Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) mcsabee válasza savior (#5) üzenetére


mcsabee
senior tag

A fogalmazás a komolyabb gond szerintem, nem a helyesírás. Építő jelleggel írok, nem kötekedésképpen.

Például rögtön az első mondat: "Hack and slash, szokásos kameranézettel a Gambitious Digital Entertainment-től." -> A játék hack and slash stílusú, a kameranézet a szokásos.

Azt nem kell külön kiemelni, hogy a Gambitious adta ki, vagy ha mégis kiemeled, akkor érdemes megjegyezni, hogy a Sobaka Studio a fejlesztő. Hiszen sokaknak a The Witcher 3 kapcsán sem az jut eszébe először, hogy a Bandai Namco adta ki, hanem hogy a CD Projekt RED fejlesztette.

Második mondat: "A játék Unreal Engine 4 motoros, szóval joggal számíthatunk szép grafikára és
optimalizáltságra."
-> A Redeemer az Unreal Engine 4-et használja, így joggal számíthatunk jól optimalizált, szép grafikára.

Harmadik mondat: "A sztori egy kőkeményre edzett bérgyilkosból lett szerzetesről szól. A volt bűnbanda emberei pedig a nyakában loholnak. Tehát minden adott egy jó kis hent-mészárszékhez." -> Itt már eleve az is gond, hogy igazából nem bérgyilkos volt a figura, hanem egy elit ügynök. A fegyvergyártó cég, aminek dolgozott, úgy döntött, hogy cyborgot csinál belőle, de ő megszökött, és szerzetesként éli életét, nyugalomban. A múltja azonban továbbra is kísérti őt, így sem a békét, sem a harmóniát nem találja, amikre oly nagyon vágyik. A cég természetesen folyamatosan kereste és üldözte a szökése óta, és ahogy az lenni szokott, meg is találta. Azonban a főszereplő nem akar menekülni, szembenéz a múltjával, a céggel, és megpróbálja jóvá tenni a korábban elkövetett ballépéseit.

Persze lehetne még folytatni, de tényleg nem akarom, hogy kötekedésnek tűnjön a dolog. És köszi, hogy írtál a játékról, nem hallottam még róla, bár engem a WASD irányításnál elveszett. Számomra borzalmasan kényelmetlen, akkor már inkább gamepad, de azzal meg nem szeretek ilyen stílusú játékokat játszani.

A cucc egyébként 12.74 euró jövő hét kedd estig Steamen is. Ennél valószínűleg jó ideig nem lesz olcsóbb hivatalos forrásból.

Stay a while and listen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.