Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nagyon ott lesz a szeren, nekem az 1 és a 2 is nagyon tetszett...
Ez csak az agyatlan hentről szól. És imádom amikor tudom előre ha most azt a valamit felveszem, 134412 -en megjelennek és fognak egyszerre rámzúdulni. ;]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#52) nghost


nghost
tag

lassan kezdhetik ásni az 1 millió gödröt a hulláknak :))
hyp3b0y: eredetileg tech-demónak készült tudtommal, aztán szép lassan kinőtte magát - ezért van csak darálás üzemmód. try and buy.. szeressük mi is a CS-t, de néha annyira jó nem agyalni azon, hogy mi fog történni. Itt max 2-300 ellenfél indulhat el feléd egyszerre. :DD

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#53) Nunder


Nunder
őstag

Tömegpusztítás felső fokon. Hozza az elődök szintjét, jó kis öldöklésnek nézünk elébe.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#54) phanzetomox válasza h_mate (#47) üzenetére


phanzetomox
őstag

ja azt tudom :) , kicsit olyan, mint a doom1 -ben az utolsó pályán az egyik fejlesztő feje ,egy kardon áthuzva :D

(#55) fpeter07


fpeter07
veterán

Second Encounter megvan nekem, régen mintha már játszottam volna vele :D vmi szörnyeket lehetett ölni fűrésszel, meg asszem vmi varázsló szokott megölni :F :DDD

(#56) Neovenator válasza HyP3b0y (#5) üzenetére


Neovenator
senior tag

Némi humorérzék szükségeltetik a játék nagyszerűségének megértéséhez...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#57) mz.x523 válasza juliabrilke (#1) üzenetére


mz.x523
tag

De azért ezzel a grafikával még szebb lesz mint eddig. :)
Mert a mai világban már nem csak a játék számit nagyon sok mindenkinek,hanem a látvány is.

[ Szerkesztve ]

Egy 8600GT vga kártya gazdáját keresi,ha azonsítod viheted,keress msn-en:csavesz589@windowslive.com

(#58) Pancsermeste válasza h_mate (#47) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Jaja.... ezt sokan észre se vették a játékban! Én is csak amikor másodjára játszottam.... ;)

Mikor is jelenik meg a játék?

-= Pancsermeste® =-

(#59) Zoli1222 válasza Pancsermeste (#58) üzenetére


Zoli1222
őstag

Na erre én is kíváncsi vagyok. :K

(#60) Pancsermeste


Pancsermeste
őstag

Már kapható! :-)

Kár, hogy nem emlékszem már a régi grafikára.... ez a mostani nem is tűnik olyan sokkal jobbnak....

-= Pancsermeste® =-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.