Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tejeskifly válasza tejeskifly (#50) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

nálam így néz ki a dolog
[link]
ha képnek szúrom be akkor valamé szar ugyhogy linkelem

[ Szerkesztve ]

(#52) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

nekem nagyon tetszik az a hihetetlenül igényes írás, és ismét bebizonyosodott (legalább is számomra) hogy 8800GTről csak az 1600X1200felbontás miatt volt érdemes váltanom, ez alatt szinte felesleges, hacsak nem tudod eladni jó drágán a 88GTt:)

a refi 4850en nem mindig 89fokos a vga:) van az 100is....

[ Szerkesztve ]

(#53) aginor válasza tejeskifly (#50) üzenetére


aginor
addikt

A korábbi nagy melegben 33 fok volt, most már csak 28, a terhelt értékeket szőrös fánkkal néztem(annál semmi nem izzaszt jobban, mint egy legrosszabb eshetőséget használtam), játékok alatt ált. hűvösebb a kártya.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#54) alien_


alien_
őstag

Ha egy mód van rá, ne kepfeltoltes.hu -ra rakjátok a képeket, mert külföldről teljesen használhatatlan, egyszerűen nem jönnek be a képek..

Swarm is coming.

(#55) aginor válasza tejeskifly (#51) üzenetére


aginor
addikt

Neked hogy néz ki a kártyád? A vrm hűtő borda kék vagy sárga?

ProEvoFan: Ha szeretsz szűrőket is használni, akkor kisebb felbontáson is látom értelmét, sokkal folyamatosabb a játékmenet a 4850-nel.

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#56) tejeskifly válasza aginor (#55) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

kék kép alapján ugyanaz mint a tied...
Szőrös fánknál nekem viszont melegebb jóval 89-90 fok :S
Akk lehet rosszul van rátéve a hűtő? vagy mi lehet a probléma?
Meg is nézem valahogy...

[ Szerkesztve ]

(#57) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

na megvan a bibi!
Megnéztem és az egyik csavar ami rögzíti el volt törve :S
A csavar el van törve és benn van az anyában vagy hogy hívják azt. Most egy kicsit megnyomkodtam a hűtőt és 38 fokos...
Nem tudja valaki honnan tudok beszerezni ilyen kis leszorító szart? Az egész kéne ami átmegy a lapon bele a hűtőbe és rögzíti azt. Mert ha ilyen filléres dolog akkor nem vinném vissza pestre gariztatni....

[ Szerkesztve ]

(#58) rootkiller válasza aginor (#34) üzenetére


rootkiller
őstag

Hát ezek láttán már szóhoz se jutok. Mondjuk számomra fölös lenne az tény, a 4850el egyetemben, de nem is azért venném.

Artengo TR 990 Pro

(#59) Solten válasza aginor (#47) üzenetére


Solten
addikt

Szuper. Várjuk! ;)

Saor Alba

(#60) aginor válasza Solten (#59) üzenetére


aginor
addikt

Ennek lesz a folytatása: [link]
több kártyával és hűtővel, 8800gt(alapfesz és feszemelt, így következtetéssel gts, és 9800gtx is lesz a tesztben), 3850(következtetéssel 3870), továbbá 4850..

tejeskifly: külöm nem lehet olyat kapni, vagy apró és megpróbálsz ketesni(vf1000-hez két szettet adnak), vagy gari(én ez utóbbit javaslom inkább)

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#61) tejeskifly válasza aginor (#60) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

megy garira elméletileg már holnap
az min 2hetet jelent :(

(#62) DAMIEN1899


DAMIEN1899
csendes tag

a 4850 toxicon van hdmi csatlakozó?

(#63) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Szeva!Lenne egy kérdésem.Azt irtad,hogy a venti fordulatszáma fix.Ezzel [link]lehetne szabályozni?Nekem egy revoltec elölapi panelem van ami ugyanilyen 3 pines kis csatiai vannak.Tudom,hogy meredek az elképzelés,de az elmélet működhet?Jópáréve az amds procihűtőmön gyárilag volt ilyen kis potméter...

(#64) aginor válasza tejeskifly (#61) üzenetére


aginor
addikt

Sajnálom.. :O

DAMIEN1899: HDMI kompatibilis mind a két dvi kimenet, és adnak hozzá, egy hdmi átalakítót.

Milka 78: másik topicba már válaszoltam neked, szerintem nem jó hozzá, mivel más a csati, és a kábelek sorrendje is(én már próbáltam), csak nagyon barkácsolással menne..

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#65) Milka 78 válasza aginor (#64) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kár érte...Köszi a választ! :R

(#66) fagy53


fagy53
nagyúr

Most olvastam, grat. szép munka! :C
Látszik, hogy nem egy 5 perces fércmű, elismerésem a szép képekért, ötletes a grafikonok háttere és az, hogy a tuningeredmények mindig helyet kaptak az alapon végzett teszteredmények mellett.Korrekt és gesztusértékű a beállítások ilyetén feltüntetése, olvasóbarát megközelítés. Azért írtam a külalakot ilyen részletesen le, mert ritkán találkozom ilyen jólsikerült megoldással. :R
A tartalom is hasonló, az igen elterjedt 88GT nem rossz választás, hiszen éppen ennek a VGA-nak a tulajdonosai rohantak elsőként sorbaállni a 4850-ért. A tesztből kiderül, hogy nemhiába. ;] Az eredmények más hasonló tesztek ismeretében korrektek, és egy VGA választás esetén minden további nélkül felhasználhatók.
Végül a VF900 is meggyőző tudott lenni, de éppen az idle-ben nyújtott szereplése miatt a passzív megoldásoknak szerintem még ebben a kategóriában sincs párja, persze egy kiegészítő ventivel.
Kösz a tesztet!

(#67) rumkola


rumkola
veterán

A megtoldott ventikábel rothadtul kiábrándító.
Made in china.

(#68) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Nagyon jól összeszedett kis írás, beállok énis a dícsérők sorába.
Kiegészíteném még annyival hogy a cikk győzött meg a Toxic beszerzéséről :)

Tiszteletem

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#69) PH-User


PH-User
addikt

Gratulálok, igényes, szép, sokatmondó írás! :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#70) BemAnyó válasza PH-User (#69) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Nagyon jó kis írás, grat :R Nekem csak egy ref 4870 es hiányzik belőle, jó lenne tudni hogyha meghúzzuk a toxic fülét mit tud a nagy tesóhoz képest :U

(#71) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Én azért azt megcáfolnám, hogy a REF. 4850 70 fok felett legyen IDLE-ben. Nekem 63 fok. Azért ez egy kicsit túlzás volt. De az IDLE érték az stimmel. :K

(#72) Geller72


Geller72
veterán

Sajnálatos, hogy a kepfeltoltes.hu-n vannak a képek, így ezekből ma már semmi sem látszik. Jobb lenne átrakni a PH-s tárolóra, mert a cikkre még mindig sokan kíváncsiak szerintem, de pont a képek nem látszanak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.