Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Kompaktabb méret, óóó igen :)) :DD
Hát végülis 5,3 helyett már "csak" 4,7...
Fantasztikus

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#2) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Végén már megint a soron következő google-referenciamobil (nexus prime) csak másodhegedűs telefon marad? :(

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

Nem is tudtam, hogy a koreaiak ilyen nagyra nőnek ;]
A poén csak az, hogy az LG U+ -nál lesz elsőként (vagy egyedüliként ?) kapható ami ugyebár az LG csoport tulajdonában lévő mobilszolgáltató.

(#4) Cyberpunk válasza Surfym@n (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mire az megjelenik a konkurencia lenyomja :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#5) Depression


Depression
veterán

Iszonyatosan gyorsan fejlődik mostanában ez a piac/hardvercsokor. Kíváncsi vagyok, hogy mivel érik el majd az elegendő szintet, ahonnan nem lesz igény jobbra.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) Cyberpunk válasza Depression (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Soha.:) Egyszerűen ilyen az emberi igény mindig vágyunk a jobbra, szebbre az újra.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) Rickazoid válasza Surfym@n (#2) üzenetére


Rickazoid
addikt

A Nexus-nak ott az értelme, hogy az az első és az kap meg minden frissítést elsőként, míg a többi telefonnál hónapokat kell várni, ha szolgáltatós, ez duplázódhat is, és optimalizálás szempontjából is rosszabbak, ráadásul egy Nexus támogatottsága tovább tart, mint bármely más telefoné (hivatalosan ugye 18 hónapot vállaltak a nagyobb gyártók, de senki nem kötelezi ennek betartására őket). Tehát ne azt nézd, hogy hardveresen mit tud a telefon (megjegyzem én nem nagyon látok olyan óriási különbséget a Nexus Prime és e között, 4,7" vs. 4,5", HD-HD, 1,5 GHz két mag-1,5 GHZ két mag, a Prime-ban TI, ebben valószínűleg Samsung, valószínűleg a GPU is egyezik, 1GB RAM-1GB RAM, belső tárról a Prime esetében nincs infó, de nem elképzelhetetlen a 8-16-32 GB.., a Prime-ban nincs TV vevő, most összedőlt a világ), hanem hogy összességében miről van szó. A Nexus Prime egyetlen valós és mással nem kompenzált hátránya az ára lesz.

(#5) Depression: Majd 3000 után, amikor a kijelzők felbontása jobb lesz, mint a valóságé, az eyePhone pedig a szemed mögé lesz ültetve (Futurama). :)

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) Surfym@n válasza Rickazoid (#7) üzenetére


Surfym@n
senior tag

persze ezzel tisztában vagyok, de itt most pont arra akartam reagálni, hogy a samsung kifejezetten el akarja kerülni azt a helyzetet, hogy a prime csak "átlagos" speckóval rendelkezzen... :)

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#9) #19158016


#19158016
törölt tag

Margit...normális....? :(

(#10) keIdor


keIdor
titán

4.7... istenem. Kell a halálnak már ekkora, kívánom bukjanak bele. (úgyse fognak)
Miért nem 4.3?

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) marcias válasza keIdor (#10) üzenetére


marcias
őstag

Szerintem már a 4,3 is sok.

Steam: marcias88

(#12) Rickazoid válasza keIdor (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

Kell a halálnak és annak, aki esetleg kicsinek tartja a 3,7 vagy 4"-t böngészésre vagy esetleg alkalmanként filmnézésre, de nem akar a telefon mellett még egy tabletet is venni aranyárban és azt is magával cipelni.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) Cyberpunk válasza Rickazoid (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem kell :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) gerilee válasza Valentino K. (#1) üzenetére


gerilee
aktív tag

Kompaktabb, mert a ping-pongban forgónál kisebb valószínűséggel fog beleakadni az asztal sarkába... :))

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#15) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Még egy tepsi telefon.

(#16) vulnrea


vulnrea
aktív tag

Itt egy kép a telefonról

[link]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#17) kopasz7


kopasz7
tag

Ez lesz a Note "mini"? :DDD

(#18) Rickazoid válasza vulnrea (#16) üzenetére


Rickazoid
addikt

Az nem az S2?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#19) vulnrea válasza kopasz7 (#17) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Gondolom :D, GSMArenán olvastam egy cikket, ott ez volt, de már máshol is láttam ezt a képet, szóval lehetséges, hogy így fog kinézni, pontosan azért mert egyes embereknek már túl nagy a Note, viszont nagyon tetszik nekik és lehet ezért találták ki :)

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#20) vulnrea válasza Rickazoid (#18) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Hát a Galaxy S2 LTE kiadására hasonlít, de az 4,5 hüvelykes.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#21) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szerintem egyértelműen a profitnövelés miatt adnak ki ilyen óriás kijelzős mobilokat, ugyanis sokkal nem kerül többe a gyártása, viszont jóval drágábban lehet adni.

:U

[ Szerkesztve ]

(#22) Dare2Live válasza =Mentor= (#21) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az még nem biztos, hogy el lehet adni drágábban ami viszont biztos, hogy probálnak egy új piacot csinálni ami viszont sok profitot hozhat. Meglátjuk, első körben biztos drága lesz.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#23) BoB


BoB
veterán

Végre értelmes méretű mobilok jönnek :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.