Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-11 12:36:38

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Samsung Galaxy A3 (2016)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1390) Probert75 válasza #21715712 (#1389) üzenetére


Probert75
addikt

Nem véletlen Adaptív megjelenítést használtok a képmegjelenítési módokban? Mert én nem tudom előcsalogatni ezt a zöldülést. Igaz én Amoled-fényképben használom.

(#1391) Aryes válasza Probert75 (#1390) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem inkább alapvető módot, mert azzal alapból sárgásabb lesz a kép, mint a többivel. Igaz idővel úgyis be fog sárgulni az egész, mert a kék pixelek gyorsabban öregednek a többinél.
Ezt a kis fényerőnél zöldülést viszont pont, hogy ennél a telefonnál nem látom, mert pwm módban van vezérelve a panel. Viszont a korábbi amoledes telóim nagyon durván zöldültek kis fényerőnél. Engem viszont a pwm vibrálása zavar rettenetesen...

(#1490) mateus válasza Veron (#1489) üzenetére


mateus
senior tag

Ez egy érdekes dolog. Megnéztem most, ha az automata fényerő be van kapcsolva, akkor nálam a legkisebb fényerő környékén jön elő a zöldülés, míg ha bekapcsolom az energiatakarékos módot, akkor a csúszka tetejére tolva jelenik meg ez a bug, fura.
Talán szoftveres hiba lehet, mivel véletlenszerűen még sosem jött elő.

[ Szerkesztve ]

(#2809) Tuomas


Tuomas
addikt

Eddig úgy néz ki, hogy az 5.1.1 alatt tapasztalt képernyő zöldülés alacsony fényerőnél megszűnt. Aki korábban tapasztalta a képernyő bezöldülését, 6 alatt látott ilyet?

We were here

(#2815) mateus válasza Tuomas (#2809) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem pont az előbb jelent meg a zöldülés az alsó sávban ahogy húzogattam a fényerő csúszkát. De most pl. megint nem jön elő, ki érti ezt :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.