Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xors


xors
senior tag

A Samsung most egy lépéssel az Apple előtt jár ezzel a fülessel, már várható újítás volt! Jó kütyünek tűnik, kíváncsi vagyok a Xiaomi mikor dob ki egy hasonlót kb fele ennyiért ;]

(#2) gerii


gerii
addikt

Van ára :Y

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mondom magamban hogy nekem kell egy ilyen...Aztán megláttam az árát. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Mi a szent sz@r?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

75 ezerért veszek otthonra egy ládát és az egész városban hallom a zeném vezeték nélkül :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#6) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Maga a cucc jónak tűnik, viszont az üzemidő borzasztóan karcsú, hiába lehet tölteni pluszba a kis tokkal, és az ára is, hát... hagyjuk... :D

(#7) Mercel


Mercel
senior tag

Remélem nem ez a jövő.
Tudom, DE az.
De nekem nem jön be.

Marcel

(#8) match123


match123
tag

Azért ennyire lekoppintani a Bragi the Dash-t már-már pofátlanság (már ha nem arról van szó hogy megvették) :)

(#9) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Tipikus ipari hulladek borsos áron .
1-2 órás üzemidő?? Vicc kategória, gyorsan felejtsük el és lépjünk tovább.

[ Szerkesztve ]

(#10) Obyboy válasza mg1992mg (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

Úgy elfogadható lenne az ár és az üzemidő is ha két garnitúra füles lenne a dobozban és míg az egyik tölt addig a másikat lehet használni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#11) svgyula


svgyula
addikt

Urak! Mekkora egy b.romság ez! Nincs madzag jó! Tehát utcán nem használható! Mivel nincs benne antigravitációs motor, ezért ha kiesik a csatorna vonzásának sem tud ellenállni :D Persze akinek van fülbevaló odakötheti :P Ha meg kötünk rá madzagot akkor meg nem mindegy, hogy azon jön a delej vagy nem? :N Na meg ki a sz@rt érdekel, hogy mekkora a fülemben a pulzus :Y Ezzel is növelni lehet a valósidejű zombik táborát. Hogy fognak örülni az autóvezetők! Eddig néha legalább az idiótáknál az útszélén lehetett látni a füles nyomait és minden sofőr tudja, hogy egy süket zombival áll szemben ezért figyel! Ezzel ezt az opciót is elveszítik! Megint lehet majd az autósokra kenni a megnövekvő baleseteket.Egy újabb lehúzás a samu részéről jó drágán.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#12) oriic válasza svgyula (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Na meg ki a sz@rt érdekel, hogy mekkora a fülemben a pulzus"

:D Ezt gondold át még egyszer szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) mg1992mg válasza Obyboy (#10) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nos, igen, úgy valóban jobb volna. Viszont akkor dupla árat is adna neki a Samsung... Figyeld, ha veszel kettőt, végül is meg van a kettő pár nem? ;]

(#14) Obyboy válasza match123 (#8) üzenetére


Obyboy
addikt

Troll On:
A samu soha nem másolt semmit, :DDD kérdezd bátran az alma ügyvédjeit... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#15) oAcido válasza Obyboy (#14) üzenetére


oAcido
aktív tag

... hogy hogyan kell más fejlesztését levédetni és sajátnak mondani? ;]

(#16) WiZARD


WiZARD
addikt

A 3 órás üzemidővel nem lenne gond, a 2 óra még talán elmegy.
Az 1 óra az nagyon kevés, és ha hozzávesszük, hogy úgy tudott 1-2 órát, hogy a pulzusmérő nem volt használatban, akkor félő, hogy működő pulzusmérővel már egy edzésnyi időt se bír végig.

Ez kevés, főleg ha hozzávesszük, hogy a hangja nem az igazi, pedig jó cucc is lehetne.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#17) moleculez


moleculez
veterán

Jó cucc lenne 4-5 , órás üzemidővel, fele ennyiért. Nyilván új fejlesztésű cuccnak brutál ára van, ez természetes. Na majd Kínában megoldják negyed ennyiért is.
#11, made my day

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#18) Pug válasza WiZARD (#16) üzenetére


Pug
veterán

Hát nekem még a 3 óra is nagyon necces lenne... :N

Ez így kaksi... :P

Az ára meg kifejezetten horror...

[ Szerkesztve ]

(#19) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Érdekes.

A térerő veled van!

(#20) kerxy


kerxy
senior tag

"... de mire a hazai boltok polcaira kerül az IconX, ez a probléma szinte biztosan megoldódik." Ezt kivehetnétek nyugodtan, már kapható :)

Ku'leth szerinted nincs valamilyen szoftver ami verézli pl a touchpadot? :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Ku'leth


Ku'leth
tag

Gagyi, de legalább drága.

