Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-01-24 12:42:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Kris87 válasza IkszIpszilon (#294) üzenetére


Kris87
aktív tag

Ez a Cardio Trainer engem is bosszant. Erősen gondolkodom, hogy felteszem a root-olt fw-t és leszedem ami nem kell.

(#302) Kris87 válasza Kris87 (#301) üzenetére


Kris87
aktív tag

Ezen kívül gyakran csinálja azt a telefonom, hogy hívás közben vagy én nem hallok semmit, vagy a távoli fél nem hall semmit, vagy egyikünk sem hall semmit. Ez baromira idegesítő.

(#303) spirit78 válasza Kris87 (#302) üzenetére


spirit78
tag

Ez mással is előfordult már többször?

(#304) spirit78 válasza nbl2 (#296) üzenetére


spirit78
tag

Valakinek sikerült a Modify vold.fstab file to swap internal/external storage card csere?

Köszi!

(#305) #67688960 válasza spirit78 (#303) üzenetére


#67688960
törölt tag

néha nekem is volt olyan hogy elment a hang, de általában inkább szakadozik néha samsung-samsung hívás

bármilyen telefont hívva olyan szokott lenni sűrűn, annyira hogy már kéntelen voltam hozzászokni, hogy felveszik vagy felveszem szóval a kapcsolat megvan, de 1-2 másodpercig senki nem hall semmit

amúgy vodafon-vodafon hívás(ez a sűrű nálam), tehát hogy másfelé van-e ez azt nem tudnám megmondani, fene tudja
nem emlékszem hogy az előző telóimmal lett volna ilyen gond, szerintem nem, de akár a voda is kavarhatott azóta

mellesleg halkabb is a telefon mint a defy asszem

[ Szerkesztve ]

(#306) Kris87 válasza #67688960 (#305) üzenetére


Kris87
aktív tag

Mióta áttettem 2G-ről 3G-re (illetve automatára) a hálózat típusát azóta MÉG nem volt hangkimaradás egyik oldalon sem. A bluetooth füles viszont nem mindig működik elsőre, ki-be kell kapcsolni a gyors gombbal hívás közben. Feltettem a root-olt és kicsit kiherélt rendszert, azóta a cardio trainertől is megszabadultam. Készül már a CM 10.1 rá, várós. :)

A halkabb alatt mit értesz? Hívás közben? A többlethangerő gombot próbáltad?

(#307) bezz válasza Kris87 (#306) üzenetére


bezz
tag

Ezekről lehetne bővebben?
Hogyan kell, meg ilyenek?

Más!
Ha emlékeztek, az enyémmel volt az a gond, hogy nem talált hálózatot. Visszavittem, jó három hét múlva lett kész. Egy teljesen újnak tűnő, elöl hátul fóliás telót kaptam vissza. Ellenben rájöttem valamire. Lehet az egész tortúra fölösleges volt, ugyanis most is elő tudom idézni a hibát. ha a hálózat keresés után automatára állítom a a hálózat választást, akkor a telefon, ugyanúgy elveszti egy idő után a hálózatokat. Viszont ha újra kerestetek és rábökök valamelyikre, tehát kiválasztom, akkor tökéletesen működik. A múltkor viszont ezt az újra kerestetést nem csináltam meg. persze a szervizesek sem. Így vissza lett küldve Németországba.
Nincs is ezzel gond itthon, hisz csak egy hálózatot használok ugyebár. De a múlt héten külföldön voltam, ráadásul több országban, és szerettem volna automata hálózat választást ezért beállítani. Csakhogy a teló hozta a szokásost: ez esetben egy idő után elveszti az összes hálózatot. Még segély hívásra sem alkalmas!
Próbáljátok már ki lécci, a tiétek is ilyen?
T-mobilos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#308) Cucuska2 válasza bezz (#307) üzenetére


Cucuska2
őstag

Efffasza, Defy-ról pont egy ilyen probléma miatt váltanék. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#309) Kris87 válasza bezz (#307) üzenetére


Kris87
aktív tag

Beállítások, vezeték nélküli és hálózatoknál egyéb beállítások, majd mobilhálózatok és hálózat mód. Ezt tettem cak GSM ről gsm/wcdma módra. Azóta 3g-n van folyamatosan.

