Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Nem derült ki az ára... Vagy nem merték leírni. :D
De jó cucc...

(#2) #56573440 válasza AndrewTdi (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

bennem is pont ez fogalmazódott meg :DDD kíváncsi leszek milyen kocsit lehet venni majd a nagyobbik közel 1000 gigás változat árából ;]

(#3) LeslieG Jr. válasza AndrewTdi (#1) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szerintem nem merték kiírni. Az tuti hogy nem a mi pénztárcánkhoz van mérve. :DD Horror eszköz horror áron.

Meg kell hagyni elbírnék a gépben egy ilyen ketyerét. :P

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#4) vgergo


vgergo
aktív tag

Ezekről lehet bootolni?

(#5) AndrewTdi válasza vgergo (#4) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Igen, csak gondolom kell majd hozzá driver. UGyanugy ahogy az OCZ revodrivehoz is.

[ Szerkesztve ]

(#6) #95904256


#95904256
törölt tag

A második kép is PCI-E csatolós kártyát mutat...
Vagy csak én nem látom a SATA csatolót? :F

(#7) Overlocker


Overlocker
veterán

Szerintem az OCZ Revodrive 2 megfizethetőbb lesz, sokkal.. (740/730MB)

[ Szerkesztve ]

(#8) vgergo válasza #95904256 (#6) üzenetére


vgergo
aktív tag

Mind a két képen a PhotoFast G-Monster PowerDrive-LSI szerepel.
[Kép a PhotoFast G-Monster 3X V1-ról]

AndrewTdi köszi a gyors választ.

[ Szerkesztve ]

(#9) capulet75


capulet75
addikt

Aztamindenit.Mibe fáj vajon egy ilyen cucc?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

1400-1500MByte/sec azért kicsit odacsap... meg fél gigás gyorsítótár mellé... ehh... elgurult a bogyó rendesen... :B az árát meg jobb, ha nem tudom... itt nem túlzás a kifejezés, hogy "aranyárban" lesz, mert szvsz azonos tömegű aranyért nem fogják odaadni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Sotho válasza mephi666 (#10) üzenetére


Sotho
őstag

A vicces meg, hogy az előállítási költsége egy ilyennek ló*@x.

(#12) #72042496


#72042496
törölt tag

A hírben nem szerepel (igaz, máshol sem találtam róla semmit), hogy MLC, vagy SLC chipesek? Valaki hozzáértő?

Sotho:

Viszont a fejlesztési költség már nem az, és valakinek azt is ki kell fizetni. Nomeg az újdonságot és a sebességet.

[ Szerkesztve ]

(#13) LackoMester


LackoMester
addikt

Elfogadnám....
Biztos ingyen lesz... :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14) mephi666 válasza Sotho (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyértelmű... oké, azért van mögötte szép nagy fejlesztési költség, de egyelőre újdonságnak számít és orbitális haszonkulccsal akarják eladni... később majd nyomul a konkurencia is, egyre jobban elterjed és beáll (pár év múlva) arra az árszintre, amikor már egyre többen elgondolkoznak rajta... de tegyük hozzá: akkor is olyan áron lesz, amin már meglesz a gyártó haszna :K gondolom emlékszik még mindenki, hogy pár éve voltak 66centis lcd-tévék hd-ready felbontással 150-200 körül... most meg ennyiért már 42"os fullhd plazmák vannak :K ez nem ilyen erős példa, de ugyanez lesz a villámgyors ssd-kkel is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) wednesday válasza #72042496 (#12) üzenetére


wednesday
őstag

MLC-t írtak máshol a PhotoFast Power Drive-LSI modellnél.

