Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ez jó, és HOL lehet kapni Budapesten?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) gyiku válasza Vikthor (#1) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak ido kerdese, es kb mindenhol.

hüllő

(#3) SkodaDuda válasza Vikthor (#1) üzenetére


SkodaDuda
tag

Még sehol sajnos....
Januártól viszont bárhol. ;)
(Ipon, EDigital,......)

(#4) erester válasza SkodaDuda (#3) üzenetére


erester
csendes tag

Köszi az infót,egy "C" variánsra beruházok :)

buta virtuális helyett okos fizikai vagyok...

(#5) Duree


Duree
veterán

Remek dolog,már nagyon vártam egy ilyenre.Ezzel megúsztam a házcserét.Biztosra veszem,hogy egyre több cég fog hasonló termékkel megjelenni.

duree54

(#6) SkodaDuda válasza erester (#4) üzenetére


SkodaDuda
tag

Jó választás. :)

(#7) stranger28


stranger28
addikt

Hasznos dolog ez, csak későn jött. :(

(#8) CocooN-z válasza stranger28 (#7) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én még mindig csak ritkán érzem hiányát, pedig nap mint nap külső USB s merevlemezzel rohangálok a cégnél, és backupolok ezerrel...Viszont, amikor a 1,5 / 2TB ot mentem fel szeróra 2x1Gigás hálón, ott biza kevés :) és morgok akkor

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#9) MZperX75


MZperX75
addikt

Kérdés(lehet hogy hülye de azért megkérdezem) Sata csatira kötöm? vsgy hová? az alaplapon? Vagy az milyen csatlagozó?

(#10) erester válasza MZperX75 (#9) üzenetére


erester
csendes tag

Pl.itt: [link]

buta virtuális helyett okos fizikai vagyok...

(#11) zetecR válasza MZperX75 (#9) üzenetére


zetecR
addikt

"szabványos alaplapi csatlakozó"-ra

(#12) robyeger válasza Vikthor (#1) üzenetére


robyeger
addikt

Más márkában már kaphatók eféle eszközök: [link],
MZperX75-nek: , de létezik olyan is ami az alaplapon belül lévő tüskesort fordítja ki
[link]

[ Szerkesztve ]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#13) stranger28 válasza CocooN-z (#8) üzenetére


stranger28
addikt

Én pendrive-val szaladgálok és a gépház igencsak be van zsúfolva a szekrénybe. Úgyhogy elég macerás volt a dolog, de aztán megoldottam.

(#14) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Jó cuccok, már rég esedékesek az ilyenek! Én kb. 3 hónapja vettem egy ilyet: DELOCK 61828 USB 3.0 Front Panel 2-Port

(#15) vlevi válasza robyeger (#12) üzenetére


vlevi
nagyúr

A Delock-nak olyanja is van, ami egy PCI-E USB3-as kártya és előlapi kivezetés egyben. Csak azért nem vettem a nyáron olyat, mert a tizenvalahányezer forintot sokallottam érte. Inkább 4 ezerért vettem kártyát, és párszáz forintért az ebayról USB3 hosszabbító kábelt.

(#16) erester válasza DarkDeer (#14) üzenetére


erester
csendes tag

Xigmatek Elysium házam van,abban 2db USB3 vezeték található,hátsó panelről vezetem a front panel csatlakozóihoz.
Lásd [link]

buta virtuális helyett okos fizikai vagyok...

(#17) DarkDeer válasza erester (#16) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Nekem régebbi házam van, amin csak 2.0-ás előlapi kivezetés van. Viszont az alaplapomon van hátul 2 db 3.0-ás port, ezt vezettem ki előre a Delock panellal.

(#18) Mittu88


Mittu88
senior tag

valaki világosítson fel legyenkedves... ez a stuff csak USB3.0-s alaplapra köthető? olyan megoldás nincs, hogy SATAII-es USB2.0-s portos lapra valami ilyesmi kivezetés? Azok a PCI-os USB3.0 kártyák nem érdekelnek, sebesség-gondokat hallottam velük kapcsolatban, de ha mondjuk SATAII-re lehetne valahogy dugni egy ilyen cuccot, rohannék a boltba :D

(#19) TK36


TK36
aktív tag

Hasznos ketyerék.

De van vagy vannak olyan megoldások, hogy - nem ilyen különböző dolgokat kell venni a régi házhoz -, hanem a beépített régebbi előlapi kivezetésű USB portokat kicserélni az újabbra?

[ Szerkesztve ]

(#20) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

kellemes,és hasznos eszközök. :K

üdv.