(#310) Kali4 válasza spirit78 (#304) üzenetére


Kali4
tag

Én is erre lennék kíváncsi. Jó lenne ha egyszerűen meglehetne oldani ezt a problémát.

(#311) Cucuska2 válasza Kali4 (#310) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én már megrendeltem, piros-feketében, remélem nem lesz túl csajos.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#312) spirit78 válasza Cucuska2 (#311) üzenetére


spirit78
tag

Nekem bejön, bár én szürkét fogok venni :-)

(#313) Cucuska2 válasza spirit78 (#312) üzenetére


Cucuska2
őstag

Na jó, nekem is bejön, na de na, ha csajos, akkor is azt kell használnom még elég sok ideig. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#314) bezz válasza Kris87 (#309) üzenetére


bezz
tag

Ennyit még én is vágok... :C
A többire lennék kíváncsi: herélt rendszer egyebek...

[ Szerkesztve ]

(#315) B.F.G. válasza pbaly (#205) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Motorola RAZR - XT910-re gondolsz?

és má 75 100 Ft az ára... Tényleg nagyon jó kinézetű kis telefon és a tudása is nagyon impozáns, kérdés, hogy lesz-e rá Jeally Bean?

Egyébként én is az xcover 2 telefont venném, ha nem lenne ez a nagy hibája, mert a garanciális szolgáltatás ami jár hozzá, hogy nem kell várnod a javításra hónapokat az nagyon megnyugtató és impozáns!

(#316) spirit78 válasza B.F.G. (#315) üzenetére


spirit78
tag

Szia!

Ez, hogy értendő: "mert a garanciális szolgáltatás ami jár hozzá, hogy nem kell várnod a javításra hónapokat."

Köszi!

(#317) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Üdvözlöm a hölgyeket, urakat!
Megvan a telefon, remek a telefon, viszont az USB-je szar, nem tudok vele adatot átpakolni, felvillan hogy be dugva, majd azonnal elalszik, mozgatásra reagál további püttyögéssel. Gariztatni nincs időm, három napon belül vagyok pedig, de most kell telefon, mert a Defy az meg van halva. :(

Kár érte, pedig remek telefon, és a színe is nagyon jó, :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#318) Cucuska2 válasza Cucuska2 (#317) üzenetére


Cucuska2
őstag

Na, mégsem, user error. Bár nem értem, hogy hogy lehet, hogy felraktam a Samsung drivereket a telefonhoz hogy tudjak ROMolgatni, erre kialakul egy olyan hiba, hogyha mozgatom a csatit, akkor eldobálja a kapcsolatot. Leszedtem a drivereket, erre jó. :U

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#319) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Itt egy link a rootoláshoz, ha a DEODEXED típust teszitek fel, akkor még néhány alkalmazást ki is lehet csapni az ablakon. Magyarra lefordítsam, vagy menni fog mindenkinek?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#320) bezz válasza Cucuska2 (#319) üzenetére


bezz
tag

Szerintem sokunknak segítene, most és a jövőre nézve is, ha "szájbarágósan" lefordítanád... :R

(#321) Kris87 válasza Cucuska2 (#319) üzenetére


Kris87
aktív tag

Az odexed romból is ki lehet csapni utólag amit akarsz.

(#322) spirit78 válasza Cucuska2 (#319) üzenetére


spirit78
tag

Nekem hasznos lenne és biztos másoknak is, ha lefordítanád.

Köszi!

(#323) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Akkor majd megcsinálom, még ma. :)

Kris87: Hogyan?

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#324) Kris87 válasza Cucuska2 (#323) üzenetére


Kris87
aktív tag

Root kell hozzá. Megkeresed a törlendő alkalmazás apk és odex kiterjesztésű részeit és letötlöd. Az odexed és deodexed között nem az a különbség hogy tudsz e törölni avagy sem.

(#325) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Itt az XDA post, TheBoegl tollából, ennek a tutorialját fordítom le, természetesen felelősséget nem vállalok, ha valaki tönkreteszi a telefonját.
Na, akkor hogyan is rootoljunk:

Előkészületek:
1. Letörölsz minden Samsung drivert a gépről, KIES-t, többi utility-t.

2. Újraindítasz

3. Innen letöltöd a SAMSUNG USB Drivers for Mobile Phones (x86 & x64) drivereket az alatta lévő nagy Download feliratú gombbal.

