Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Straw válasza Lojalisfrank (#200) üzenetére


Straw
senior tag

Tudsz vagy kérsz?
Mert nem mindegy...

42

(#202) Lojalisfrank válasza Straw (#201) üzenetére


Lojalisfrank
csendes tag

Kérnék. :DD

(#203) Straw válasza Lojalisfrank (#202) üzenetére


Straw
senior tag

Én is :) az az a kérdés aminél csak tippeltem, a többi az nagyjából OK.

42

(#204) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Azért a hatos nagyon beteg ... :D Szerintem nekem megvan de áhh ... :R

(#205) Toobee


Toobee
veterán

7-es kérdésre merre keresgéljem a választ? Azt megtaláltam, hogy a MM2011 az április elején volt, de a többivel bajban vagyok.

https://barbieripnk.hu/

(#206) Jim-Y válasza Toobee (#205) üzenetére


Jim-Y
veterán

A hetesben nekem az nem világos, hogy a kérdés a Smartshopra ,vagy a Mobilarénára, vagy mindkettőre vonatkozik?:O

(#207) Lojalisfrank


Lojalisfrank
csendes tag

Srácok, azért ezt neeeee.......a 7-es iszonyat könnyű. :DD :DD :DD kapcsoljátok az agyatokat Zombi-módba és már meg is lesz a válasz. :R :DDD

(#208) bencurio96


bencurio96
tag

:O :O :O :W ez a 6-os !!! :R :R ez valami félelmetes volt, kb. mindennel összevetve 3 órát töltöttem el vele, de MEGVAN!!!!!

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#209) tibi683


tibi683
tag

MEgvan mind:D scak az ötös nem akar összejönnni:S wáá:S:D valami help?:D

(#210) meroly


meroly
veterán

Mostmár tuti tényleg én vagyok a hülye, de a 7-esben nincs elírás? A mozaikszó a kérdésben 4 betűs, amit találtam ott meg csak 3, hm? :F

Impossible is nothing

(#211) energy_ válasza bencurio96 (#208) üzenetére


energy_
senior tag

szerintem ha egy kicsit is otthon vagy a mobilok világában akkor ez pofon 1xrű :) meg a 7se egy nagy hűha :D viszont a 8-as háát én mindegyiknek megnéztem az adatlapját de sehol semmi :S

(#212) energy_ válasza tibi683 (#209) üzenetére


energy_
senior tag

jah 5ös is érdekes,sehol semmi info

(#213) veector válasza energy_ (#211) üzenetére


veector
senior tag

szerintem ha egy kicsit is otthon vagy a mobilok világában akkor ez pofon 1xrű
az, de elég sokunkat megzavart, hogy a webshopba nincs/nem volt ilyen termék. de mostmár egyszerű bárkinek rájönnie
7. röhejes
8. meglesz az, nem nehéz

(#214) tibi683 válasza energy_ (#212) üzenetére


tibi683
tag

Hát ez az:D Amugy mindet megtaláltam hála a webshopnak a Facebook oldaluknak (az 5-ösön kivül:S:D) egyedül ezt nem tudom:S de legalább leszükítettem 3 ra :D

(#215) energy_ válasza tibi683 (#214) üzenetére


energy_
senior tag

nekem gugli jobban a barátom volt ott most mindent megtaláltam ami kellett,5ösre meg tippeltem :)

(#216) bencurio96 válasza energy_ (#211) üzenetére


bencurio96
tag

elsőre beírtam, mert egyértelmű, de a honlapon nem találtam...aztán felmentem vhova...

am még a katonai szabvány alapján is kerestem, de a szerint sincs a honlapon..

am a 8-as az egyik legkönnyebb!!!! csak a leírásokat kell elolvasni!! remélem nem segítettem túl sokat :B

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#217) bencurio96 válasza veector (#213) üzenetére


bencurio96
tag

pontosan, nagyon ügyesen elrejtették, tényleg :R

én mikor megláttam....

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#218) Wisdome


Wisdome
tag

azthiszem sikerült minden kérdést alátámasztani.. :D egyedül az 5ös nem biztos.. és bosszant. :W :))

(#219) bencurio96 válasza Wisdome (#218) üzenetére


bencurio96
tag

nem csak téged...

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#220) Wisdome válasza bencurio96 (#219) üzenetére


Wisdome
tag

egyetlen szót kellene kicserélni a kérdésben és máris nyugodt lennék.. :)

(#221) veector


veector
senior tag

#222 Wisdome
igen
megettem

[ Szerkesztve ]

(#222) Wisdome válasza veector (#221) üzenetére


Wisdome
tag

Te találtál olyan alátámasztást ami tökéletesen megerősít a helyes válaszban?

[hova lett a hsz-od?]

[ Szerkesztve ]

(#223) Lojalisfrank


Lojalisfrank
csendes tag

Nyolcas, pipa.....már csak az ötösön parázok....... :))

[ Szerkesztve ]

(#224) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Módosítottam az ötös kérdést, hátha így egyértelműbb, de igazából korábban is az volt...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#225) Lojalisfrank válasza Bog (#224) üzenetére


Lojalisfrank
csendes tag

In Bog we trust. :R :DD

(#226) RootRulez


RootRulez
félisten

Nekem ezzel az 5. kérdéssel a bajom, hogy amit írnak, hogy megnyitottak, az nincs a listában...

