Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na ERRE benevezek :DDD Az előző rész nekem túl debil volt, nem is érdekelt, de ez nagyon tetszetős így elsőre. :DDD

(#3) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Valakik sokat játszottak a Prototype-al. Ez már nem tűnik annyira viccesnek mint a 3. rész. :(

(#4) po1son válasza Lacee1986 (#3) üzenetére


po1son
addikt

+1.... A 3. rész nagyon tetszett nekem, de a 4. rész a trailer alapján elég nagy bukásnak ígérkezik...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#5) negyven2


negyven2
veterán

A 3. az volt a jó, hogy nem vette komolyan, csupán szórakoztatni akart. Ez a mostani 4. rész (ami valójában egy DLC lett volna a 3.-hoz), ahogyan elnézem mar csak a kreténségre épít, nagyon semmi másra. Ezzel csak az a baj, hogy általában rövidtávon általában szórakoztató, de hosszútávon lehet, hogy unalomba fullad.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#6) DeFranco válasza negyven2 (#5) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát nem tudom bizonyos kor fölött már viccesnek sem vicces lila dildóval járókelőket ütögetni. Itt viszont vannak szuperképességek és látványos verekedés, amitől nem viccesGTA lesz, hanem viccesBatman. Olyan meg még nem volt.

(#7) blade zte válasza negyven2 (#5) üzenetére


blade zte
őstag

Ez a rész is vicces, nem látod a kiírást, hogy be in touch with your citizens, vagy ilyesmi? Aztán meg megfogja őket, és a falhoz veri. Meg az öltözetek is.

Oppo find 7 astro black

(#8) negyven2


negyven2
veterán

Nem a viccességével van bajom. A 3. részt is vagy négyszer játszottam végégig meg mellette maradt a baromkodás. Ez is biztos, hogy kreténség szerint jó lesz. Csupán annyit szerettem volna megjegyezni, hogy attól, hogy van egy hatalmas szabadság, meg lényegében azt csinálhatsz amit akarsz, attól ennek a koncepciónak megvan az a hátránya is, hogy egy idő után unalomba fulladtat az egész (már akinek).

De valószínű, hogy ez csak számomra probléma, mert pl a Dead Rising 2 Off the Record-t is meguntam egy idő után, hiba volt benne lényegében csak zombi irtás, azzal amit csak találsz hozzá.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#9) aizen92


aizen92
addikt

az új koncepció szerintem nem véletlen. idén jön a GTA nem akarnak egy vicces klónt. inkább más irányba próbálják meg elvinni a játék stílusát, hogy véletlenül se lehessen rámondani h " pfuj GTA klón" .
de ami nekem szemet szúrt h a grafikai fejlődés az szinte semmi. ( nem mintha ez nem egy páréves tendencia lenne a játékiparban. ) a motor gondolom ugyanaz meg talán részletesebb textúra és így max ennyi pluszt ad. ami nem gond mert nem erről szól a játék.
én speciel örülök h rámennek ezekre a plusz képességeknek. el lehet majd bohóckodni coopban úgy érzem :)
csak a hardverigényét ne "duplázzák" meg.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10) Tibi86 válasza Lacee1986 (#3) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Ja, nekem is a Prototype ugrott be rögtön! Viszont szerintem nem lesz rossz!

(#11) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Csatlakozom az előttem szólok hoz,a három még vicces volt,ez már picit sok :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.