Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) bodazo válasza Yogibear974 (#600) üzenetére


bodazo
tag

Nagy pontosság. Gps és mobilnet combo.

(#602) modd3r


modd3r
őstag

Van új GFM verzió, 1.127.0827
Nagyon remélem, hogy ez megoldja végre az össze-vissza frissítgetési mizériát... :(

(#603) Yogibear974 válasza modd3r (#602) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Úgy legyen!

Üdv: -=Yogibear=-

(#604) Yogibear974 válasza modd3r (#602) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Honnan szedhető le?! A galaxyappon méga 1.117.0306 érhető el.. Ez is van feltelepítve

Üdv: -=Yogibear=-

(#605) modd3r válasza Yogibear974 (#604) üzenetére


modd3r
őstag

Én csak rányomtam egyszer a frissítésre, és ezt rajta fel.
De sajnos ugyanúgy frissítgetné önmagát..... :(

(#606) pleomax18


pleomax18
csendes tag

Gyors kérdés ! 30 ezret megér a kütyü ? Rendes karórám (buta) van, de ez valahogy jobban izgatja a fantáziámat. Elsődleges szempont, számomra a médiavezérlés, a fitnesz része annyira nem izgat. Esetleg az Alcatel okos órája jobban megérné ?

(#607) helixP válasza pleomax18 (#606) üzenetére


helixP
nagyúr

25-ért már újat kapni, ne fizess érte annyit.
Én is Alca Watch és e közt variáltam, azért vettem meg ezt, mert olcsóbban rájöhetek, hogy kell-e ez nekem egyáltalán. Egyelőre bevált.

Milyen telefonnal használnád?

(#608) pleomax18 válasza helixP (#607) üzenetére


pleomax18
csendes tag

S 4 mini. Eddig csak a Telekom nál néztem, de ha van olcsóbban is akkor még jobban körülnézek.
Az Alcatel-nek a kijelzője egy kicsit "bóvli" cuccnak tűnik, habár még élőben nem nyomkodtam meg. Na meg igen, +10-20 k val több. Kinézetben talán jobban hasonlít egy órára, de tudásban nem több.

(#609) helixP válasza pleomax18 (#608) üzenetére


helixP
nagyúr

Hm... én július végén vetem, akkor volt 24-ért is, most 27 a legalja. Ennek tuti szebb a kijelzője, mint az Alcatelnek. Pláne Samsung telefonnal tökéletesen fog együttműködni. Szerintem, nézd meg élőben mindkettőt.

(#610) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok beléptem a klubba.
Ma vettem egy használt órát, jelenleg azon agyalok a keretet valahogy lelehet fóliázni ?
Előző tulaj hagyott 1-2 sérülés nyomot vagyis lepattogzott a festék, és zavar.
Vagy valaki csinált hasonlót, hőre melegedő fóliával mondjuk ?

[ Szerkesztve ]

(#611) Horovic válasza modd3r (#605) üzenetére


Horovic
aktív tag

Hogy lehet megnézni hogy van-e frissítés az órára.

(#612) Tiger. válasza ADAM1337 (#610) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én probáltam de nem jártam sikerrel, sőt festeni is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#613) Prien válasza ADAM1337 (#610) üzenetére


Prien
addikt

Valaki jó régen írta, hogy lekaparta a krómozott keretet óvatosan végig és tök jó matt fekete lett az egész óra.
Csak egy tipp.

A kevés is több a semminél.

(#614) modd3r válasza Horovic (#611) üzenetére


modd3r
őstag

Sehol, amikor kiírja, hogy frissíts, rányomsz...
ADAM1337: Engem anno annyira zavart ez a krómozott keret, hogy óvatosan lekapartam.

[ Szerkesztve ]

(#615) helixP válasza modd3r (#614) üzenetére


helixP
nagyúr

Fotót tudsz róla mutatni esetleg? :R

(#616) modd3r válasza helixP (#615) üzenetére


modd3r
őstag

(#617) ADAM1337 válasza modd3r (#616) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszönöm, mivel kapartad le ?
Gitár pengető vagy snitzer is jó lehet rá ?
Ez lesz az én megoldásom is úgy érzem mennyire sérülékeny a műanyag alatta ?

(#618) helixP válasza modd3r (#616) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi a képet!
Egész rendben van :) Mivel tudtad ilyen szépen leszedni? Előbb, vagy utóbb valószínű én is leütöm majd valahol a szélét és akkor ki kell valamit találnom ...

(#619) modd3r válasza ADAM1337 (#617) üzenetére


modd3r
őstag

Én sima sniccerrel kapartam le. Nagyon óvatosan kell, mert alatta a műanyag sérülékeny.
Ja, meg utána fekete alkoholos filccel is átmentem rajta.
Élőben 100x jobban néz egyébként ki. :K

(#620) Tiger. válasza modd3r (#619) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én anno nem kapartam le, egyből rámentem lakfilccel, de sajna az nem akar megszáradni, igy leszedtem.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#621) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Az endomondonál a HR-t miért nem mutatja az óra belehet állítani valahogy ?
Mert a saját s-health es futó alkalmazással mutatja a folyamatos HR-t, de itt valamiért nem.
note3 lollipopp-al használom az órát.
Illetve miért a gearfit managerből kell nyitni az s-health-et hogy lehúzza az óráról az adatokat ?

