Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) opr válasza bencze (#49) üzenetére


opr
veterán

Apple (vagy barmilyen ennyire zart) okoszisztema mellett eleg sok erv szol a sajat hw mellett, nem csak annyi, hogy jol hangzik. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#52) balgab84


balgab84
aktív tag

Telefon nelkul is mukodik?

(#53) Jeanne d'Arc válasza biscuit (#2) üzenetére

Olyan szempontból hasznos, ha eszméletlen vagy, 1 perc múlva állítólag a betáplált számot erre az esetre felhívja.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#54) #Morcosmedve válasza balgab84 (#52) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Az LTE-s igen (eSIM-el és adattal).

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#55) joey04 válasza biscuit (#26) üzenetére


joey04
titán

Ezt a választ kaptad, mert butaságot beszélsz. Automatikusan küldi a jelzést ahogy jelezték már korábban, mert pont az a lényege, hogy baj van és esetleg nem vagy magadnál, nem vagy mozgásképes, akkor segítséget kérjen. Szóval még nem is csak időseknek jön jól a funkció, és érteni sem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#56) pusszycat válasza Jeanne d'Arc (#53) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

És mond is valamit? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#57) tecsu válasza pusszycat (#56) üzenetére


tecsu
addikt

:C

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#58) hemaka válasza joey04 (#55) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azt nem tudom, hogy pl ha felhivja a mentoket, akkor azok honnan fogjak tudni, hogy en eppen hol hajlottam el magatehetetlenul, mint a rohadt nad? :DDD

(#59) joey04 válasza hemaka (#58) üzenetére


joey04
titán

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60) hemaka válasza joey04 (#59) üzenetére


hemaka
nagyúr

911 lehet fel van keszulve ilyesmire, de itthon aztan kuldheti a gps koordinatakat, Marika neni nem lesz kepben, ha egyaltalan megjelenik neki a vonalas telefonon.
Ergo akkor ezt is elengedhetjuk itthon, mint funkciot.

(#61) [CsuCsu] válasza hemaka (#60) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Sajnos ez nem az ora hibaja. :(

(#62) tecsu válasza hemaka (#60) üzenetére


tecsu
addikt

És az autók? Azok is elküldik (karambol esetén) és működik. Gondolom ez már alap az EU-ban is.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#63) Fryskitt válasza pusszycat (#56) üzenetére


Fryskitt
addikt

Valami vicces bogyót ettél? :U

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#64) joey04 válasza hemaka (#60) üzenetére


joey04
titán

Nem vagyunk ennyire elmaradottak azért :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#65) Chal válasza [CsuCsu] (#40) üzenetére


Chal
addikt

Nem teljesen így van, de majdnem: nagyon rámentek arra, hogy ne csak egy mutatóba belerakott, ámde használhatatlan valami legyen (lásd a legelső pulzusmérős cuccokat a piacon), hanem elfogadtaták a megfelelő orvosi felügyeleti szervekkel, vagy kamarával, vagy a jó ég tudja mivel (aki tudja egzaktul, az majd pontosítja ha akarja), ugyanezt meg akarják tenni minden országban (régióban?), ezt mondták is a keynote-on.

A nagy kérdés az, hogy ehhez elegendő e egy EU-s elfogadás, vagy külön meg kell majd harcolniuk a megfelelő magyar szerverekkel. Mert ha ez utóbbi szükséges, nos akkor itt sose lesz ECG funkció :)

(#66) Fryskitt válasza Chal (#65) üzenetére


Fryskitt
addikt

Megy az itt is gyorsan, csak a megfelelő embert kell megtalálni..... valami gázosat, pl. Mert akkor itt lesz a második hely, ahol lesz EKG az USA után.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#67) kalimist válasza Chal (#65) üzenetére


kalimist
aktív tag

Orvostechnikai eszközök esetén ha az EU bármely országában engedélyzve van akkor itthon még bejelenteni sem kell az OGYÉI-nek.

[ Szerkesztve ]

(#68) Chal válasza kalimist (#67) üzenetére


Chal
addikt

Na, az jól hangzik. Én azért nagyon remélem hogy a 2. fő cél az EU-s engedélyek begyűjtése, és hogy már folyamatban van.