4. Újraindítasz

5. Telefont bedugod, megnézed működik-e, egy kicsit mozgatsz a kábelen, hogy teljesen jól illeszkedik-e minden.

Rootra fel!

A DEODEXED romot javaslom, valamivel gyorsabb, meg több hely lesz a gyári partíción.
Letöltés itt S7710XXAMB6_S7710OXEAMB3-20130713.7z

Továbbá szükségünk lesz az Odinra, ezzel fogunk flashelni. Innen is le lehet tölteni, de rengeteg helyen megtalálható, az a fontos, hogy 3.07-t, vagy újabbat használjuk.

Rootoljunk, lépésről-lépésre.

1. Kilépsz a Samsung Kies-ből (Ha még eredetileg nem törölted le...)

2. Lecsatlakoztatod a telefont a gépről. (Kihúzod)

3. Kikapcsolod a telefont.

4. Letöltés módban indítod el a telefont, ez azt takarja, hogy kikapcsolt állapotban lenyomva tartod a "Hangerő lefele" gombot, a Home gombot (a középsőt), és a bekapcsolás gombot.

5. Megkérdezi a telefon, hogy biztosan szeretnéd-e letöltési módban indítani, továbbá figyelmeztet, hogy ha rossz ROM-ot raksz fel, tönkreteheted a telefont. "Hangerő fel" gombbal elfogadod.

6. Megjelenik egy képernyő a telefonon, legfelső sorában azt írja, hogy ODIN Mode. Ezt ellenőrizzük le, nehogy valami csoda folytán rossz helyen legyünk.

7. Csatlakoztatod a géphez a telefont.

8. Megvárod, amíg a drivereket felpakolja. Nekem Win7-nél körülbelül 10 percembe került, 3 drivert pakolt fel. A javaslatom az, hogy folyamatosan ellenőrizzük a driver telepítés állapotát a gépen, ugyanis mutatja.

9. Kicsomagolod a letöltött fájlt, az egy *.7z fájl volt, így lesz belőle egy *.tar.md5 kiterjesztésű fájl.

10. Az Odint elindítod admin módban. (Megjelenik egy sor, hogy <ID:0/XX> Added!!, ez mutatja, hogy az Odin sikeresen felismerte a telefont.)

11. Rákattintasz a PDA gombra, tallózod, és kiválasztod a ROM-ot. Ha nem találjuk a ROMunkat, ne erőszakoskodjunk, valószínűleg elfelejtettük kicsomagolni.

12. Várunk egy kicsit, az Odin leellenőrzi, hogy valóban jól töltődött le a fájl.

13. És készen állunk, rákattintasz a Start gombra, és véletlenül sem húzod ki a telefont, semmit nem csinálsz vele, a számítógépet is hagyjuk békén. Ha ilyenkor kikapcsol, vagy megszakad a kapcsolat, akkor a telefon szoftveresen tönkremehet.

14. Végez, újraindul, szíven fog ütni, hogy a recovery-ben vagy, nem bootolt elsőre. Semmi baj, megkeresed a "Clear Cache" vagy "Wipe Cache" menüpontot, a hangerőgombokkal lépkedsz, a bekapcsológombbal kijelölsz, neked a negyedik opció kell. Rákattintasz, Cache-t ürít, újraindítasz, (vagy újraindul, nem emlékszem) és működik is.

15. Root vagy. :C

16. Ha egy olyan ROM-ot tettél fel, ami 06-28 utáni, akkor áttehetsz minden adatot a /storage/sdcard0-ból a /storage/extSdCard-ba.

17. Ha Playből nem tudsz telepíteni Insufficient memory (Kevés memória) felirattal, akkor adb shellből a következő parancsot kell kiadnod:
su
pm set-install-location 0

Az adatok, beállítások, minden megmarad, de mentsünk, amit csak tudunk. ;)

Még egyszer: ha tönkreteszi valaki a telefont, felelősséget nem vállalok.

TheBoegl-nek köszönjük még egyszer.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#326) spirit78 válasza Cucuska2 (#325) üzenetére


spirit78
tag

Érdekes, hogy PDA-t kell beállítani Phone helyett :-)

(#327) spirit78


spirit78
tag

Sziasztok!

Hol vettétek a telót? Valaki vett az xxlgsm-nél? Mennyire vagytok megelégedve a telóval az elmúlt időszakban?

Köszi mindenkinek, aki válaszol!

