Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Samus válasza blueMerle (#2) üzenetére


Samus
addikt

Ez érdekes. Így kellene működnie. A klónozott kép ugyanolyan felbontásban jelenik meg (tehét a notesz és a külső megjelenítő ugyanakkor felbontást kap), és milyen képarányban? Mert ugye nálam az lenne a lényeg, hogy a notesz 16:10 (szélesvásznú 1280x800), a monitor pedig 1280x1024 4:3 képaránnyal, frissítés nem érdekes, 60Hz mindkettő. Odáig jutottam, hogy a külsőn 1280x800 megjeleik nyújtva, teljes képernyőn (ronda, egyrészt homályos a felbontás miatt, és az analóg átvitel miatt is), és válthatok még szélesvásznú módra, ekkor csíkban jelenik meg, egész szépen (így végülis majdnem natív módban megy a monitor, csak függőlegesen 800 pixel), de ugye egy pont akkora, mint a notesz kijelzője, sőt, a notesz picit szélesebb, +2cm-el, holott csak 15.4", a monitor meg 17" :D). Majd megnézem, ha kijön a Stabil Win7, most nincs kedvem Vistát feltenni (Ultimate 32bit van kéznél). Lényeg az, hogy akkor csak nálam sz@rakodik. DE. Azt írja ki kékhalállal egy pillanatra, hogy a windows a rendszer károsodása érdekében leállította a számítógépet. Viszont ha jól tudom, van egy olyan beállítási lehetőség, hogy a win ne szóljon be, és ha bajt sejt, ne állítsa le a rendszert. Ezt hogy tudom eszközölni? Egyébként vicces, hogy a gyári (Acer oldaláról töltött) driverrel MINDIG kékhalált kaptam Klón módban, a frissített (Intel oldaláról töltött) driverrel már van klón (de nem érdekli, mi van beállítva a monitor mezőben felbontásra, 1280x1024 helyett 1280x800-at küld, win asztal tulajdonságoknál a második megjelenítőre is ez, és Intel driverében is van beállítva), viszont amint váltani szeretnék (akár kiterjesztett asztal, akár egy megjelenítő, rögtön kékség és resi...Minden módot elfogad elsőre, de ha onnan váltok, akkor már kék és resi. talán új driver majdcsak megoldja...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.