(#622) ludnik


ludnik
tag

Le lehet tiltani, hogy a bluetooth újracsatlakozásakor ne legyen rezgés, kijelző felvillanás? Szerintem felesleges ha eltávolodok a telefontol, hogy állandóan figyelmeztetgessen.

Mennyire karcolódik a kijelző? Érdemes fóliát rakni rá?

[ Szerkesztve ]

(#623) RAZERXX válasza modd3r (#614) üzenetére


RAZERXX
tag

Kies 3 lehet frissíteni már ha engedi !
Ez a króm le kaparás engem is érdekelne !?

[ Szerkesztve ]

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#624) bodazo válasza ADAM1337 (#621) üzenetére


bodazo
tag

Én úgy tudom csak a fizetős változatban működik.

(#625) ADAM1337 válasza RAZERXX (#623) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Küldök róla képet, nekem már a nagyrésze le is jött, de van ahol körömmel lelehetett kaparni.

(#624) bodazo: ez érdekelne, de a kiegészítőknél az endmonodóban, van ahol a hr monitort választom ki, és az ant+ -osra nem talál rá.
Tehát mintha ott lenne az opció de csak scannel végig, lehet előfizetek a premiumra akkor éves szinten nem is olyan sok volt, ha jól emlékszem.

Közbe rákerestem endomondo-éknál is erre:

"Samsung Galaxy Gear

Gear Fit
When using a Samsung Gear Fit, you just need to download Gear Fit Manager app to your phone and pair it with the device. Then, download the latest version of our Endomondo Android app or update your current version and it will automatically get recognized in your Gear Fit – when you tap on “App Connect” on the Gear Fit, you should see Endomondo among the options.

It is not possible for Endomondo to access heart rate data from the Gear Fit. To view heart rate data, you must connect a hear rate belt to Endomondo."

Sajnos magába nem méri, de a gyári futásos app meg tudja a folyamatos HR-t.
Mi a legutolsó FW az órára illetve hogy lehet updatelni ?

[ Szerkesztve ]

(#626) helixP válasza ADAM1337 (#625) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem is pls :D
Köszi!

(#627) ADAM1337 válasza helixP (#626) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ide berakok majd nagyméretű képeket estefelé, csak ma még melo meg evezni megyek az órával.

(#628) Sana777 válasza modd3r (#602) üzenetére


Sana777
újonc

Én találtam 1.98-as számú frissitést :(

(#629) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

frissült az s-health app lollin eléggé meg lett variálva a nézet.

(#630) Yogibear974 válasza ADAM1337 (#629) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Eddig is ilyen volt, mármint az új felület, nem a régi! Hiányolom az egyszerű térképnézet váltást. Szintkülnbség a futás alatt. Az útvonal sebesség szín szerinti részletezést. Futásnál (km- beállíás) 50-90% rövid hangjelzés. 100% fanfar. Ezek kimaradtak az új shealtból :-(

Üdv: -=Yogibear=-

(#631) RAZERXX


RAZERXX
tag

Hát én nem tom mivel kapartátok le de az enyém nem jön ! :W

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#632) Yogibear974 válasza RAZERXX (#623) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Nem sikerült! Bemókoltam a sorozatszámot, modellsz., de nem azonosítható. Amúgy BOA2 a fw vége, van ennél újabb?!

Üdv: -=Yogibear=-

(#633) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Ha valakinek restartol, akkor (csak samu készüléken!):
- gear fit manager uninstall (lehetőleg előtte töröljétek az adatokat is.)
- innen szedjétek le a filet ami a szövegben található linken van:
http://wearable.samsungapps.com/update/check?mcc=222&mnc=01&fitCsc=ITV&mgrCsc=NEE&fitDeviceId=SM-R350&mgrDeviceId=SM-G900F&fitVersion=simonepsp&mgrVersion=1210

- rakjátok fel
- Majd innen szedjétek le a filet ami a szövegben található linken van:
http://wearable.samsungapps.com/update/check?mcc=222&mnc=01&fitCsc=ITV&mgrCsc=NEE&fitDeviceId=SM-R350&mgrDeviceId=SM-G900F&fitVersion=simonepsp&mgrVersion=1210&fitDevUniqueId=TEST&mgrDevUniqueId=000000000000000&langCode=it&localeCode=it-IT&firmwareFileName=UPDATEMODE_R350OXA0BNE5_R350XXU0BNE5.tar&minSdk=17&targetSdk=19
- rakjátok fel

Ez a legfrissebb fw és software ami a gear fithez van. Ez az esetek jelentős részében helyrehozza a restartot. Ha nem érzi jól magát a készüléken akkor downgradel automatikusan az utolsó jóra. Nekem note3-on az 1.117.0306-ot rakja fel, pedig a legfrissebb a 1.127.0827-es. (Viszont rendesen kommunikál a pár napja kijött friss Health S-el is!)
forrás: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2789503

Akinek nem samuja van vagy elegen van a gyári appból, az itt nézelődjön:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solderbyte.openfit&hl=hu
http://forum.xda-developers.com/gear-fit/themes-apps/openfit-source-gear-fit-application-t3005697/page32
Nagyon ügyes a fejlesztő, elég sokáig eljutott a kommunikáció visszafejtéséből. Ha van kívánság be lehet neki írni, mert érdekli minden visszajelzés.

