Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stifi


stifi
senior tag

ott voltam, jó volt!

szerk: félelmetes dolgok hangzottak el egyébként, el nem tudom képzelni hogy szükségünk lenne ezekre a dolgokra, amiket újításként szép lassan eresztenek a piacra.
rengeteg olyan dolgot fogunk kapni amit nem azért fejlesztenek, mert tényleg olyan jó, hanem azért mert ők akarják ránkerőszakolni, és trendként beállítani, hogy elsők lehessenek egy adott témában.

az egész szélesedő képernyővilágot, az érintőjelző erőltetését és a 3D hypeot ilyennek érzem, addig nyomják majd amíg mindenki beletörődik, és használni kénytelen..
megtehetik.

[ Szerkesztve ]

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#2) András83 válasza stifi (#1) üzenetére


András83
csendes tag

Így van ez... a TV adásokkal is ugyanez a helyzet. Csinálnak valamit, bereklámozzák és elterjesztik, hogy milyen trendi aztán azt mondják hogy azért csináljuk mert igény van rá :D ...igaz, hogy ők alakították az igényt is, de azt senki se vizsgálja :P

(#3) Alchemist válasza András83 (#2) üzenetére


Alchemist
addikt

Végülis semmit sem kötelező megvenni, állandóan váltani... a HD is élvezetes újdonság volt egy ideig, utána már fel sem tűnt... és utána ha csak egy avi-s DVD rippet néztem, az sem volt zavaró, ha egyébként a sztori jó volt.
Viszont az is igaz, hogy ha eladhatóak az újabb fejlesztések, olyan (járulékos) alkalmazások is előkerülhetnek, amelyek tényleg sokat javítják az életminőséget... pl. MRI képfeljavítás korai rák diagnosztikához, stb.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#4) julius666


julius666
addikt

vezeték nélkül továbbíthatjuk az adást például Galaxy Tab gépünkre

Fordítva még lehet értelme is lenne. Ügyes.

a valósidejű 2D->3D konvertálás

rofl, biztosan jó lehet ;]

(#5) Angelo69


Angelo69
senior tag

Huh de rohadt jol sikerultek az uj tv-k designe-ja... :C

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#6) killerjohn válasza stifi (#1) üzenetére


killerjohn
addikt

Szerintem annó ugyanezt mondták a TV-re, meg a PC-re is... pontosan ugyanezt :) az igazság viszont az, hogy ami könnyít az életen, mókás, jópofa, szórakoztató, stb azt az emberek veszik mint a cukrot. És igen: teljesen maguktól, ellentétben a sok "rohadt bankok menjenek a sunyiba mert reklámozzák a hiteleket" fröcsögő troll elképzelésétől. Soha, senkinek a fejéhez még nem tartottak fegyvert, hogy 3D-s TV-t, vagy hitelt vegyen fel. De komolyan, szerintem soha - viszont ellenpélda érdekelne :)

Mondok egy példát: biztos k*rva nagy hype lenne, ha a projektor érzékelné, hogy hol van a kivetített vászon, és beállítaná a zoomot, trapéz korrekciót, shiftet, és a FÓKUSZT. Ja, hogy meg lehet csinálni kézzel is? Letojom! Tessék rámerőszakolni, mert igenis szükségem van rá :) Fizetek érte! Aztán ha már annyira olcsó a módszer, hogy leviszik mainstreambe, akkor meg a sok fikázó ne fikázzon, hogy ráerőszakolják, hanem élvezze...

Szerk: Alchemist, ott a pont!

[ Szerkesztve ]

(#7) edward2 válasza killerjohn (#6) üzenetére


edward2
addikt

Amikor a TV megjelent az emberek maguk alá rakták a barnát a rádió után.

Azért a 3D TV nem csinált ekkora forradalmat. És a fegyver fejhez tartásáról: nem tartják a fejedhez, hanem egyszerűen nincs választási lehetőséged így kényszeríteniük se kell.

