Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) B1T3 válasza Yogibear974 (#700) üzenetére


B1T3
addikt

Nem akartam kötekedni, csak azért írtam, mert ugyebár az adatok bluetoothon keresztül kerülnek át a telefonra.

(#702) Yogibear974 válasza B1T3 (#701) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Rendben értem én! Nehogy már ne "lássák" egymást Jobbomon az óra, balomon a teló! Akkor kiv. kedvéért,
legközelebb egy karra rakom őket.

Üdv: -=Yogibear=-

(#703) SVLaller válasza Yogibear974 (#702) üzenetére


SVLaller
senior tag

nem hiszem hogy ez lenne a gond. nálam is előfordul bringázás közben, hogy az út feléig 0km/h-át loggol és az útvonalat sem menti, pedig az össz. megtett km stimmel és ha ránézek az órára menet közben az is mutatja az aktuális sebességet. Szerintem csak a GPS vétellel nem stimmel valami, nincs pontos pozíció ezért nem loggolja az utat.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#704) B1T3 válasza SVLaller (#703) üzenetére


B1T3
addikt

Erre annyi tippem van, hogy addig nem kell elindulni, míg nem állítja be a GPS a helyünket, hátha.

(#705) Yogibear974 válasza B1T3 (#704) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Na, de honnan látom?! Nem a telefont nézem, hanem az órát! A kezdjen el futni, én ezalatt úgy értelmezem, hogy már mindent adatkapcsolatot beállított, amennyiben talál telefont, akkor azon rögzíti az adatokat!

Üdv: -=Yogibear=-

(#706) xedos


xedos
addikt

Sokadik fitness órát veszem - mindegyik más.
A bosszantó az, hogy mindegyikben van olyan, ami jobb a többinél - de olyan óra amelyikben minden benne van - na olyan nincs! Ennek nagyon tetszik a kijelzője, menűje stb. Egész sok mindenre használható telefon nélkül is. Ugyanakkor az ébresztés kihagyása ????? amatőrség. Van Microsoft Bandem - csúnya, de pl ébresztés beállítható. Cserébe sok-sok mindent nem tud, de van benne GPs és UV mérő.

(#707) B1T3 válasza xedos (#706) üzenetére


B1T3
addikt

Úgy miért nem jó, hogy a telefonod ébreszt (akár némán, az is csak rezgéssel), és a karodon rezeg az óra?
Én ezt nem látom annyira hatalmas kompromisszumnak.

(#708) helixP válasza xedos (#706) üzenetére


helixP
nagyúr

Használd Open Fittel.

(#709) xedos válasza helixP (#708) üzenetére


xedos
addikt

Egyenlőre még iPhoneom van:-)
A gyerek Xiaomi-jával tesztelgetem, érdemes-e váltanom. OpenFitet nem engedi leszedni - szerintem az Android 4.3-a probléma. Proci benne Snapdragon...
Shealth-el is ez a gond (elvileg már megy bármilyen telefonnal, de csak Android 4.4-el)
Az alvásfigyelésről milyen grafikont mutat telefonon? Valaki tud egy képet mutatni róla? (Shealth)

(#710) helixP válasza xedos (#709) üzenetére


helixP
nagyúr

Ja hát igen, 4.4-es a minimum a wearable dolgokhoz. Alvás infót szerintem csak samsung cuccokkal tudja ábrázolni.

[ Szerkesztve ]

(#711) LouiS22 válasza xedos (#709) üzenetére


LouiS22
veterán

Túl sokat ne várj az S Healthtől, igaz, hogy bármilyen telefonra fel tudod rakni, de nekem pl. nem sikerült a fittel életre kelteni...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#712) SVLaller válasza LouiS22 (#711) üzenetére


SVLaller
senior tag

nálam jól megy az shealth a fittel, csatlakozik szinkronizál ment mindent.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#713) helixP válasza SVLaller (#712) üzenetére


helixP
nagyúr

Milyen telefonod van?

(#714) SVLaller válasza helixP (#713) üzenetére


SVLaller
senior tag

Note 4 Lollival.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#715) xedos válasza LouiS22 (#711) üzenetére


xedos
addikt

Nekem se :-(
Pedig küszködtem vele rendesen. Xiaomi Redmin próbáltam...
Rendszer frissítés stb...

(#716) helixP válasza SVLaller (#714) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát azzal még jó hogy... :)

(#717) SmikOne


SmikOne
tag

Sziasztok! Mi lehet a baj ha csak rebootol az eszköz?

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#718) helixP válasza SmikOne (#717) üzenetére


helixP
nagyúr

EZ megoldást jelenthet.

(#719) RAZERXX


RAZERXX
tag

Sziasztok ! Valaki használja időjárással az órát ?
Melyik verzió van fent ha működik is neki ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#720) xedos válasza RAZERXX (#719) üzenetére


xedos
addikt

Tegnap állítottam be - nekem működik.
Galaxy S5 - Gear Fit Manager 1.127.0827

(#721) RAZERXX válasza xedos (#720) üzenetére


RAZERXX
tag

Gear Fit Manager 1.127.0827 én nem találom sehol !