(#634) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Az új shealt-be miért van az, hogy a lépés számlálót az órán jól látom a telefonba meg áthúz ilyen minimálisat.
Példa órán van most reggel óta 7316 lépés, a telefonban meg 51. :U

Valakinek tipp ?
És most frissült.

(#635) Yogibear974 válasza ADAM1337 (#634) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Vagy gearen, vagy mobillal tudod a lépéseket számlálni. Megjelenítendő forrásnál tudod kiválasztani shealtnál.
IMHO nem lehet egyszerre 2 eszközzel. Fit managerrel tudod szinkronizálni az adatokat min. 3 óránként, vagy tetszés szerint ftissítesz a telón, de ezt úgy is tudod.

Üdv: -=Yogibear=-

(#636) Yogibear974 válasza kazmerr (#633) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Ma random módon rengetegszer akar frissíteni, asszem megkísérlem az fw upgradet...vicc ez az egész samuéknál!

Üdv: -=Yogibear=-

(#637) ADAM1337 válasza Yogibear974 (#635) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen, ha átállítottam a telefonra akkor áthúzta rendesen a megjelenítést, de most az órán is számol egy értéket.
Az lenne a jó ha mind a 2-n mutatná, oda vissza kommunikáció annyira nem megy ?

(#638) kazmerr válasza ADAM1337 (#637) üzenetére


kazmerr
aktív tag

A telefon le tudja kérdezni az órát. Az órán mindig több lesz...
Ezért megy 5 napig és nem 1 napig mint a többi okos kütyü ;)

Akkor van gáz ha lefrissíted a lépésszámot a telón az órával és nem húzza át...

(#639) ADAM1337 válasza kazmerr (#638) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Most jó, hogy a telefonra állítottam.
Nekem akkor lenne perfect, ha endomondo közbe is mérne HR-t.
Igaz akkor úgyis befordítanám a karom belső részéhez.

(#640) kazmerr válasza ADAM1337 (#639) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Pár kommentel feljebb írtam egy másik programról ami kezeli a gear fit-et,(linkeket is másoltam csak elfelejtettem linkké alakítani őket) aki csinálja annak pont az a célja hogy mindennel kompatibilis legyen. A fórumon dobd fel neki az endomondot.

(#641) Kispotter


Kispotter
tag

Sziasztok! Nyertem egy samsung gear fit okos órát. Az Istenért nemtudom megoldani azt hogyha kimegyek a hatótávból, akkor magától csatlakozzon vissza. Addig eljutottam az e robotba ha bekapcsolom a bluetooth-t akkor csatlakozik egyből. Valamint van egy bluetooth hangszóróm és mióta megvan az okosóra drasztikusan lecsökkent a bluetooth hatótávom függetlenül attól, hogy csatlakoztatva van e az óra vagy nincs. Ha ez számít sok bluetooth apk megfordult a telefonomon most csak az e robot van fent. Lehet valamelyik progi elállított valamit vagy mitől lehet ez??

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#642) Tiger. válasza Kispotter (#641) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Milyen telefonnal hasznalod?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#643) Kispotter válasza Tiger. (#642) üzenetére


Kispotter
tag

Xperia Z1

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#644) Tiger. válasza Kispotter (#643) üzenetére


Tiger.
nagyúr

En ano htc m9 eseteben az erobottal megdudtam csinalni hogy mindig vissza csatlakozzon, privatba adsz egy emailt este elkuldom a kepeket.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#645) helixP


helixP
nagyúr

Azt vajon tudjuk, hogy mért van az, hogy egy ideig E-maileknél, Hangoutsnál kiírja az első pár sorát az üzenetnek, majd egy idő után átvált arra, hogy "Bővebb információért nézze meg az eszközön"?

(#646) Kispotter válasza helixP (#645) üzenetére


Kispotter
tag

Nekem is csinálja néha idegesítő, de nekem csak vibernél.

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#647) Kispotter válasza helixP (#645) üzenetére


Kispotter
tag

Köszönöm küldöm! Elnézést ez Tiger- nek szolt!

[ Szerkesztve ]

Egy férfi bemegy az óvodába, és azt mondja: -jöttem a gyerekemért. -Hogy hívják? -Nem mindeggy?! Holnap úgyis visszahozom...

(#648) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Megy nem samsung cuccal is az óra ?

(#649) helixP válasza ADAM1337 (#648) üzenetére


helixP
nagyúr

Korlátozottan.

(#650) ADAM1337 válasza helixP (#649) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezzel az open fit dologgal ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.