Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

A modul tetején lévő sziget egy VRM?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#2) biscuit válasza E.Kaufmann (#1) üzenetére


biscuit
aktív tag

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#3) koby11h


koby11h
aktív tag

Lesz azért normális DDR5-is, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#4) biscuit válasza biscuit (#2) üzenetére


biscuit
aktív tag

Nem válasz akart lenni....

[ Szerkesztve ]

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#5) E.Kaufmann válasza biscuit (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Azért, mert nem a ledes fényorgona vezérlője ;] ?

Az enyém viszont az :DDD

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6) Dragon3000


Dragon3000
veterán

Nem úgy volt, hogy jobban fog melegedni ezért kell a hűtés? :D

(#7) Semplar


Semplar
őstag

Ha kellene ilyet vennem, akkor tuti ilyet vennék! :)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#8) lemusz


lemusz
addikt

Ha rámerik nyomni a Gaming jelzőt anélkül hogy csiricsáré hűtő meg rgb lenne rajta, akkor vélhetően az időzítéseiben fog megmutatkozni tudása. Várom örömmel.

(#9) E.Kaufmann válasza lemusz (#8) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem mondjuk eleve bejön sok rendezett kis bisz-basz egy letisztult nyákon. ;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#10) lemusz válasza E.Kaufmann (#9) üzenetére


lemusz
addikt

Nekem annyira nem, mert a tátongó üres tér a pcb-n olyan benyomást kelt, mintha ez egy nem rendesen megtervezett/anyagpazarlós/félkész stb termék lenne. Persze tudom hogy ez nem így van, de egy laikusabb vásárlóban ezek az érzések felerősödnek.

[ Szerkesztve ]

(#11) Dragon3000 válasza lemusz (#8) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nem nagyon hiszek ebben, elvégre az eddig bejelentett és jobb időzítésekkel rendelkező példányok sokkal magasabb feszültséget is kérnek.

(#12) olymind1 válasza lemusz (#10) üzenetére


olymind1
senior tag

Nem tudom mennyire kell majd ezeket hűteni, de 1-1 vékonyka hűtőbordát biztos el tudna viselni, mégha overkill is, de szívesebben nézegetném a csupasz nyákos ramot mint a szivárvány generátorral ellátottakat :DDD

(#13) kovcsrob válasza lemusz (#10) üzenetére


kovcsrob
tag

Gondolom a nyák valami jó hővezető anyagból van és az maga a hűtés. (hiába a remény...)

[ Szerkesztve ]

(#14) biscuit válasza E.Kaufmann (#5) üzenetére


biscuit
aktív tag

Természetesen! :DDD

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#15) A.Winston válasza biscuit (#14) üzenetére


A.Winston
tag

Ugy latom odaig meg nem sikerult eljutni hogy low profile is legyen. Ilyen suruseg mellett az kene legyen az uj standard pedig.

nincs

(#16) biscuit válasza A.Winston (#15) üzenetére


biscuit
aktív tag

De attól mr stephen blood nem fogja megvenni, csak ha villog mint a csillámf@szláma hányása..... :DDD

Mióta Scarlett Johansson sztár lett jól alszom!

(#17) opr


opr
veterán

Lehet ki leszek röhögve, de szerintem ezek a sallangmentes modulok a legszebbek. Ezerszer inkább ez, mint egy hat emeletes hűtőbordás piros fekete arany háromfejű sárkányos rgb undormány.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18) #16939776 válasza opr (#17) üzenetére


#16939776
törölt tag

Akkor mondom: minden hűtőborda alatt ilyen kép vár, csak elhatározás, hőlégfúvó és a türelem kérdése eljutni eddig, a megnyugtató összhatást nyújtó csupasz PCB-ig.

[ Szerkesztve ]

(#19) opr válasza #16939776 (#18) üzenetére


opr
veterán

Sokkoló az információ. Inkább veszek olyat, ami alapból se karácsonyfa, és megtartom a garanciát, köszi.
Pláne, hogy a legtöbb foson forrasztva van az rgb. Namost lehet Te nekiesel és addig fújod hőlégfúvóval, amíg elenged a forrasztás, ami esetben egyrészt grat a hőlégfúvódhoz, brutális cucc lehet, másrészt grat a türelmedhez is. Én nem vagyok ennyire türelmes, úgyhogy inkább maradok a gyári csupasz nyákos ramok mellett, meg olyan hűtőt használok, vagy úgy tervezem meg a házban a hűtést, hogy oda is jusson egy kis levegő. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#20) #16939776 válasza opr (#19) üzenetére


#16939776
törölt tag

Én akartam, megcsináltam. Ha kerestem volna a kifogást, oldalakat tudtam volna róla írni, de úgy sosem lesz kész.
Gyakorlatban meg a hővezető ragasztó 100C° körül enged, a forrasztás 180-200C° felett, ha van rá technológia (kontroláltak a körülmények) és te is kontroláltnak érzed magad, megtörténhet a "MAGIC".

Nálam van huzat rendesen, 32/33C°-ről 34/35-re "hevülnek fel" a modulok (3200CL14@1,38V) mármint borda vs. anélkül.

(#21) opr válasza #16939776 (#20) üzenetére


opr
veterán

De minek szívni vele? Annyira esélytelen volt normális specifikációkkal nem karácsonyfa ramot venni?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22) #16939776 válasza opr (#21) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ez csak a borda miatt volt, nem volt szükségem rá. Illetve nem akartam a BGA-n tudni a hővezető ragasztót.

Ha arról van szó az RGB is mehet a levesbe, csak be kell tudni azonosítani, hogy pontosan melyek azok az alkatrészek, amik azt ki szolgálják.

[ Szerkesztve ]

(#23) fatpingvin


fatpingvin
őstag

nagyon jó, ha egyszer eljutok a DDR5-ig akkor ilyet fogok venni. jelenleg van a gépparkban EDO-tól DDR4-ig RDRAM kivételével minden, lehet ez is eljön egyszer :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.