"Belső tároló 4 gigabájt (ebből körülbelül 3,5 gigabájt használható fel)"

És mire megy el egy füldugóban annyi tár amire 2x 45 perces SD rész is elfér ? :Y

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#22) csakany2001


csakany2001
senior tag

Én meg épp Headset-et akarok venni.Nem lenne ez rossz de az ára valahogy nem az igazi.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#23) xmaas


xmaas
őstag

Az otlet maga nem rossz de persze kerdeses mennyire kenyelmes hosszutavon egy ilyen kutyu amiben akksi is van meg a tobbi alkatresz a hangkelton kivul, az uzemido nagyon keves , a hangminoseg gyengus, illetve az ar nagyon sok :N

Arra mondjuk tokeletes amire mondjak hogy bemesz 1-2 orara konditeremben, vagy futni egy keveset arra eleg az de masra nem es ha mar ennyi penzt kiadsz valamiert az mar minimum egy szar uzlet mert erosen korlatozva van minden szempontbol hangminoseg , autonomia stb ...

Ennyi penzert cserebe olyan fulest lehet venni hogy ful orgazmusod lesz kb es az a kabel se ennyire hihetetlenul kikerulhetetlen megoldhato siman hogy ne zavarjon

(#24) match123 válasza Obyboy (#14) üzenetére


match123
tag

Remélem a hibáit (BT connectivity, mikrofon minősége (elvileg ezt már javították valamennyire), stb) is sikerült lemásolniuk, ha már a design, koncepció, feature-ök, ár meg minden más megvolt :)

[ Szerkesztve ]

(#25) helixP


helixP
nagyúr

Nekem nagyon tetszik, bár nem fér a fejembe, hogy hogy oldották meg, hogy a hívó fél is hallja amit mondok :)
Jó lenne, ha nem csak a tartón keresztül lehetne tölteni, hanem mondjuk kiadnának egy kisebb "beülőt" (mint pl a Gear Fit-eknél), amivel a doboztól függetlenül is lehessen tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#26) cintula187 válasza helixP (#25) üzenetére


cintula187
addikt

ŐŐŐŐ mikrofonon keresztül talán hallhat nem? :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#27) Ku'leth válasza helixP (#25) üzenetére


Ku'leth
tag

Ha a töltőcsatlakozó helye változatlan marad, nem mindegy mi lesz fülzsíros ? :))

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#28) helixP válasza cintula187 (#26) üzenetére


helixP
nagyúr

ŐŐŐŐŐ.... Igen, azt a részét értem, csak mérnöki bravúr, hogy a füledben van a mikrofon, és a partner hallja amit száddal mondasz. Headsetek mikrofonja legalább valamennyire közelít a szájhoz.

(#29) cintula187 válasza helixP (#28) üzenetére


cintula187
addikt

Az a pár centi egy normális mikrofonnak nem számít.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#30) PZsolt27


PZsolt27
tag

Hogy mennyi?!

(#31) ncc1701


ncc1701
veterán

Nekem tetszik, csak kicsit matekos az ára. Fülesről zenét úgyis csak edzés közben hallgatok, az meg nagyon max 2 óra, úgyhogy nekem a 3 óra ok lenne.

(#32) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez vezeték nélkül kajak hallókészüléknek néz ki, sosem dugnék ilyet utcán a fülembe.
Már a Vsonic VSD5-öt is megnézik néha a fülemben, pedig az vezetékes.
De ugye negatív profilú átlátszó monitor fülpánttal.
Szerintem NSA ügynöknek, vagy halláskárosultnak néznek lol.

[ Szerkesztve ]

(#33) eclipse19


eclipse19
senior tag

többarmatúrás fülhallgató
szimpla dinamikus meghajtó került bele
:Y

Azt hiszem ezekre ráférne némi magyarázat, mielőtt kötőszóként használjuk őket...

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#34) trobi28


trobi28
addikt

Megint egy eszköz a Samsungtól, amibe rentgeteg mindent belepréseltek. Ja, hogy egyik funkció sem működik rendesen? Részlet kérdés, de azért kérjünk jó sokat érte. Vicc. Ingyen se kéne :(

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#35) Dominó85 válasza gerii (#2) üzenetére


Dominó85
veterán

Inkább pofája a Samsung-nak. :(( Mesterségesen verik fel mind xarnak az árát. Bár rohadna rájuk az összes. És nem csak rájuk, hanem azokra a gyártókra is akik követik az árpolitikájukat.

* Péter - 06302461862 *

(#36) Fejvadi válasza xors (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Amikor ezt meglátják. :)

(#37) trobi28 válasza xors (#1) üzenetére


trobi28
addikt

Persze hogy az Apple előtt jár, az nem adna ki egy ilyen sz.r félkész valamit :)

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#38) helixP válasza trobi28 (#37) üzenetére


helixP
nagyúr

Kivéve az első Apple watchot... ;]

(#39) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Döbbenetes eszköz, engem is elkapott a kell érzés, egészen addig, amíg az árát megláttam. És az egy, másfél órás üzemidő egyáltalán nem baj, mindig a táskámban van egy akkumulátor, kábl ötödik éve folyamatosan, ráadásul én fülest tokban hordok, így ehhez is hordanám a bölcsöt. Imádnám ezt a fülest, nagyon innovatív! :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#40) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Szerintem nem feltétlen előny a teljes madzagnélküliség, tuti hogy elhagyod az egyiket, mert kiveszed a füledből amikor hozzád szól valaki és úgy elrakod hogy sose találod meg :DDD
Az üzemidő pedig vicc, amíg nem éri el a 6-8 órát, addig felejtős.