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#722) RAZERXX


RAZERXX
tag

Aki lolin használja az leírná a verzió számot hogy melyik apk fut ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#723) SVLaller válasza RAZERXX (#722) üzenetére


SVLaller
senior tag

1.127.0827, ma frissült.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#724) RAZERXX válasza SVLaller (#723) üzenetére


RAZERXX
tag

Egy letöltési linket tudnál adni ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#725) SVLaller válasza RAZERXX (#724) üzenetére


SVLaller
senior tag

Sajnos nem vagyok ennyire benne a témában, a Play Store-ban nincs az biztos, én a Galaxy Apps-ból szoktam telepíteni ha szükség van rá :U

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#726) B1T3 válasza RAZERXX (#721) üzenetére


B1T3
addikt

Szia, magától fel fogja dobni a frissítés elérhetőségéről szóló üzenetet, nekem pl. éppen az előbb tette meg (gondolom, szakaszosan megy, hogy ne mindenki egyszerre töltse le). Ha nagyon sürgős, tudok dobni apk-t.

(#727) RAZERXX válasza B1T3 (#726) üzenetére


RAZERXX
tag

jó lenne megköszönném ! :R

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#728) Krysz74


Krysz74
tag

Sziasztok
Van itt olyan ember aki Open fitet használ és sikerül a időjárás opciót használni ?Mert nekem nem megy hiába nyomok rá az órára hogy használja a lokáció információkat nem történik semmi.Ha van valakinek valami ötlete azt megköszönném.

(#729) helixP válasza Krysz74 (#728) üzenetére


helixP
nagyúr

Open fittel nekem egy óránként küldött időjárás információkat, automatikusan, nem is kellett semmit külön nyomnom hozzá.

(#730) RAZERXX válasza Krysz74 (#728) üzenetére


RAZERXX
tag

nálam ment open fitel az időjárás de csak az !!! Lolin használtam töbi hivás fogadás sms értesítések nem!

Esetleg erre ötlet hogy miért nem ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#731) Krysz74 válasza helixP (#729) üzenetére


Krysz74
tag

Nekem nem akarja az istenért se.

[ Szerkesztve ]

(#732) Krysz74 válasza RAZERXX (#730) üzenetére


Krysz74
tag

A hívás,Ébresztő,sms,megy ment a gmail is de most valamiért megint nem megy én is Lollin használom de úgy néz ki hogy nem mindegy hogy milyen telefonnal szeptemberben még a LG G2 minim volt ott ment a gmail is de most Huawei p8 lite van hol megy hol nem.Probálgatom a telefon beállitásait de még igazán semmi eredményre nem jutottam a legnagyobb gondom most az ha huzamosabban vagyok távol a telefontól akkor nem mindig kapcsolodik vissza (pedig automatán kellene neki)Ha valamire jutok akkor ugyis megosztom.

(#733) helixP válasza Krysz74 (#731) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez biztos, hogy az open fit? Mert ott ez nem így néz ki. Óránként 1x kapsz egy üzenetet az időjárásról, ez inkább olyan, mint a sima samsungos app.

(#734) RAZERXX válasza helixP (#733) üzenetére


RAZERXX
tag

Ez nem igaz ! Mert van az openfitnek is már !

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#735) Krysz74 válasza helixP (#733) üzenetére


Krysz74
tag

Biztos hogy Open fit a Gear fit-nél az óra magyar :D Teljessen szűzen lett felrakva a párosítást megszüntetem a telefonnal rebootoltam az órát.Újra telepített Open fit.Tegnap este észrevettem valami újdonságot.Az értesités mappa az órában üres,és hogy azt mutatja az Open hogy nincs össze csatlakozva az órával az nem jelent semmit. :D

[ Szerkesztve ]

(#736) RAZERXX


RAZERXX
tag

Lg l90 használom gear fitett minden működik csak az időjárás nem !

Loli van fent és ez gearmanager 1.117.0306 lollipop51_test_2 nem lehet még valahogy meg erőszakolni ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#737) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy nagyon alap kérdésem. Az órának folyamatosan össze kell hogy legyen kapcsolódva a telefonnal vagy anélkül is megy és méri mondjuk a pulzust lépéseket?
Most szemezek egy ilyennel, de nem szeretném egész nap bekapcsolva hagyni a telefonomon a bluetooth-t.
Ha mondjuk kikapcsolom a készüléken, akkor az óra folyamatosan keresni fogj a készüléket és ezáltal meríti magát, vagy be lehet állítani ilyen offline módot, hogy csak az "alap" funkciókat tudja?

Bocsi a béna kérdésért, de még fehér öves vagyok a témában :)

(#738) helixP válasza Icetee (#737) üzenetére


helixP
nagyúr

Ki lehet rajta kapcsolni a bluetooth -ot, ekkor is méri a lépést. Mért akarod offline használni amúgy?

