Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) motoflug


motoflug
őstag

Uhh ez gyönyörű. :K

(#52) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez a telefon volt is nálad, vagy csak összevágtad a netről a cikket? :U

(#53) Wa2x_ válasza ForRedGlory (#52) üzenetére


Wa2x_
veterán

Csak bemutató, nem volt nálam, de ezt le is írtam. Sajnos ahhoz nagyon drága, hogy hozzájussak, meg amikor megírtam sehol sem lehetett még kapni nálunk.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#54) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Senki nem ruházott be egyre? Érdekelnének a tapasztalatok, tesztképek stb. :U :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#55) jeni


jeni
félisten

Szia
Miben van lebutítva a nagyobb tudású Samsung ATIV a Nokia Lumia 820/920 telefonhoz képest?
Mi az amiben nem lesz szoftveresen támogatott? Mi az amit a Samsung nem kap meg és a Nokia telefonban meg lesz mindig?
Mert tudása a Nokia Lumia 920 főlé mérhető kivéve a hátsó camerat leszámítva.

(#56) jeni


jeni
félisten

Üdv

ezek semmikép sem tehető rá a Samsungra?

Ha nem, mely műholdas progit lehet rátenni ingyenesen,mert abban az esetben csak wifis 1 db Windows úti program menne csak rajta. Van egyéb free változatú programok ha mégsem melyek javasoltak?

Mert ha nem szedhető rá akkor a Samsung ATIV körítés nélkül nem sokat ér,önmagában csonka alig tudó alkalmazásokkal rendelkező telcsi lenne csak.
Így hiába Nokia Lumia 920 azonos belsővel rendelkező telót kap az ember jóval olcsóbban ha nincs igazán hozzá semmi,vagy másképpen egy fapados készülékhez jut csak hozzá.

U.i:
A Nokia apps mivel lehet helyettesíteni?

[ Szerkesztve ]

(#57) buek1967 válasza jeni (#56) üzenetére


buek1967
tag

Ez a gondom nekem is. Szállítással, két év gyári garival 73ezer az ATIV S, erős hardver, jó kijelző, nagy akku, szóval minden stimmel, DE: az 50ezres Lumia 620-on világszerte szuper GPS, ezen meg?
Rá lehetne vhogy venni, hogy telepíthető legyen a világlicenc? Fizetnék is érte.
(Szvsz. a nokia progik mennek, csak a térképlicenc korlátozott Magyarországra.)

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.