(#21) jocek91 válasza TK36 (#19) üzenetére


jocek91
aktív tag

Olyannal még nem találkoztam, viszont vannak fél megoldások usb3-as kütyük usb2-es csatira való rákötésére konkrétan adnak egy elosztót ami 2db usb2 dugaszt csinál egy usb3-ból, elég vicces és egyszerű. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) XtremLor


XtremLor
őstag

az ára se veszés, igény van rá, aki nem akar közeljövőben házat cserélni jól jöhet még mindig, hiába vannak már más gyártóktól is panelek azok se olcsóbbak.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#23) HaRdCoRe^mp4


HaRdCoRe^mp4
tag

Oh Yeah.

Telszámom: 30/899-78-49

(#24) V.Dave


V.Dave
senior tag

És arra mikkor találnak megoldást ha az Etron usb3 chip nemes egyszerűséggel sz@r? :DDD :O

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#25) #31766272


#31766272
törölt tag

Lenne egy kérdésem az alaplapi usb3-s csatlakozóval kapcsolatban. Pontosan milyen csati ez hogy képes 4 USB 3-as szabvány sávszélességét kiszolgálni? Csak azért mert ugye 640 MB/s X 4 = 2560 MB/s. Igen, ez csak elméleti max. de még a PCIe is csak 8 Gb/s (1000 MB/s sávonként), bocsi de én ezt nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#26) freemanone válasza #31766272 (#25) üzenetére


freemanone
őstag

Csak kettő, ha jobban megnézed, a 4csatis modell-nek 2 alaplapi csatija van!
A csati meg egy normál alaplapi front USB csatlakozó. Linkelték feljebb is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#27) XtremLor válasza freemanone (#26) üzenetére


XtremLor
őstag

Szóval akkor egy ilyen csatlakozó 10Gbps sebességre képes, mert ez lett volna a kérdés?
mivel egy usb 3>>5Gbps

"Legen...Wait for it...Dary"

(#28) prokxy válasza V.Dave (#24) üzenetére


prokxy
veterán

Az mi a töktől van, h bedugok egy usb3-es eszközt az usb3-as csatira és kék halál lesz win7 x64 alatt?
MSI Z68A-G45 (G3)-as a lap. A cd-jéről raktam fel a drivereket.

Ill. mit jelent, h az Etron usb 3.0 chip sz@r? Ezen a lapon ilyen van: "2 USB 3.0 rear I/O ports by NEC® D720200"
Ez az?
Krisz

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#29) stranger28 válasza prokxy (#28) üzenetére


stranger28
addikt

"by NEC®" Szóval nem Etron.

(#30) prokxy válasza stranger28 (#29) üzenetére


prokxy
veterán

Közben megoldottam: driver frissítés kellett! :D

Köszi és kellemes Karácsonyt!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#31) stranger28 válasza prokxy (#30) üzenetére


stranger28
addikt

Rendben van. Köszi és neked is. :)

(#32) nyunyu válasza Mittu88 (#18) üzenetére


nyunyu
félisten

Azok a PCI-os USB3.0 kártyák nem érdekelnek, sebesség-gondokat hallottam velük kapcsolatban

PCI felett eljart az ido, 133MB/sec sebessegevel max TV tunerekhez, meg hangkartyahoz jo mar csak :(

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33) Mittu88 válasza nyunyu (#32) üzenetére


Mittu88
senior tag

Huh köszi, ezt nem is tudtam :) Ez ilyen elméleti korlát, mint az USB2.0-nál a 480Mbit, vagy ténylegesen tudja? Nem mintha nagyon számítana, az USB3.0-nak ígyis-úgyis szűk keresztmetszete lenne.

(#34) SkodaDuda válasza SkodaDuda (#3) üzenetére


SkodaDuda
tag

Ha minden jól megy, jövő 7 vége felé már kapható lesz itthon is a cucc. :)

(#35) prokxy válasza SkodaDuda (#34) üzenetére


prokxy
veterán

Vegre! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#36) Misy


Misy
tag

kicsit off lesz de valaki nem tudja véletlenül hogy az usb3 visszafele kompatibilitási módjáért az usb 3 chip felel?
elég sok negatív tapasztalatom van usb 3-ba dugott usb 2-es eszközökkel....

140 mm Slim ventit keresek

(#37) vlevi válasza Mittu88 (#18) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem ilyen "PCI-os USB3.0 kártyák nem érdekelnek" van, és a külső vinyóra tudok vele írni 100-120MByte/sec-el. A belső vinyó se tud többet.
Amúgy nem a sima PCI slotba valók ezek a kártyák, hanem a rövid PCI-E 1x slotba.
Azt ne kérdezd, hogy hogyan dugod be a kártyát, ha egy videókártya virít felette, de nekem szerencsére a másik PCI-E slot az alaplap túlsó végén van.

Az alaplapi natív USB3-as megoldások még mindíg nem akarnak elterjedni. Nem értem miért? Vagy csak a drágább lapokban van?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.