Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

Nekem már egy ideje a "legviccesebb" a Mozilla kezdőlapom. :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2) Thunderzolee

Woww!

Ez jó, majd lesz mit elküldözgetni MSN-en.. ehhehh..
A villanykapcsolós nagyon üt. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Dj Polc


Dj Polc
tag

Lol ezek nagyon jóók!:DDD Nekem a villanykapcsolós a favoritom.

(#4) bajuszati válasza Dj Polc (#3) üzenetére


bajuszati
tag

nagyon szuper milyen oldalak vannak

(#5) csilla145


csilla145
tag

Ha valóban elfogyna az internet megölném magam :D 24 órából 19 netezés :Y :Y :C

(#6) Samus válasza csilla145 (#5) üzenetére


Samus
addikt

Az kemény...nekem napi hét-nyolc óra alvás kell, hogy ne legyek mosott sz@r, többet egyébként sem nagyon tudok aludni...sajnos vagy sem, nekem is életem fontos részévé vált az internet...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ez tetszett a legjobban mind közül: Hívja fel Anyukáját és kérdezze meg, hogy mi köze van a 3,14-nek a vargabáleshez. Az erre kapott választ rajzolja le.
Meg a másik nagy bekezdés: Fordítsa a monitort a nyomtató felé, hogy ne írja ki mindig a gép, hogy nem látja a nyomtató eszközt. :C

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#8) Keem1


Keem1
addikt

Azért vicces, hogy 11 év után csak egy site maradt fenn ezek közül (az első) 😁
A többit szó szerint elérte az internet vége.

Mondjuk ez is bizonyítja, hogy attól hogy valaki FrontPage huszár, még nem biztos hogy maradandót alkot (egy pure HTML fenntartása valami ingyenes helyen 0 Ft és évente 1 perc ellenőrzés, akár több évtizeden keresztül is).

[ Szerkesztve ]

(#9) cskamacska válasza Keem1 (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#10) cskamacska válasza Keem1 (#8) üzenetére


cskamacska
addikt

Pláne hogy az elsőnek már nem is ül a poénja, hisz Internet Explorer szó szerint nincs már öt és fél éve, és IE7 felett, azaz 2006/Vista óta teljesen más volt a HTTP 404 lapja.

Az oldal fenntartása pedig macerásabb, az ingyenes helyek pár évente meg szoktak döglendeni. 2010-ben sziklaszilárdan hittem benne, hogy az ImageShack az mindörökkön örökké élni fog, mert már konzisztensen 2003 óta megtartotta az összes feltöltött képét, mikor mondjuk egy magyar Képfeltöltés.hu valamikor fél évet sem bírt ki. :)
Aztán 2013-ban fogták magukat és minden képet kidobtak (először a hotlinkelést szüntették meg ami az egésznek az értelme volt, majd magukat a képeket is törölték), és azóta az Imgur ami látszólag örökké fog tartani, mondjuk 2 évvel későbbig, amikor azok is profilt váltanak és szintén minden kép megy a levesbe. ;]
Azt hozzátenném hogy eddig a szintén 2003-as Photobucket ami a legjobb eredményt adta, de itt leginkább a linkelt, reklámos galériába vezető képek esetében, mert a simán hotlinkelve beillesztett képek általában már ott sem működnek 15 év távlatából. 2004-es TinyPic ami szót érdemel, mert ott néha a tényleg ősöreg beillesztett képek is működnek, de van hogy csak a kicsinyített beilleszthető thumb van meg, és a teljes nagy kép már ott is elveszett.

Nagy szívfájdalmam a http://tools.wamma.hu/sun/ mint 2009-es SÜN! mém gyűjtőhely pusztulása, anyagainak nagyja része (benne a Windows tálcára pakolható SÜNtető alkalmazást) a zInternets kátyújának végtelenjében végezte. :O

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11) cskamacska


cskamacska
addikt

De ha már öreg internet sexplorer
https://mrdoob.com/lab/javascript/effects/ie6/
Az élmény örökké megmarad. :D

Vagy nem https://darthno.ytmnd.com/

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) Keem1 válasza cskamacska (#10) üzenetére


Keem1
addikt

Hát látod... én ezeken a mémeken nőttem fel, és az elbutulás internetes megvilágosodás még IE-n kezdődött. :DDD
Ezért kéne egy olyan oldal, ami kis túlzással, de az örökkévalóságig megőrzi ezeket a fiatalkoromat idéző emlékeket.

[ Szerkesztve ]

(#13) cskamacska válasza Keem1 (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

Próbálkozás azért van rá.

https://hatebin.com/newoapynit

Digitális Jólét Szoftver Alapcsomagjában a Linux Mint 20 lecserélt háttérképe mellé került egy saját hosts file is a fenti tartalommal, megakadályozandó a rosszlányok képernyőkre kerülését.

Extra, Ultraweb, Freeweb, ATW oldalak 2010-2012 között mind megszüntették az ingyenes tárhely szolgáltatásukat, így az Origo.hu mellett a blokkolni kivánt cicis oldalak nagyja része már tizenéve el sem érhető, a felsorolás gyakorlatilag csak muzeális értékkel bír. :)

mod: ezek a Tétova Teve Club, a Hősemberképző, a Honfoglaló, és a Hódító, a Gamestar, az 576 Kilobyte, rakás még régebben megszűnt ini.hu honlap, és jó pár kérészéletű lap.hu aloldalt is a blokkolási listájukra raktak. Ezek a jóemberek 100% hogy internet muzeológusok, a fiatalabb gyakornok kollégáik még meg sem születtek(!!) mikor ezen oldalak használata divatban volt. :))

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.