(#16) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

két ilyet raidbe :DD

(#17) marcias


marcias
őstag

Durva. Akkor jöhetnek azok a gépházak, amikben nincsenek lemezhelyek és SATA csatlakozók? :D

Steam: marcias88

(#18) vanhalen


vanhalen
senior tag

Durva cucc... Egyébként, ahová ezeket szánják, ott hamar megtérül az ára. De mi lesz itt pár év múlva? :D Engem az érdekel

(#19) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nagyon.nagyon durva értékek ezek.
Kerestem,de sehol sem találtam árat,gondolom qrva drága ára lehet

(#20) MittuDomain_ válasza Sanyi.mTs (#16) üzenetére


MittuDomain_
őstag

te beteg vagy :))

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#21) Angel1981 válasza #56573440 (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

Én is valami ilyesmire gondoltam.... ;]

(#22) megint én válasza Sanyi.mTs (#16) üzenetére


megint én
őstag

Ott kezdődik a bibi, hogy szerintem PCI-t nem fogsz tudni raidba kötni! :U

(#23) rebugra válasza megint én (#22) üzenetére


rebugra
aktív tag

Majd találnak rá addigra megoldást :DDD

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#24) bsh válasza rebugra (#23) üzenetére


bsh
őstag

szoftveres raid-nek hívják ezt.

(#25) cimabue válasza Silentfrog (#19) üzenetére


cimabue
tag

Hát, ha abból indulunk ki, hogy az előző (tavalyi) szériájuknál, ami "csak" 1000MB/sec-et tudott, a 128-as 1600 dodó, az 1TB-os 4500 dodóval kezdett - akkor ezeknek az árait nem is akarom tudni...

(#26) maláj válasza wednesday (#15) üzenetére


maláj
őstag

én is MLC-re emléxem ...
szerk : az árára pedig nem is merek tippelni ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) .mf


.mf
veterán

Vicces, már megint... mindenki az elsőnél van leragadva -- végülis jogosan, mivel tényleg impozáns --, de ilyen már elég régóta van (1-1.5 éve) a fusionIO kínálatában; az is hasonló sebességeket tud; illetve van még néhány PCIe belső raides megoldás, mint amilyen ez is (ebben LSI RAID vezérlő van, még a cikkben is benne van).

Az igazi újdonság a második, ami gyorsabb a jelenleg leggyorsabb Marvell-vezérlős Crucial C300-nál, nem is kicsit. Ennek a vezérlője lenne érdekes, mert eddig erről még nem lehetett hallani -- hacsaknem ez is belső RAID-es megoldás.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#28) Duree


Duree
veterán

Azt hiszem nem fogott meg egyik sem.No nem müszakilag mert abban verhetetlen mindkettö,de az elözö modellek árából kiindulva,egy gyengébb autó árát látom majd viszont az árlistákon

duree54

(#29) wardred


wardred
tag

Csilli-villi, dobozban nem látható burkolat nélkül -11 ezer gondolom :W

(#30) Srodney válasza #72042496 (#12) üzenetére


Srodney
senior tag

itt a ph-n már volt rola szó keress az itteni hírek közt....

ez a cucc meg egyszerüen... :Y :Y :Y :Y odafuck....tesztet követelek róla,magam szerénységével :B mennyivel jobb mint bármely meghajtó.....a gyári adatokon kívül...persze

(#31) #72042496 válasza Srodney (#30) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezekről az SSD-kről nem volt szó, csak a G-Monster család korábbi tagjairól.

[ Szerkesztve ]

(#32) hakosh


hakosh
tag

Mindjárt jön cwn és megmondja, hogy egy 4 hdd-ből álló raid10 tömb sokkal jobb, mint ezek. Ráadásul az 60e-ből megvan :D

(#33) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Jah már csak egy árat lőhettek volna rá, bár van egy olyan érzésem, hogy nem a Magyar ember zsebére szabták...

(#34) Vodar válasza talpalavalo (#33) üzenetére


Vodar
senior tag

De igen, csak fel kell venned fél millió provident személyi kölcsönt és meg is veheted az SSD-t :D

(#35) Meza válasza Vodar (#34) üzenetére


Meza
tag

Bocsi de a Provident csak max. 200 ezret ad, úgyhogy annyiból nehezen lesz meg. Maximum a 2. képen lévő. :D
Egyébként nagyon durva cuccok, főleg a fenti. Szerintem kb. 1 év múlva minden 2. otthoni gépben lesz hasonló. ;]

[ Szerkesztve ]

"Olvashatatlan aláírás"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.