Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6783) Milestone2 válasza myke01 (#6777) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Leszedtem, megkíséreltem felrakni lányom telefonjára azt amit írtál - AOSP IceCreamSandwich 4.0.4 | MoltenMotherBoard (01.MAY.2013 RC6).
El sem indult.
Egy óráig hagytam az android logot villogni.
(Mivel mást csináltam, amúgy sem tudtam volna vele foglalkozni)

És nem azzal van probléma, hogy nem tudok egy romot felrakni...mielőtt megjegyezné valaki.

Ezután jött egy kísérlet: MiuiV4_For_Gio_By_Frankin.zip-pel
Még logo sem, feketében tündökölt a képernyő. Adtam neki fél órát, míg megfürdettem a kölköt.

Nem adtam fel. Jött az újabb kísérlet: Miui_2.4.20GIO.zip, felment. Utána, ahogy a leírás kéri egyből rá a: UpdateFirstMiui_2.4.20GIO.zip

Gyönyörű szépen felállt a rendszer, root rajta. Mutattam lányomnak, egyből kiválasztotta az "ájfon" theme packot, tesztelgesse kicsit, nem fagy, működik a kamera (ami ugye az XPERIAnce-nél nem működött), nem túl lassú az SD miatt (felraktam a Link2SD-t). Úgy tűnik klappol minden.

Aztán megnéztem a tárhelyet, sikítottam 180MB, nem ehhez a ROM-hoz adták ki, de ráküldtem a MIUIextUpdatePatch.zip-et. És lássak csodát, máris látja az SD kártya ext4 felét is, és továbbra is -a lányomnak megfelelő módon- működik (ezt csak azért írom így, mert lehet, hogy nagy gamereknek ezt a konfig így nem felelne meg). Így remeknek tűnik most minden, jön pár nap teszt, ahogy pakolgatja rá a lököttebnél-lökötteb programjait. Belső tárhely 7GB, külső tárhely 8GB. Talán ezzel el lesz valameddig.

Hát, most itt tartok a mókolgatással...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.