(#8) stifi válasza edward2 (#7) üzenetére


stifi
senior tag

edward2, killerjohn

az én fejemhez tarthatnak fegyvert, ugyanis nincs TV-m. 4 éve amikor költözés volt, a felfordulás miatt 1 hónapig nem kötöttem be, és rájöttem, hogy nem is vagyok kíváncsi rá, mi megy az rtl klubon meg a többi, hasonlóan színvonalas csatornán, sőt még fizessek is elő egy ilyen csomagra, amiben pénzért nézhetem a szemetet?
ami nincs fenn az interneten, az lényegtelen, ha valami érdekel megnézem (esetleg megveszem, sőt moziba is járok, és fizetem az artisjusnak a jogdíjat még a mobiltelefonmemória után is)

szóval, mivel számomra teljesen lényegtelen a témakör, és mégis "kénytelen" leszek használni, mert a mobiltelefontól kezdve a tv-n át a mosógépig mindent összeintegrálnak, mégis érintett vagyok a témában, mert ők úgy akarják, és úgy keverik a kártyákat, hogy ne maradhassak ki belőle...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#9) T. Almeida válasza stifi (#1) üzenetére


T. Almeida
senior tag

A neten láttam a beharangozót, a főnökömmel úgyis pesten jártunk, gondoltuk, megnézzük, erre egy egybenyak szekus elzavart a 'csába.
A prohardveren kívül sehol nem írták, hogy a kiállítás teljesen zártkörű :(

(#10) IceTM válasza T. Almeida (#9) üzenetére


IceTM
csendes tag

Tegnap én is így jártam. Miután kb. 5-ször hívtam a Műcsarnokot, felvették, és velük beszéltem. Szombaton 12 és 18 között elvileg megnyitják a nagyközönség számára is. De ne gyertek túl sokan, hogy kényelmesen elférjünk ;)

Ice™

(#11) stifi válasza T. Almeida (#9) üzenetére


stifi
senior tag

a szekusok no comment, én parkolóhelyet kerestem és elhajtottak a vérbe, hogy ne itt forgolódjak az autómmal...

a Fórum egyébként kelet európai fórum, én a céges rendezvényre voltam hivatalos (mint viszonteladó), volt külön happening az újságíróknak és a többi közép-kelet európai országnak is, szerintem megtisztelő hogy épp Budapestre tették..

Szombaton nyílt nap!

(egyébként jó dumával be lehet jutni, az én nevem pl lemaradt a vendéglistáról valami adminisztrációs baki miatt, de a hostesseket (akik egyébként jól néztek ki) nem érdekelte, felírtak a lista végére tollal :) )

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#12) Steady74 válasza stifi (#11) üzenetére


Steady74
addikt

Szia,

Volt arról infó, hogy az adott termékek mikor kerülnek piacra? A D8000 TV érdekelne, ha erről lenne infód, akár priviben is várom.

Köszi.

(#13) Khaal


Khaal
őstag

Végre kezd kikopni a gagyi fekete "zongoralakk" műanyag és az otthonra szánt tévék kávája is egyre vékonyabb, csak így tovább. Remélhetőleg minél előbb leszivárog az alsóbb kategóriákba is ez az új dizájn.

Ráadásul új PVA paneles monitorok is jönnek, nem csak a 3D / wireless / érintőképernyő őrület megy, le a kalappal.

(#14) stifi válasza Steady74 (#12) üzenetére


stifi
senior tag

sajnos csak az új notebook portfólióban vagyok érdekelt, azt tudom hogy a következő negyedévben, kb áprilisban szállítják

ha hasonlóan ütemezik a TV piacot is, ekkortól lehet várni az újdonságok becsorgására is

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#15) Steady74 válasza stifi (#14) üzenetére


Steady74
addikt

Hi,

Köszi a választ, ettől tartottam :(.

(#16) Khaal válasza Steady74 (#15) üzenetére


Khaal
őstag

Általában március-április tájékán szokott kijönni az új generáció, valamelyik nagy vásárra időzítve, de ebben nem vagyok biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.