Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) muveszur


muveszur
addikt

Hello! Jó irás lett. Grat. Elmondanád h milyen gépen nyomod??? thaks

(#2) DonK válasza muveszur (#1) üzenetére


DonK
aktív tag

Talán: Core 2 Duo E6700 | Galaxy 8800GTS 320MB | 2GB RAM | Raptor-Gaming M1 egér.
Adatlap power :D

(#3) 3psilon válasza DonK (#2) üzenetére


3psilon
aktív tag

:)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#4) muveszur válasza DonK (#2) üzenetére


muveszur
addikt

:D :DD :D Ezt elfelejtettem... Régen próbáltam véle játszani még amikor nagyon friss game volt, de eléggé szakadozott. valszeg kevés a ramom neki. Azota mennyit optimizáltak rajta??? Jó lenne ha tudnék 1gb rammal játszani vele, mert már nem költenék semmit pc-re... PS3 forever:D

(#5) DonK válasza muveszur (#4) üzenetére


DonK
aktív tag

Az én laptopomon ment 1680x1050-ben max grafikán, illetve a sűrűbb részeken le kellett venni a a felbontást 1280x800-ra. Ellenben amióta GSX órajeleken hajtom a go 7900-et azóta nincs vele probléma. Egyszóval nem lesz gáz szerintem az 1G, max többet fog tölteni. Ennyi. Igaz, hogy nekem 2G van, de csak 5400-es hdd-m ami kb ugyanazt eredményezi mint a 7200 kontra 1G.

[ Szerkesztve ]

(#6) muveszur válasza DonK (#5) üzenetére


muveszur
addikt

Az szép :R Akkor lehet h felrakom mégeccer. Mert nagyon csábit engem ez a játék :D Köszi

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tetszik a cikk, de biztos, hogy olyan témáról akartál cikket írni, amiről már 5 másik készült korábban?

***

(#8) Dr. Romano válasza ollie (#7) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ez így van!
Jó kis írás, grat hozzá, de ezt a témát páran már körbejárták itt a Logouton. :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) 3psilon válasza ollie (#7) üzenetére


3psilon
aktív tag

Biztos. Ugye milyen sok szabadidőm van?

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#10) Archer válasza muveszur (#4) üzenetére


Archer
őstag

Tapasztalatból tudom, hogy 1giga rammal is jól játszható.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#11) sün


sün
tag

Klassz írás lett!
Eddigi legjobb FPS amivel játszottam.

Egy tipp még: A játék legeslegeljén már tudsz egy jó golyóálló öltözéket szerezni. A létrás házról (ahol megkapod első pisztolyd) ha átugrsz a túl oldalira, ott fogsz találni egy dobozt, és ami benne van.. :))

A kő is él, csak lassan csinálja.

(#12) lsc


lsc
nagyúr

Hali
Egy stalker ruha van Strelok búvóhelyén, az egyik ládában.

Az élet kegyetlen .

(#13) Anubiss


Anubiss
tag

Nagyszerű írás! :R

(#14) c a c i


c a c i
csendes tag

1 részen vigyázni kell mert egy időután katonák jönnek

valaki nem tud adni egy mentést a bár után
mert mindig lefagy amikor belépek a bár területére
e-mail:dj_marton@freemail.hu

vagy valamit nem tudtok hogy ne fagyon le

előre kösz! :O
caci

hm

(#15) 3psilon


3psilon
aktív tag

Bakter törlődött az extrás accountom, sziasztok képek...

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#16) andrush80


andrush80
csendes tag

]Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem... Épp a stalkert nyomom, de elakadtam (ami végül is nem elakadás, de türelmetlen vagyok kivárni) a Yantar területétől nem messze (X16-os iratok megszerzése).
Szóval sikerült deaktiválni a 4 emeleten elterülő kócerájt, de viszont kifelé menet (-...már csak ki mászni az alagútból élve ! ) nehezen megy a létrákra való felugrálás. Szerencsére az első már megvan, a 2. szinttel van gond ( + még van kettő) - egy oszloperősítő rúdról próbálok felugranni, de nem megy. Nem beszélve arról, hogy kajás az emberem, és sajna sincs nálam, de a környéken sem találtam semmit. (Számításom szerint max. fél órát bírja kaja nélkül). Tehát 1szóval lehet, hogy elvesztettem a pályát...
És lassan már az idegemre megy a sok betöltögetés. (De szerencsére még bírom - Stalkerek kitartás!!!)
Érdekes, most bizonyosodik be, hogy mennyire fontos az a dolog, amit sok játékos nem vesz figyelembe: a kaja. Mindenki megpróbálja megoldani medikit-tel vagy ilyesmi, de ez most, ilyen helyzetben káosz.

Véleményem szerint ez a játék erősen lerombolja az ember pszichéjét... (sztem)
Én fülhallgatóval vittem végig 1 ideig, de eléggé lelassított. (De e mellé még az sem lenne furcsa, ha nem lenne fűtés a lakásban + még éhes is vagy na az lenne az igazi,- Nyugi, nem vagyok mazoPista)[/P][/P]

Kérdés: Tudna valaki tanácsot adni?
Köszi előre is!
Ja, egyébként Boldog Új Évet Mindenkinek ! ! !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.