(#328) Cucuska2 válasza spirit78 (#327) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én a VIP-Phone-tól vettem, kedvesek voltak, először véletlenül voda függőt rendeltem, felhívtak, megkérdezték, hogy biztosan vodásat akartam-e rendelni, a Live!-vel szenvedni akarok-e, hát én nem, így módosítottak kártyafüggetlenre. Továbbá a hölgy felajánlotta, hogy tesznek rá fóliát 2k-ért, hát legyen, ők értenek hozzá, én pedig magamtól úgysem vennék rá, ha vennék is, akkor sem pormentes etc. környezetben tenném fel.
A telefon nagyon jó, semmi baja nincs, rootolva is meg van, tény, hogy a link2sd nem akar működni, de legalább au SD kártyát kezeli elsődleges tárhelynek, így az obbok oda települnek, sokkal jobb, meg én nem játszani vettem. Néha játszok, de leginkább Minecraft PE, GTA VC, és World of Goo. Ezek foglalnak 100-150 MB helyet a belső memóriában. Tehát szerintem az 1 GB abszolút jó, nekem bőven elég.
Videót természetesen 720-ban rögzít, H264-et játszik le hardveres gyorsítással, hangszórója jó, de jobb lenne, ha nem hátul lenne. A vizet azt állja, többször zuhanyoztam vele, vizes lett a burkolat mögött, de mivel az akku körül van a szigetelés, ezért tökmindegy.
A rendszer nagyon gyors, a Defy után ég és föld a kettő. A képernyő kicsit kicsi a telefonhoz képest, nagy a káva, de jó a fényereje. Piros-fekete, és annyira jóóóóó a színe. :) Az akkumulátoros üzemidőről nem tudok beszélni, van egy 10 Ah-s Yoobao külső akkum, azt hordom mindenhova, továbbá a Defy akkuja már döglődött, nem tudok viszonyítani.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#329) spirit78 válasza Cucuska2 (#328) üzenetére


spirit78
tag

A külső akkuk, hogy működnek? Folyton rajta van USB-n a teló, vagy csak akkor dugod rá, ha lemerül?

(#330) Cucuska2 válasza spirit78 (#329) üzenetére


Cucuska2
őstag

Akkor dugom rá, ha merül, akkor töltöm, majd leveszem róla.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#331) #67688960 válasza Kris87 (#306) üzenetére


#67688960
törölt tag

-persze max hangon micsoda kérdés ez :-) (na ezért járok ide ritkán)
-nálam mindig auton volt a hálózat kiválasztás, most próbaképp csak gsmre tettem, nem emlékszem hogy elvesztette volna a hálót

set install location 2, vagy 3at próbáltátok már?
valaki tehetne egy próbát, én csak hétvégén tudok rá időt álldozni

(#332) #67688960 válasza #67688960 (#331) üzenetére


#67688960
törölt tag

észrevettem hogy véletlenül két ellel akartam áldozni, de most már marad, (közben dolgom volt és telóról írok)

[ Szerkesztve ]

(#333) Kris87 válasza #67688960 (#331) üzenetére


Kris87
aktív tag

Ne haragudj, de szerintem nem értetted meg a kérdést. Fuss neki még egyszer! ;) Hálózatvesztésről pedig végképp nem beszéltem.

(#334) #67688960 válasza Kris87 (#333) üzenetére


#67688960
törölt tag

na most ehhez viszont pécéről kell írnom mert telón ez már kínzás lenne
de értem, csak én nem úgy nézem a dolgokat mint te
fuss neki még egyszer! ;]

segítek most az egyszer(és utoljára?):

megjegyzés 305:"mellesleg halkabb is a telefon mint a defy asszem"
kérdés 306: "A halkabb alatt mit értesz? Hívás közben? A többlethangerő gombot próbáltad?"
válasz 331: "-persze max hangon micsoda kérdés ez :-)"

haladjunk tovább

"Hálózatvesztésről pedig végképp nem beszéltem."
na ebben részben igazad van, részben ezért is írtam az első(nem offolt) mondatom
igazából ezt az egyszerűek kedvéért külön szét kellett volna választanom, így valóban olyan mintha nem egy többszereplős párbeszédbe kapcsolódtam volna be