(#69) Fryskitt válasza Chal (#68) üzenetére


Fryskitt
addikt

Én is. Bár zavar, hogy csak azt írják, hogy "US only", nem azt, hogy coming soon.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#70) tecsu válasza Chal (#68) üzenetére


tecsu
addikt

Ehhez nem kell engedély, csak a hivatalos ajánlás kell. Reklámnak.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#71) Boss81 válasza tecsu (#70) üzenetére


Boss81
senior tag

Nekem ma hozta a futár az órát , 44mm-es változat , de kegyetlen jó . Kiváncsi leszek pár nap múlva mikor már beállítottam mindent amit akartam mennyit fog bírni az aksi :C

(#72) pallacko válasza Boss81 (#71) üzenetére


pallacko
tag

Szia
Honnét rendelted?
Köszönöm a válaszodat...

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#73) Boss81 válasza pallacko (#72) üzenetére


Boss81
senior tag

Neked már közben válaszoltam privát üzenetben , de leírom .

Az iSTYLE-ból rendeltem . Amint megjelent az opció , hogy lehetett utána érdeklődni feliratkoztam . Amint ez átment előjegyzésbe ezt is megtettem . És 26.-án jött az email a megerősítésről , ezt meg is erősítettem .
Annyi szerencsém volt hogy benne voltam az első 10 emberben , ezért is kaptam meg ilyen hamar .

A Keynote-ot én is néztem , és az összes termék közül az óra fogott meg rögtön , a telefonokba nem láttam akkora fantáziát , hogy leváltsam az "X"-et .

Megjegyzem nem bántam meg az órát . Kegyetlen jó , az akkumulátor idő hihetetlen mit produkál .

Rövidel leírom az első napot , mit is csináltam az órával , és miket tapasztaltam .

Az új Apple Watch-ról az első nap után a tapasztalatom . Mikor meghozták 28-án és üzembe helyeztem , az első dolgom az volt hogy lefrissítsem a szoftvert (kb reggel 9-kor már a kezemen volt az óra). Miután ez megvolt , mint a telefon , mint pedig az óra akkumulátora 100%-on volt .
Ezután jött a belakás , beállítás , az újdonság varázsa , és úgy nyomkodtam mint a kisőrültek , nézegettem próbálgattam , állítgattam .
A sebessége , az órának félelmetes , a szinkronizállás az értesítésekkel ,szinte azonnali .
Az akkumulátor kb reggel 9 órától este 11-ig 67%-ra merült , ami szerintem nagyon jó , főleg úgy hogy még telefonáltam is rajta többször is átlagba 1 hívás 15-perces volt (ha jól emlékszem 3 hívás volt tehát kb 45 percet beszéltem), a hang minősége kifogástalan szó szerint , emailek olvasása , messenger , viber olvasás , válaszolás , nyilván úgy hogy lediktáltam neki a szöveget .
Nem szeretek órában aludni , (de majd azért kipróbálom) 67%-nál letettem az asztalomra este , és reggelre csupán 61%-ig merült le .
Szóval mindent összevetve csak is pozitív eddig a véleményem róla .

Kiegészítésként : Tegnap az az vasárnap nem nagyon használtam , csak a kezemen volt , értesítéseket néztem meg , egyéb tényleg apró dolgok , és összesen 16 %-ot merült az óra .

Remélem tudtam válaszolni az esetlegesen felmerülő kérdésekre , de ha nem kérdezzetek nyugodtan :R

Ezt a képet akkor készítettem amikor frissített az óra , még minden beállítás gyári , nem állítottam semmit :C

(#74) allein


allein
addikt

Sziasztok. Az elesés-érzékelés, bármelyik apple watch series 4 esetében működik? Nem kell hozzá a cellular modell?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#75) Boss81 válasza allein (#74) üzenetére


Boss81
senior tag

Mindegyik modell tudja :)

(#76) jercsi


jercsi
tag

Hali mindenkinek !
Valaki tudna nekem ajánlani egy dokumentum olvasót apple watch 4 re ? word , pdf !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.