Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) JoeYi


JoeYi
őstag

2011-november-21: Internet böngésző D6500 alatti modellekre. Mélyvíz oldal alján találjátok

(#42) harry válasza dave666 (#37) üzenetére


harry
veterán

Viszont többe is kerül. Ráadásul ha nem edgelit, ahogy a cikk is írja, többet is fogyaszthat. Mondjuk ez az egész cikk ilyen marketing-bullshit-szerű nekem kissé, kb. semmi negatívumot nem említ, minden apró pozitívum pedig egy hatalmas újításként szerepel...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#43) JoeYi


JoeYi
őstag

2011-november-25: PVR bekapcsolása D5500 modellen

(#44) JoeYi


JoeYi
őstag

2011-november-28: nYouTubeHD3D magyarítása

(#45) JoeYi


JoeYi
őstag

2011-december-01: Idegen régióból származó widgetek átrakása saját user mappába Tutu7030 leírása alapján (mélyvíz oldalon)

(#46) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez nagyon hasznos írás! Köszönöm és gratula

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47) GZoli7


GZoli7
senior tag

Kár, hogy nem láttam előbb ezt a cikket.
A D400-on magamtól kellett rájönnöm, hogy kell bekapcsolni USB-ről a filmlejátszást. :)
Egy kérdés: Firmware frissítés visszaállítja a tv-t a gyári állapotra? Ezt a tv típusra értem.

[ Szerkesztve ]

(#48) JoeYi


JoeYi
őstag

2011-december-05: Melyik Samsung TV-nek, melyik típus felel meg más gyártóktól

(#49) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az okostelefon szoftverek részhez egy kis plusz:

A Samsung saját rendszerével (Bada) készült telefonokra is elérhető a TV Remote alkalmazás: Samsung TV Remote Control Application néven.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50) JoeYi válasza leslieke (#49) üzenetére


JoeYi
őstag

köszi, beleteszem. Gondoltam rá anno, de mondom szinte elenyésző lehet az itthoni bada userek száma

(#51) toma187


toma187
csendes tag

Nagyon tetszett az írás!!! Számomra hasznos volt, tanultam belőle!

40D6100-as TV-t vettem, és ha valakinek ezzel kapcsolatosan lenne kérdése, szívesen segítek, ha tudok!

(#52) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Jó kis cikk gratulálok :)

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#53) JoeYi


JoeYi
őstag

2011-december-11: Plex Samsung smart tévéken

(#54) JoeYi


JoeYi
őstag

2011-december-11 este: Mit tud a 65xx, amit a 60xx és 61xx nem? és UExxD6xxx nem FullHD 3d!

(#55) Napfénysüti

Ma boldog tulajdonosa lettem egy UE32D5000P-nek. Nagyon jó kis TV eddig. Köszi a jó leírást a D szériáról. :R

Més que un club!

(#56) JoeYi


JoeYi
őstag

2011-december-26: Firmware frissítés, 1017-es firmware gondok

(#57) JoeYi


JoeYi
őstag

2012-január-09: Streamelt videók

(#58) toma187


toma187
csendes tag

Van 2 munkatársam is, akik Philips TV-t vettek, az egyik 200e, a másik 300e körüli összegben. Az enyém az usb-n keresztül szinte mindent lejátszott eddig, még a 3D-s filmeket is! A munkatársaim "panaszkodtak", hogy egyes m2ts formátumokat nem játszik le a TV-jük, de a 3D-s filmeket sem (ezekből egyiket sem), illetve a Philips Blu-ray lejátszóval is vannak ilyen gondjaik! Én is hasonlóan jártam az LG Blu-ray lejátszómmal, de mikor a TV-re átraktam a winyót, meglepetésemre az lejátszotta a a filmet! Egyébként egy Samsung M2 1TB-os USB 3.0 winyót használok erre a célra.

Egyszóval eddig csak jókat tudok mondani róla, kivéve a csatorna programozását! De a cikknek hála azt is megtudtam csinálni! Még 1x köszi a cikket, nagyon tetszett!!!

(#59) mekoci válasza toma187 (#51) üzenetére


mekoci
csendes tag

Szia! Nekem is ugyanaz a tv-m van.A kérdésem az,hogy jobb a képminőség ha blu-ray lejátszóra kötöm a merevlemezt.

(#60) toma187 válasza mekoci (#59) üzenetére


toma187
csendes tag

Én nem vettem észre különbséget, mindkettőben szép! A felbontás ugyan az, és szerintem a minősége is. Annyi, hogy a lejátszó dinamikusabban tudja kezelni a film közben a menüt, és minden mást. Tehát pl. mikor hangot meg akartam változtatni, és megnyomtam a gombot, volt hogy 2-3, akár 5 másodperc is eltelik a TV-n való lejátszásnál. De gondolom elég megterhelő lehet a TV-nek a film lejátszása. A lejátszónál meg nincs ilyen gond! Nekem a lejátszó főként a lemezek miatt kellett, de volt olyan film amit nem akart lejátszani (BD 25 verzióban lévőt)

Tehát visszatérve a kérdésedre, nem vettem észre különbséget! Ezért ne vegyél szerintem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.