(#739) Icetee válasza helixP (#738) üzenetére


Icetee
aktív tag

Ez kicsit furán hangzik, de nem szeretem a telefonomat magammal vinni mindenhova. Ellenben egy órára szükségem van. Pl ha elmegyek bringázni, akkor otthon hagyok mindent. Ezért érdekel a dolog, hogy ha mondjuk lerakom a telefont otthon, akkor az órát tudom-e így anélkül használni :)
És ilyen offline módban milyen funkciók elérhetőek? Csak az óra meg a lépésszámláló? Mennyi időt bír ki egy töltéssel?

(#740) helixP válasza Icetee (#739) üzenetére


helixP
nagyúr

Stopper, pulzus számláló még. Ennyi.
4-5 napot bír.

[ Szerkesztve ]

(#741) SVLaller válasza Icetee (#739) üzenetére


SVLaller
senior tag

bringázáshoz pont kell a telefon, mert a gps jelből számolja a megtett utat, telefon nélkül el sem indul a mérés.
viszont futás, gyaloglás megy önmagában, én is így használom futógépen, amikor hazaérek kapcsolódik és feltölti a telefonra az adatokat.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#742) xedos válasza Icetee (#737) üzenetére


xedos
addikt

Akkor neked olyan kellene ami GPS-es. Én használtam és árulok egy Microsoft Bandet. Ezzel el tudsz menni futni biciklizni, közben megjegyzi, hogy merre és milyen tempóval mész + méri a pulzusod - sőt utólag telefonon meg is lehet nézni. Ilyet a Gear Fit nem tud. Cserébe az üzemidő folyamatos pulzusméréssel, Bluetootal, alvás és lépésszámlálással kb 2,5-3 nap :-(

(#743) Icetee válasza SVLaller (#741) üzenetére


Icetee
aktív tag

Ki lehet az órán kapcsolni a bluetooth kapcsolatot (hogy ne keressen állandóan ezközt) vagy az folyamatos ha bekapcsolod a kütyüt?

(#744) xedos válasza Icetee (#743) üzenetére


xedos
addikt

Igen. Ki lehet kapcsolni. (ekkor a telefonról ügye nem kapod meg az értesítéseket)

(#745) Icetee válasza xedos (#744) üzenetére


Icetee
aktív tag

Szuper. Még annyi érdekelne, hogy a Viber, Whatsapp üzeneteket is meg lehet nézni ha érkezik és persze össze van kapcsolva a telefonnal?

(#746) B1T3 válasza Icetee (#745) üzenetére


B1T3
addikt

Ha bekapcsolod, hogy jelezze, igen.

(#747) Krysz74


Krysz74
tag

Sziasztok
Gondoltam leírom a Gear fit, illetve a Huawei p8 lite(kapcsolatát).
Végig próbálgattam az összes Gear fit apk-t és az a Open fiteket is.
Sok próbálkozásom után maradtam a Gear fit apk-nál bár ez sem a legjobb,észrevettem hogy összevissza telepítgetés után hol ez nem működik hol az.(E-mail,sms,hívás értesítés,)
Van amelyik Gear fit-et nem el sem lehet indítani,van olyan amelyik nem kapcsolódik az órához. Teljesen újra húzott rendszerrel a NoSamsung 5** apk most az sms-eimet nem akarja megjeleníteni az óra(előzőleg működött ugyan ez az apk-nál egy előző telepítésnél)Az Open fit-nél ez borzalmasabb igaz hogy sikerült beállítanom az időjárást az órán(Csak GPS-el) de nem mutatta ha hívnak illetve sms sem működött. Azon gondolkodom hogy lehet hogy van valami köze hoz is hogy melyik Gearfitinstaller-el van feltéve az apk. Valakinek van ezzel kapcsolatban valami észrevétele?Nagyon kiábrándító ez az egész. Gondolkodom rajta hogy vagy eladom vagy elcserélem egy Talkband2-re talán ha ugyan az a gyártó akkor normálisan fog működni az egész.

(#748) RAZERXX válasza Krysz74 (#747) üzenetére


RAZERXX
tag

melyik verzióval használod ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#749) helixP válasza Krysz74 (#747) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, a proci típus az vízválasztó tud lenni. MTK-sokkal nem nagyon akar együttműködni, ezek szerint a HiSilicont sem szereti. Viszont Fura, hogy az Open Fittel is baja van, mert az elméletileg procikon átnyúlóan támogatja az eszközöket.

(#750) Tiger. válasza Krysz74 (#747) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem m9 el se m volt valami jo, seged progi kellett a vissza csatlakozashoz, raadasul ha ertesites jott csak a hivast mutatta egybol a tobbinel csak rezgett, eladtam es vettem egy garmin vivosmartot, szamomra ez mostmar tokeletes, mindent jelez rendesen, meg az alvasomat is megtanulja.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.