Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hát nem tudom hogy ez jó ötlet-e?!
A Serious Sam pont a "meseszerű" grafika miatt volt olyan jó és hangulatos játék...
A második része még a mai napig állat neten remélem a harmadik is ütős lesz!

(#2) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

én várom, nincsenek hatalmas elvárásaim ugyhogy ha kicsit más a stilus üsse kő csak hentelni lehessen :)

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#3) Zolás


Zolás
addikt

Én hirtelen "Ribanc" nak olvastam :B Kicsit este van már :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) dragonfx


dragonfx
veterán

na ez az igazi ilyen játék kell a népnek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) Tom5


Tom5
addikt

Szerettem az előző két részt, várom nagyon ezt az újat.

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Kar erte.
Szerintem pont a grafika volt az egyik vedjegye a jateknak.

(#7) Ice!?


Ice!?
őstag

Ezzel se fogok játszani. Marhaság volt ezt csinálni.

A XIII-nek van második része?

(#8) D1Rect válasza Zolás (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is. :B

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#9) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Még 1ikkel sem játszottam, de még így se várok tőle sokat, nekem nem lesz annyira más :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#10) afterburner_


afterburner_
őstag

nekem az 1 + az "se" nagyon bejött, viszont a 2 nagyon nem ott valahogy az a világ amiben játszódott nemt etszett, de az 1-ben a piramisok azok nagyon szuperek voltak, főleg multi coopban az se-t rengetegszer végigtoltuk lanon :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#11) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Egyszer minden klasszikus játékot megront a nagy grafika hajhászás szele....

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sok és monumentális helyszín kell, magas poligonszám, brutális, elnyúló árnyékok egy naplementés pályán, reggeltől éjjelbe hajló csaták, szörnyhegyek, és ész nélküli gyilok. :B
Ennyi kell az új Sam-be. Járműveket meg használható fix fegyvereket nyugodtan ki lehet hagyni. Esetleg vezethető állatok még oké, mint a 2-ben. :D
Igaz, szinte minden helyszínt kijátszottak amit lehetett már az eddigiekben, de akár ezekben a trópusi, vagy épp sivatagi, stb. környezetekben is simán lehet újat alkotni...
Remélem nem rontják el valami erőltetett történettel, remélem lesz NETRICSA továbbra is, meg az örök érvényű beszólások...
Hát várom.

"Double a gun, double a fun."

(#13) Ari18


Ari18
őstag

Na ide is eljutott a grafikai hype, bár manapság graffal adnak el játékokat, nem élvezhetőséggel. :U

(#14) Gozzer


Gozzer
csendes tag

Ha a hangulat ugyanolyan, am johet :K

Nagy isten allatkertje, sajna alacsony a keritese. Tudtommal az állatok is valaszolnak egymásnak, ha kérdezik öket. I hate a telefon dealereket!! Megolik az ilyen oldalakat!!

(#15) LackoMester


LackoMester
addikt

OK,csak a multi ne maradjon ki...a cimbikkel sokat nyomtuk Lanon :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szerintem meg pont az ellenkezőjét kellene csinálni. Legyen meseszerűbb a grafika - persze a motor támogasson minden ficsőrt, amit elvárunk egy játéktól 2010-ben -, viszont a játékmenetet lecserélhetnék, unalmas volt egyik lezárt pályarészből a másikba menni. Legyaktál tucatnyi monsztát, utána átmentél a kinyíló ajtón, és alighogy átértél, a hátad mögött ismét lecsapódott az ajtó, és ismét millió monszta várt rád, utána újabb ajtó, stb.

Inkább legyen úgy, mint a DOOM első része volt. Abban is sok szörny volt, de mégsem voltak unalmasak a pályák.

Azért a több képernyőnyi bossok maradhatnak. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) fekeandras


fekeandras
őstag

Pont a meseszerű látványvilág volt a lényeg.Egyedivé tette a játékot.Így ez a játék is csak egy csillivillimonsterkiller lesz, semmi több.Nagyon kár érte. :(

(#18) gabi81


gabi81
tag

nekem nem a grafika volt a lényeg ebben a sorozatban hanem a játékélmény, játékmenet: hentelni ezerrel.
szvsz ez a SS védjegye.

just believe in yourself

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.