═════════════════════════════════════════

(#227) Efreet


Efreet
senior tag

Jó, így már látszik, hogy mire gondoltok, majd ha lezárult a játék leírom, hogy miért nem volt teljesen egyértelmű. Köszi a kiegészítést!

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#228) bobace válasza Bog (#224) üzenetére


bobace
őstag

Nekem a régi volt egyértelmű, így viszont már egyáltalán nem az. Lásd facebook oldal.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#229) Nyiscsák válasza bobace (#228) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Ezzel én is ugyanígy vagyok!

(#230) tibi683


tibi683
tag

Az lehetséges hogy hamarabb csinálnak Facebook oldalt egy webáruháznak, mint hogy azt megnyitnák?:D

(#231) Efreet válasza tibi683 (#230) üzenetére


Efreet
senior tag

Például úgy, hogy webáruházat csinálnak egy már meglevő boltnak?

(a világ létezett a webáruházak előtt is) :DDD

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#232) tibi683 válasza Efreet (#231) üzenetére


tibi683
tag

De most Facebook oldalt kérdeztem,:DNAh de mindegy tippeltem eggyet aztán hátha jólesz:)

[ Szerkesztve ]

(#233) bencurio96 válasza Bog (#224) üzenetére


bencurio96
tag

:R köszönöm mester!

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#234) tibi683


tibi683
tag

Most látom hogy megváltozott az 5-ös kérdés és igy arra utal hogy egyszerre nyitott meg a bolt és a webáruház? mármint egy évben:)

(#235) tibi683 válasza bobace (#228) üzenetére


tibi683
tag

Engem a Facebook oldaluk teljesen összezavart mert ott egy oan dátumra lehet következtetni ami nincs a listában!!:S :(

(#236) energy_ válasza tibi683 (#235) üzenetére


energy_
senior tag

pf hát ez tényleg érdekes :D mindenesetre én a hozzá legközelebbi dátumot jelöltem be azt lesz ami lesz :)

(#237) RootRulez válasza tibi683 (#235) üzenetére


RootRulez
félisten

Igen, így van "megnyitottunk" és akkor tök más év. :U

═════════════════════════════════════════

(#238) edenf2 válasza tibi683 (#235) üzenetére


edenf2
csendes tag

Ráadásul a facebookon van egy képaláírás, hogy "...első karácsonya" és az a dátum nincs a listában. Márpedig ha karácsonyozott, akkor már előtte meg kellett születnie :W

(#239) energy_ válasza edenf2 (#238) üzenetére


energy_
senior tag

jaja :F

(#240) Kormi76 válasza energy_ (#239) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Dettó. A rosszul feltett kérdés, és a becsapós/rafkós kérdés szerintem NEM ugyanaz. :U A "webshop és bolt"-ra szerintem nincs válasz, de külön a webshopra van, a boltra is van. :F

(#241) edenf2 válasza energy_ (#239) üzenetére


edenf2
csendes tag

...vagy már régebben megszületett, csak addig nem karácsonyozhatott szegényke :U

(#242) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Az ötös kérdés megválaszolásakor a Facebook alapján én is egy ötödik évszámra tenném a voksom, mert így sajnos (100%-osan) egyértelmű választ eddig nem sikerült találnom.

De ez egy játék, nem kötelező játszani. Örüljünk, hogy egyáltalán lehetőséget kaptunk egy újabb játékra, nem rossz nyereményekkel. Nem mindenkinek sikerülhet bekerülni a "kalapba".

meg

(#243) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Tekintsetek erre úgy, hogy egy random szita a játékban, akinek nincs szerencséje, vagy a fellelhető infók alapján rosszra következtet az kiesik .. ilyen is van, az előző játéknál is volt, szerencsére sok játék van mostanság, úgyhogy szerintem belefér:)

(#244) edenf2 válasza Jim-Y (#243) üzenetére


edenf2
csendes tag

Az előzőnél 100% biztos voltam minden válaszban, jók is voltak. :D

(#245) Jim-Y válasza edenf2 (#244) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ha valaki a végén töltötte ki akkor egyértelmű volt, de az egyik kérdést később módosították amit én pl már nem láttam (persze ez az én hibám, a végén át kellett volna olvasni mégegyszer:S), de előtte az original kérdéssel kétértelmű volt, vagyis félreveztő. Elmúlt nem lényeg, örüljünk, hogy van játék, legalább izgalmas;)

(#246) edenf2 válasza Jim-Y (#245) üzenetére


edenf2
csendes tag

Persze, örülök a játéknak és izgalmas is! :))

(#247) DeskJeti válasza tibi683 (#230) üzenetére


DeskJeti
tag

Persze, hogy felkészítsenek téged a nyitásra. :D

(#248) Wisdome válasza Bog (#224) üzenetére


Wisdome
tag

köszönjük szépen!!!! :))

(#249) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Módosítottam a kérdést, a választ, remélhetőleg most már nem lesz gond. ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#250) Wisdome válasza Bog (#249) üzenetére


Wisdome
tag

Így már végképp nem lehet ehhez kérdést hozzáfűzni.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.