Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) ABE válasza Samus (#22) üzenetére


ABE
őstag

Ezt a hozzászólásod sokkal kellemesebb olvasni. :)

Félre ne érts, nem várom el senkitől, hogy tökéletesen írjon. Nálam is becsúsznak hibák (figyelmetlenségből vagy tudatlanságból), de tudásunknak megfelelően érdemes magunkkal szemben igényesnek lenni. Szerintem... :B

Nyilvánvalóan van egy olyan réteg, ahol a teljesítményt eltorzult értékrend szerint mérik. Egy fórumon az ilyennel nem sokat tudunk kezdeni.

A hozzászólásod második része kicsit más vizekre evez, viszont el is gondolkodtat engem. Milyen konklúziót tudnánk levonni, ha kellő információval rendelkeznénk a fórumozókról? Vajon kialakíthatóak lennének tipikus csoportok? Sokszor olvasom a megjegyzést, hogy "na, megint egy tizenéves kölyök". És mi van a többiekkel? A középiskolás, az egyetemista, az asztalos, a hivatalnok, a bolti eladó vajon mutat tipikus jegyeket? Mi határozza meg az emberek igényességét? A kor, a végzettség, a nem, az anyagi helyzet, vagy a rendelkezésre álló idő a HSZ megírásához? Vagy netalán a neveltetés, a szemlélet, amit otthonról hozunk magunkkal? Változhat-e ez az idő múlásával?

Szerintem ezek érdekes kérdések lehetnek, ki- és hogyan viszonyul az internethez, kinek mit jelent a fórum, hogyan alakult ki a stílusa, és mennyire veszi emberszámba a nick-ek mögött rejtőző személyeket.

De túl messzire kalandoztam, ez már egy másik téma lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.