrus (#8) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nem, Ő ezt konkrétan erre a táskára mondta, miután megnézte a cikket.
Szóval: :R

Nem minden vándorút céltalan...

(#13) Frigetrus válasza 3.Aragorn (#12) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Óóó, akkor ez nagy elismerés a táskának :C

(#14) mookid


mookid
csendes tag

Sziasztok,
lehet ezt Budapesten kapni? Hol?

The bomb, Dimitri. The Hydrogen bomb.

(#15) Frigetrus válasza mookid (#14) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Nos, akárhogy keresgélek neten, nem találok célirányosan budapesti üzletet, ahol kapható lenne. De sok fotós boltban forgalmaznak Soligort, szóval érdemes körülnézni több boltban is, hátha valahol van ilyen, vagy hátha tudnak rendelni.
Szóval szerintem beszerezhető bárhol, csak nincs hirdetve.
Én itt Pécsen a Fotoplusban vettem, az üzlet másik neve a Fuji Foto Centrum, ami pedig több városban is megtalálható. Szóval, ha találsz a fővárosban egy ilyen üzletet, akkor valószínűleg tudnak hozatni neked.

(#16) Sada88 válasza Frigetrus (#15) üzenetére


Sada88
aktív tag

Akárhogy keresem nem találom a cikkben így megkérdezem,hogy mi ennek a pontos típusszáma?

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#17) Frigetrus válasza Sada88 (#16) üzenetére


Frigetrus
senior tag

akkor túlságosan elvesztél a részletekben, mert a pontos neve maga a cím! :D
soligor honlapján is hasonlóan van írva, angolul: [link]

ha meg tényleg egy szám érdekel, akkor az item number: 59240

[ Szerkesztve ]

(#18) Napfénysüti

Tegnap vettünk egy ilyet a Pana FZ38-hoz:
Soligor
Eddig nagyon jónak tűnik. Remélem sokáig fogja bírni. :)

Més que un club!

(#19) Tomate


Tomate
veterán

Én egy ilyet kaptam karácsonyra. Nagyon nagy. Nem fogom kinőni egy darabig az biztos. Az írásban bemutatott táska sem rossz darab.

(#20) Frigetrus


Frigetrus
senior tag

Használjátok egészséggel.
Tomate: pont ilyenem volt nekem is ez előtt.
Ma meg vettem egy nagyon apróka Marco Polo márkájú táskát, 3ezer forintért. Pont belefér a gép egy obival. Nagyon jól fog jönni arra a célra, hogy mindig legyen nálam fényképezőgép.

Az tetszett meg még benne, hogy ez lényegében egy tok, mert az első csatos rész oldásával rögtön hozzá lehet férni a géphez, nem kell cipzárral bajlódni. Nyilván kevésbé lopásgátló, de én mindig vigyázok a cuccomra, és a kezem rajta tartom tömegben, még a másik táskámon is.
Ezzel viszont tényleg egyszerűbb lesz bárhova vinni a gépem, és egy pillanat alatt ki tudom kapni ha szükség van rá. Már csak egy 35 f1.8-as obi kéne a gépemre, és akkor boldogság van. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.