;] de akkor had legyek már én is f**z ha már ilyen mód jogot formálhatok rá:
"Mióta áttettem 2G-ről 3G-re (illetve automatára) a hálózat típusát azóta MÉG nem volt hangkimaradás egyik oldalon sem. A bluetooth füles viszont nem mindig működik elsőre, ki-be kell kapcsolni a gyors gombbal hívás közben. Feltettem a root-olt és kicsit kiherélt rendszert, azóta a cardio trainertől is megszabadultam. Készül már a CM 10.1 rá, várós."
;] hát nem is tettem fel kérdést! pláne semmilyen bluizéről meg cardió izéről nem volt szó, rootról meg terhes Cecil vagy Máriáról vagy miről se! jól vagyól te ott? :))

szóval az előzmények(már ha még olvasod ezt a részt is. legközelebb simán nem válaszolok, most csak azért hogy ne tűnjek f**znak, vagy gondoljon mindenki amit akar)
hogy ne csak én melózzak itt, a kérdés-válasz mi egyebet nem írom, csak az hogy hol van

hálózatvesztés témakör
1: 307, hozzá jött még a 308-as érdeklődő
2: 309
3: 331

viszlát!

[ Szerkesztve ]

(#335) Kris87 válasza #67688960 (#334) üzenetére


Kris87
aktív tag

Ami a 306-os hsz.-ben offolva van, az nem konkrétan neked szól, főleg nem a bluetooth, cardio, root, esetleg "Cecil Mária" része, azt csak megjegyeztem, hátha valakinek érdekes lesz. Ami nem off volt, azt írtam neked, mert panaszkodtál a hangerejére. A többlethangerő gomb nem a telefon oldalán lévő hívás hangerejét (is) változtatni képes gomb + piktogrammal ellátott felső oldala, nyilván nem nézlek olyan hülyének, hogy ne tudd hangosítani a telefonod. Amire én gondoltam az azután jelenik meg a kijelzőn, ahogy elkezdesz telefonálni és él a vonal. Egyfajta boost. Szúszá.

Szerk. : Egyébként nem szorulok a segítségedre, nem kértem, hogy ennyire melózz itt nekem, én próbáltam segíteni Neked.

[ Szerkesztve ]

(#336) #67688960 válasza bezz (#307) üzenetére


#67688960
törölt tag

voda kártyám van minden háló auton ez is az is
nem emlékszem hogy lett volna ilyen problémám, se ezzel se a defyvel, se nokiával, se másik motorolával

(#337) bezz válasza #67688960 (#336) üzenetére


bezz
tag

Értem.
Nálam ez még mindig érdekes.
Hétvégén Szlovákiában voltam. Kimenetelkor is nehezen találta meg magát, de végül megtalálta. Viszont amikor visszajöttem kerestetni kellett.
Telekomos vagy mi, szóval T-mobilos vagyok.
A múltkor Ausztriában, Olaszban, mindig kerestetnem kellett, ha szolgáltató váltás volt. Ha automatára vettem ,akkor meg elvesztette a hálózatot egy idő után. Így nincs ebből nagy gond, hogy tudom, itthon meg semmi problémám vele, visszavinni meg újra semmi kedvem(újra belakni meg minden :W ). Ha lesz időm, kedvem majd még kínlódok vele kicsit, vagy marad így.

(#338) #67688960 válasza bezz (#337) üzenetére


#67688960
törölt tag

az is lehet hogy a kártyával van gond, asszem a nokia 5800nál volt akinek új kártyát kellet kérni, mert a régebbiekkel valami gonja volt a telefonnak

érdekességképp mondok egy fura esetet, öcsémnek volt olyan néha hogy hívtam és nem volt elérhető, mintha ki lenne kapcsolva, de közben arról telefonált.
bekapcsolta a hívásvárakoztatást és a hiba megszünt

(#339) bezz válasza #67688960 (#338) üzenetére


bezz
tag

Mikor először jelentkezett ez a probléma, új kártyát kértem... :F

Egyébként, ahogy nézem, ez a teló belsőleg, teljesen ugyanaz, mint az S3 Mini, kivéve a tárhelyét, szóval az arra kitalált okosságok, valószínű itt is működhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#340) Laller_DE


Laller_DE
csendes tag

Beszereztem én is egyet, elkezdtünk ismerkedni. Biztos izgalmas lesz, Nokia 3510i-ről váltok... :O

Néhány hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessük el.

