Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 0xmilan


0xmilan
addikt

(#2) #95590400


#95590400
törölt tag

Nekem ébredés után fajansz on van. Ahogy nagytiszteletű guga mester mondaná.

[ Szerkesztve ]

(#3) elistvan


elistvan
senior tag

Nem lep meg. Főleg a fiatalok (12-20 éves korosztály) szerintem ha nem lenne áram jó darabig, az egyeseknek a világ végét jelentené.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#4) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Én először könnyítek magamon. :DDD

Redmi Note 9 Pro

(#5) Restart® válasza BE4GLE (#4) üzenetére


Restart®
tag

No igen :D Aztán nálam a gép előtt jön a finom reggeli és egy bögre forró fekete tea.

"A vörösbor fáj, de azt mondja: "Jó lenne élni!" Ha többet iszol, így szól: "Élni kell!" Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: "Élni fogsz!" És ez akkor is szép, ha nem igaz." Rejtő Jenő

(#6) vittorio7


vittorio7
őstag

"A kutatás szerint Magyarországon szinte minden negyedik internetező első dolga ébredés után, hogy felmenjen a netre"

Sajnos ebbe a csapatba kerültem én is. :DDD

(#7) gghrtz válasza vittorio7 (#6) üzenetére


gghrtz
őstag

En is. Internet+informacio+kutyufuggo vagyok. Evvan. Persze nem ebbol az egesz nap. ;) Aurea mediocritas
(Persze ha van asszony, eloszor nem a telefon az elso amit elkezdek tapizni reggel)

[ Szerkesztve ]

(#8) csibe1


csibe1
addikt

Ébredés után kávé+ráketetés aztán irány a kétbetűs.
A net az ráér addig amíg rendesen felébredtem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#9) nagy.renato


nagy.renato
csendes tag

Nekem a fő információs forrásom. Első dolgom, hogy bekapcsolom a gépet, megyek az általam preferált hírportálra, aztán az előző esti híradót indítom. Amíg megy csinálhatok minden mást, mint a reggeli, káve és a többi.

(#10) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nálam is az első, de nem a gép, hanem telefonon, mivel 3:50kor kelek, muszáj kézbe venni hogy ne aludjak vissza

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11) aizen92 válasza enginev3.0 (#10) üzenetére


aizen92
addikt

Én is ugyanez. Ébresztőt egyből kinyomom, wifi be, kedvencek megnyitása, nehogy vissza találjak aludni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#12) RECSKA válasza aizen92 (#11) üzenetére


RECSKA
veterán

Ebreszto, melynek kinyomasahoz verre meno harcot kell vivnom a macskaimmal.
Kinyomas utan a gep bekapcsolasat kovetoen sebeim nyalogatasa kozben kv foz, wc, majd hajnali ph, mail es facebook alapos attanulmanyozasa utan go vili&metro, ahol az esetleges kimaradt informaciokat telefonon keresztul szivom magamba.

Mi mar ehhez alkalmazkodtunk, a z generacionak pedig az elethez nelkulozhetetlen alapelemme valt az oxigen es viz utan :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Szerintem nincs ebben semmi meglepő.
Anno a 80-as, években, 90-es évek derekán az emberek reggel radiót hallgattak.
Majd jött a tévé.
Most meg az internet.
Erre a dologra a különböző közösségi oldalal is rágyúrnak, hogy reggel feltétlen meg kell nézni, hogy mi történt a haverral az éjszaka amíg nem volt gépközelben.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Felriadok az ébresztőra, és megnézem a GPS-en (MÁV-START vonatinfo), mennyit késik a vonat. Onnan tudom, mennyit aludhatok még. A +5 perc az átlagos, a +10perc a nem meglepő, a +15 perc is elég sokszor előfordul, de ilyenkor örülök. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#15) orion1025


orion1025
őstag

Ilyenkor örülök neki, hogy nem ezek az első gondolataim ébredéskor.Később kelek, fürdés, majd egy reggelinek nem nevezhető valami, és 10 perccel munkakezdés előtt érkezés.Így is eltelik egy legalább egy óra ébredés és munkahelyre érkezés között, szóval én inkább a délutánomra gyúrok rá a reggeli felesleges netezéssel, így kicsit ki tudom tolni az alvás periódusát.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#16) vittorio7 válasza gghrtz (#7) üzenetére


vittorio7
őstag

Én is így vagyok ezzel. Bár az asszony nem örül annak, ha internetezéssel kezdem a napot.

