Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) james008bond


james008bond
őstag

Lehet tölteni szemüveggel együtt a telefont. erre van az alján a micro usb port. És le is van írva a Használati utasításban ( el kéne olvasnia a cikkírónak, mielőtt az írásba kezd... ). Ennél fájóbb pont, hogy a rácsatlakozott PEN-t nem látja a teló, aminek ugye nem bővíthető a háttértára...
Erotikus videók is igen, léteznek már rá ( 180-360 fokos 3D tartalmakban ).
Sajnos, tényleg nagyon pixeles, de ettől elvonatkoztatva, tényleg ütős tud lenni, főleg kontrollerrel ( igen, az is van hozzá, még anno kb 2 éve rendeltem Koreából és most már van is mire használni :-) ).
Viszont azzal én is egyetértek, kb 3 nap a csoda...már nem érzem azt, hogy munka után olyan nagyon bele akarnék merülni a VR-ba. Lehet, a tartalom szegényes, annyira azért nincs sok, számomra érdekes tartalom.
Az ára? Ha úgy nézzük, hogy gyakorlatilag semmi komoly elektronika nincs benne ( ha jól emlékszem a mozgásérzékelőn, tapipadon és usb porton kívül ), se kijelző, se processzor ( mert ezt ugye a telefon adja ), akkor igen is drága. Kb hasonló műanyag "keret" Kínából 6000-8000 Ft BT távirányítóval együtt ( Google VR, gyakorlatilag ugyanezt tudja ), akkor szerintem drága. Pláne, úgy, hogy a Samsung távirányító nálunk anno 20000 Ft volt... Viszont, ha Oculust nézzük, ott a szemüveg lesz kb 100000, önmagában semmire nem jó ott sem, kell hozzá egy igazán csúcs játékos pc...hát ott kb min 400000 Ft-ba fog fájni egy ilyen kis VR móka...Playstation is kihozza elvileg még ebben a félévben, de ott is a szemüveg egy PS4 konzol árával lesz összevethető...és kamera is kell hozzá az alapgépen kívül...
Ja és sajnos eléggé be tud párásodni a szemüveg, akár pár perc használat közben is.

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.