Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KillHates


KillHates
nagyúr

El nem tudtam képzelni mire kell az illatmécses, amíg végig nem néztem a blogot :C :D
Nagyon ötletes és igényes munka. Respect :R és köszi a cikket!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#52) rvn_10


rvn_10
senior tag

Ez engem is érdekelt már régóta, csak sose volt energiám nekikezdeni. Talán majd most:)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#53) Findzs


Findzs
addikt

köszi az írást :R

hogy micsoda egy rossz indulatú emberek vannak :(((

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#54) dani08152 válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


dani08152
csendes tag

Szerintem optikailag sokat dob egy gép belsőségén :U Bár ez csak az én személyes véleményem :))

(#55) (ÉN)közPONT válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Design elem...+ így lehet gyakorolni inverse módon az esti harisnya lehúzást XDDD

Nemsemmi volt a gyerta fölött ,hogyan grillezzünk zsugorcsövet.. :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#56) dave666


dave666
aktív tag

Jó a bemutató :R
Régebben én is csináltam ilyet :K
Remélem sokan kedvet kapnak hozzá :)

Dave666

(#57) xman


xman
csendes tag

Tényleg, mire jó?

(#58) András83 válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


András83
csendes tag

Ez engem is érdkelne... régen a PATA kábeleknél azt mondták hogy jobb a légáramlás tőle a házban. Hát ok... végülis tényleg. :D

...de ezt a SATA harisnyázást most tényleg nem értem. Vastagabb és kevésbé rugalmas mint az original... akkor miért is jó ez?

(#59) creation válasza András83 (#58) üzenetére


creation
senior tag

Nagyon a sata harisnyára koncentrálsz, kihagyod a képből a vezetékek harisnyázását, amikhez passzol majd a sata harisnyája :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#60) hcl válasza András83 (#58) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát az a széles szalagkábel tényleg megfogta a levegőt, ha az útjába került...

Mutogatni való hater díszpinty

(#61) albert8 válasza András83 (#58) üzenetére


albert8
addikt

HA már az összes kábelt beharisnyázta az ember akkor ez sem maradhat ki
tehát jelentőség e nincs csak igy szebb :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#62) Gude


Gude
senior tag

Hasonlóan jó lett mint a tápkábelek harisnyázása.Gratlua :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#63) hito válasza KillHates (#51) üzenetére


hito
nagyúr

De harisnyázni Isten igazából csak lekváros házi farsangi fánk mellett lehet, jól mondom? :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#64) vammil


vammil
tag

Szépek lettek a kábelek...Én is kedvet kaptam hozzá és lehet neki is fogok állni ilyet csinálgatni :D

email: vammilhtc [kukac] gmail.com |||| Telefonon 7.00-22.00ig hétköznap 06/húsz/232-1472 vagy 06/hetven/515-9609

(#65) ZetorGumi válasza vammil (#64) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Énis ezen a véleményen vagyok.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#66) x_o_n válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


x_o_n
veterán

Gyanitom semmire..táp ,ide kábel oké.de sata
Dekor elem

(#67) SpZ


SpZ
senior tag

Most fejeztem be saját, nagyrészt önállóan desingolt házam. Nagy segítségemre volt az Atkeáltal harisnyázott sata kábel és a tőle rendelt kábelharisnyák rengetege.
Dícséret illeti a cikkekért és a munkáért is.
Album

(#68) creation válasza SpZ (#67) üzenetére


creation
senior tag

Szép szép, de egy kis gyorskötöző csodákra lenne képes a házadban.

De az az Arctic S1 rev2 mod az valami őrület :) Másrészt, te megbízol a rev2 hajligatós rögzítésében? Bátor ember vagy, én marattam ahhoz egy másik leszorítót :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#69) SpZ válasza creation (#68) üzenetére


SpZ
senior tag

Tökéletes az arctic s1 rev2, jól megvan húzva az biztos, de 46 fokig ment fel max szőrös fánknál.

Sajnos a gépházban ennél jobban nem tudok rendezkedni a képen nem látszik de hátul elég nagy köteg van összehajtva. Sajnos a hdd-k körül gyűlt össze az a pár vezeték ami így képen soknak tűnik élőben nem vészes. (a maradékot még összehúzogatom de ennél jobban csak tágasabb házban lehetne megoldani)

(#70) Kassadin


Kassadin
addikt

Köszönöm ezt és az előző cikked is, nekem az írásod adott kedvet beharisnyázni a kábeleket, csak így tovább, akarok még sok-sok cikket tőled. :DDD
A seggfej emberekkel meg ne foglalkozz.

[ Szerkesztve ]

(#71) lassiee


lassiee
tag

otletes :R

Opteron 165-t es Scythe Kama Bay AMP 2000-t keresek!///Sose feledd a tizenegyedik parancsolatot: ne hagyd, hogy elkapjanak!

(#72) Atke válasza Kassadin (#70) üzenetére


Atke
senior tag

Köszönöm szépen, eddig nem is láttam a hsz-edet. Popsibuksik mindig vannak, annak örülök hogy sokaknak tetszett, és segített. :R

lassiee :R

[ Szerkesztve ]

(#73) Newneed


Newneed
tag

Nagyon alapos leírás, sokat segített a sata kábelek harisnyázásánál. Köszi az alapanyagot is! :) :R

aloha

(#74) Atke válasza Newneed (#73) üzenetére


Atke
senior tag

Köszönöm szépen! és a vásárlást is.

(#75) bindike01


bindike01
aktív tag

:C :C :C :C :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.