(#17) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Hehe, és tényleg. :)

Telefon és tablet mellettem az éjjeliszekrényen, töltőn, ébresztőt kilövöm utóbbin, feloldom, rögtön csatlakozik wifire és vécére menet már látom mi történt éjjel, megjönnek a spamek etc. Kávéfőzés közben pár egy soros válasz, levéltörlés, lájkolás, telefont is bekapcsolom és mire iszom a cigit, szívom a kávét már a híroldalakon vagyok. :D

Nem hiszem, hogy baj lenne, idősebb emberek a rádióval tették ugyanezt. No nem mintha nem nyomnék én is zenét reggel. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#18) enginev3.0 válasza MuzikJunkie (#17) üzenetére


enginev3.0
félisten

O de jó lenne reggel zenét nyomatni, de sajnos 3:50kor még vagy alszanak, vagy velem együtt indulnak és nem örülnének neki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#19) MuzikJunkie válasza enginev3.0 (#18) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

No igen, van pár előnye is az egyedül élésnek, a sok hátrány mellett. :)

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#20) Braddock


Braddock
őstag

Ha munkából kifolyólag, akkor csak-csak megértem, de ha csak a szórakozás végett, számomra olyan mint az alkoholista. netaholic :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Steve1207


Steve1207
veterán

Nekem ebből az jön le továbbra is, hogy a magyar ember kreatív, fejlődni vágyó és a kor adta lehetőségekkel kíván haladni a régióban, ha már lehetősége van rá. A fiataloknál lehet ugyanaz a helyzet, de idősebbeket nézve többen nyitottak rá. Részemről pozitív, nem pedig függőség.
(Plusz az internethasználatra példa, hogy kevesen tehetünk meg az anyagi helyzet miatt idehaza bármit, így többeknek "csak" a net marad.)

.

(#22) gghrtz válasza Steve1207 (#21) üzenetére


gghrtz
őstag

Ez így van. Nincs pénz étterembe menni a barátokkal?Kirándulni?Szórakozni?Bulizni?Vásárolni >>facebook+forum+film+hírek a neten
Nem kell ezen csodálkozni. :((((

(#23) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

nagyon ritkan kelek 8 ora elott, :Y / esetleg ha utazni kell.

Mindig elso a Kavé, és a Net-en a hirek. ;)

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#24) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Valamelyest ebbe a kategóriába tartozom én is, mivel első dolgom, hogy megnézzem arckönyvön, írt-e egy emberke az éjjel folyamán bármi okból (csak egy, a többi nem érdekel). Addig legalább beleég a retinámba a kijelző, így a szemem nem akar becsukódni "csak még 5 percre". Na meg az ébresztők sorozata amúgy is megemeli a vérnyomásom az egészséges 220-ra, mire kinyomom mindet. :DDD Utána viszont akkor látom újra a telefont, mikor már a buszon épp készülök leborulni a padlóra, hogy egy kis alvás közben meggyőződjek annak egészségéről. Netet még később látok.

Nyugodj békében Integra!

(#25) ceia


ceia
őstag

Én először NFS-ezek egy kicsit, hogy minél gyorsabban felébredjek. :D Utána jön a net.

        it's more fun to compute

(#26) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Nekem kávé, cigi... utána harmadik a net. :DDD :DDD :DDD

A.

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Én fél hétkor kelek, kizúzok a budira és közben megnézem, hogy milyen időjárás lesz. :D

(#28) Steve1207 válasza Lomha 8V (#27) üzenetére


Steve1207
veterán

Kinti budi powa! :DDD Nagyszülőknél még volt felénk, ott is amíg kiértél, láttad, hogy esik-e vagy süt a nap :D

.

(#29) Lomha 8V válasza Steve1207 (#28) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Azaz, nálam is megvolt a nagyszülőknél. Nyári reggeleken sokszor inkább oda mentem, valahogy volt egy varázsa. :DD

(#30) joey04


joey04
titán

Nekem is első (na jó. WC az első :D ). Igaz én éjszakás vagyok, szóval melónapokon délután 2-kor kelek, de a séma maradt az, mint amikor nappaloztam: Ébredés után dupla adag kv sok tejjel a menü, amit a gép előtt fogyasztok el. Jó nagy adag, lassan is iszom, sokáig eltart. Ilyenkor átfutom az összes érdekes oldalt, majd amikor minden hazai/külföldi oldalt átnéztem, akkor visszajövök a fórumra és kitárgyalom ami érdekelt. Néha 1-1 tesztre vagy hosszabb elemzésre nincs idő, ezeket melóba menet a buszon szoktam elolvasni. Ha nem maradt semmi, akkor podcastet hallgatok, ha ebből sincs új, akkor meg zenét.
Ha szabadnap van, akkor picit más a helyzet, ráérősebb a dolog. Még az ágyban átfutok pár dolgot az iPad-en, de ott más a szisztéma. :D Első körben a közösségi vackok, twitter meg fb, aztán átnyálazom a fórumot. Utána meg a szokásos: gép előtt mega adag kv, majd hírek és vissza fórum.

[ Szerkesztve ]

(#31) NEOSIGNAL


NEOSIGNAL
tag

Ébredés első pillanatai:kinyitom a szemem és azonnal megpillantom az órát,hogy milyen sok időm van még és azzal a lendülettel a lábujjam megfelő irányba állításával és egy kis nyújtózkodással már búg is a vas :)
a legjobb egy bögre meleg ital és kényelmesen böngészgetni.

(#32) gghrtz válasza NEOSIGNAL (#31) üzenetére


gghrtz
őstag

Az igazi függők meg telefonnal kapcsolják be a gépet MagicPackettel. :DDD

(#33) NEOSIGNAL válasza gghrtz (#32) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Felírtam :)) :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.