(#341) spirit78 válasza Laller_DE (#340) üzenetére


spirit78
tag

Laller! Honnan sikerült és mennyiért? Én 4 helyről próbálom, de 2 hete nincs egyik helyen sem. 62-nél többet meg nem adok érte.

Köszi!

(#342) Laller_DE válasza spirit78 (#341) üzenetére


Laller_DE
csendes tag

Én sem otthon vettem, német Voda...

Amúgy tetszik a masina, bár a hely tényleg nem túl sok, főleg m.kari nélkül. Azt még most veszek.

[ Szerkesztve ]

Néhány hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessük el.

(#343) spirit78 válasza Laller_DE (#342) üzenetére


spirit78
tag

És át lehet vhogy tenni magyar nyelvűvé?

(#344) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Adott egy Xcover 2-es teló, amin nem megy a wifi. Érdeklődni szeretnék, hogy létezik-e hozzá 3 fájlos ROM, ahol az Odin a "Phone" (Modem) fájlt is frissíti? előre is köszi! :R

(#345) Laller_DE válasza spirit78 (#343) üzenetére


Laller_DE
csendes tag

Igen, elég csak átállítani a nyelvnél.

Néhány hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessük el.

(#346) #67688960 válasza Geri89 (#344) üzenetére


#67688960
törölt tag

szia!
biztos vagy benne hogy a sima nem jó?
ha itt megnézed az látszik hogy a modem is eltérő verziójú
abszolút nem megy?

találtam két magyar verzót(mind tud magyarúl), ha érdekel valakit
ezek szerint a vodánál lesz teló ha még most nincs

[ Szerkesztve ]

(#347) Geri89 válasza #67688960 (#346) üzenetére


Geri89
aktív tag

Igazából annyira nem tudom, hogy ennél a telefonnál hogyan van ez a dolog.. Galaxy S-nél ha minden igaz, akkor a Modem fájlban vannak bent a meghajtók, többek közt a wifiért felelős is, azért gondoltam itt is erre. Ilyen "sima" egy fájlos ROM-ból próbáltam már az alapon kívül két félét is feltenni, ám egyikkel sem lett jó a wifi. (Be tudom kapcsolni, viszont egy hálózatot sem lát..), ezért gondoltam, hátha létezik erre is 3 fájlos, de ezek alapján úgy tűnik, hogy nem szoftveres gond lesz..

(#348) spirit78 válasza #67688960 (#346) üzenetére


spirit78
tag

Nem valószínű. Rákérdeztem 1,5 hónapja és ezt írták: Engedje meg, hogy biztosítsuk arról, hogy új szolgáltatásaink bevezetésénél, készülék ajánlataink kialakításánál olyan szempontokat tartunk szem előtt, amelyek ügyfeleink igényeihez igazodnak. Akcióinkat és készülék kínálatunkat a piaci igényeknek megfelelően és ügyfeleink visszajelzései alapján alakítjuk ki.
Ezt a hülye szöveget! Ha ők elkezdenek reklámolni 1 készüléket, akkor arról széles körben fognak tudni, ha nem, akkor csak kevesen hallanak róla.

(#349) B.F.G. válasza spirit78 (#316) üzenetére


B.F.G.
senior tag

Hali,

Kijönnek és megjavítják ha tudják ha nem akkor elviszik és visszaküldik megjavítva, amennyiben garanciális problémája van a készüléknek.
Nem kell bemenni vele a szolgáltatóhoz csak érvényes lepecsételt garanciafüzet szükséges.

(#350) #67688960 válasza spirit78 (#348) üzenetére


#67688960
törölt tag

Na, hát én megengedem nekik. :)
Sőt, lehet hogy üdvözlöm is ezt a fajta hozzáállást :D
Ezek szerint ha van rá igény akkor lesz, ha sokan érdeklődnek akkor megvizsgálják hogy legyen-e vagy ne.
Bár nekem már nem kell, de tesómnak talán ha olcsóbb lesz.
De mi a fenéért csináltak volna rá szoftvert ha nem akarnák itthon is piacra dobni.
Én most német vodás rendszert használok, de semmi olyan nem tűnt fel, amiről arra lehetne következtetni, hogy a voda belenyúl-e vagy nem. Más kiadótól származó rendszer is sity-suty rákapcsolódott vodás 3g-re helyesen, és ez is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.