Évek óta megszállottja vagyok az ilyen sztereo BT kütyüknek, de amióta a Sony egyre szarabb cuccokat ad ki, meg az Apple-nak semmilye nincs, alig találtam elfogadható áron normális fülest. Skullcandy-ék csináltak egy nagyon kényelmes és praktikus headsetet amit 13 ezresért sikerült féláron megvenni webshopból, nagyon bevált, de remélem a Samsung vagy a Huawei, esetleg a Xiaomi előjön valami tényleg nagy újítással "fillérekért" :D

[ Szerkesztve ]

(#41) helixP válasza trobi28 (#37) üzenetére


helixP
nagyúr

De félreértés ne essék, ebből is a második harmadik generáció lesz igazán jó.

(#42) DiamondBack válasza helixP (#41) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Arra bőven jó ez is hogy kiderüljön van e piaca :)
Jövőre jöhet a Samsung Gear IconX 2 picit kiforrottabban... Azért valljuk be nem lenne ez olyan rossz ha minden jól működne, és üzemidővel is bírná. Ha ezt most tökéletesre csinálták volna (és tuti hogy meg tudták volna) mit adnának ki ezután? Aktivitásmérő, zene lejátszó, vezeték nélküli head szet egyben, Samsung logóval szerintem sose lenne 75 k alatt.

[ Szerkesztve ]

(#44) ncc1701 válasza trobi28 (#37) üzenetére


ncc1701
veterán

Kiadná az, csak megmagyarázná, h rosszul használod.

(#45) TTTotya


TTTotya
senior tag

Nekem tetszik az ötlet, a mostani Sony-n sem szeretem a zsinórt, de a 8,5 órás üzemidőt annál inkább. Ha kiforrja magát maga az ötlet akkor jó lesz ez, persze ennyiért nem. Ahogy a kollegák már említették, meg kell várni a Xiaomi-s verziót :DD

[ Szerkesztve ]

(#46) D4ni


D4ni
őstag

Az edigi BT samsung füleseimből kiindulva ( Gear circle, jeleneg level u pro) a mikrofon fölösleges bele, ugyanis éppenhogy lakásban zaj nélkül hallanak, amennyiben kimászok az erkélyre vagy csak munkába menet szeretnék váltani néhány szót rögtön 3x kérdeznek vissza mit is mondtam. Mind a kettő készülékemnél volt ilyen probléma, és nem egyedi eset. Ja, hogy 1 órás üzemidő? Ki se kellett volna hozni ennyivel... Level u pro 6-8 óráját nézve röhej ( oké oké nyakörv stb stb.. van helye az akksinak). 35-40 max a reális ár főleg úgy hogy szinte semmi vágyat felkeltő funkció nem működik 100, de még 50%-osan sem.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#47) lugosi válasza xors (#1) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"A Samsung most egy lépéssel az Apple előtt jár ezzel a fülessel, már várható újítás volt!"

Nem várható, hanem borítékolható volt szerintem. Éppen azért amit leírtál.

A hírek arról szólnak pár hónapja, hogy az új iPhone-on ősszel nem lesz Jack csatlakozó, tehát azt jósolják hogy vezeték nélküli (airpods) füles lesz az új szifonhoz. Lehet rosszindulatúnak nevezni, de ebből szerintem borítékolható volt, hogy a Samsung kijön egy vezeték nélküli fülessel. Míg az Apple nem volt hír, addig nem jöttek ki vele.
Akkor volt hasonló érzésem, mikor elterjedt a hír, hogy az Apple okosórát fejleszt, erre a Samsung és pár másik gyártó gyorsan kijöttek eggyel.

(#48) D4ni válasza lugosi (#47) üzenetére


D4ni
őstag

Azt is tegyük hozzá, hogy a Beats az Apple tulajdonàban van és nekik van hasonló termékük , ami ráadásul előbb volt piacon. Ha jól dereng.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#49) helixP válasza lugosi (#47) üzenetére


helixP
nagyúr

Tehát ha a Samsung hasonló termékkel jelenik meg az Apple után, akkor koppintott, és ha előbb jelenik meg egy hasonló termékkel, mint az Apple, akkor is.
Értem :)

D4ni: a AirPod-ra gondolsz? Amúgy az már kijött?

[ Szerkesztve ]

(#50) D4ni válasza helixP (#49) üzenetére


D4ni
őstag

Utána néztem pontosan gyorsan a beats termékeknek , nem az ő kínálatukban láthattam ezek szerint. Max ez, de kábel köti össze a két "fülbevalót" :)) [link]

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.